reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja zamawiam przez aplikacje Wish ... sa takie same produkty jak na alliexpress ale wydaje mi sie ze tańsze :) dosyc długo jednak czeka sie na przesyłkę... czasami przyjdzie wczesniej ale miesiąc dwa trzeba czekac :)
 
reklama
Ja zamawiam przez aplikacje Wish ... sa takie same produkty jak na alliexpress ale wydaje mi sie ze tańsze :) dosyc długo jednak czeka sie na przesyłkę... czasami przyjdzie wczesniej ale miesiąc dwa trzeba czekac :)
Teoretycznie wychodzi taniej na Wish ale tam płaci się za wysyłkę a na Ali w większości nie, dlatego akurat dla mnie na Ali wychodzi taniej[emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To bede musiała tam zajrzeć.... A to nasz wczorajszy zakup-materac
1496922280-aaaaaa.jpeg


f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Super. Ja takie rzeczy jak wózek, fotelik samochodowy, łóżeczko, materacyk, wanienka mam po córci. Kupowaliśmy uniwersalne kolory to teraz bez problemu będą dla małego [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynytrzymam kciuki za wizyty:) ja mam dziś kontrolną wizytę u gin., ciekawe czy pesser założony tydzien temu trzyma... mam lekkiego stresa. Dziewczyny czy mialyscie skurcze w 23 tygodniu? Jeśli tak to jak często?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynytrzymam kciuki za wizyty:) ja mam dziś kontrolną wizytę u gin., ciekawe czy pesser założony tydzien temu trzyma... mam lekkiego stresa. Dziewczyny czy mialyscie skurcze w 23 tygodniu? Jeśli tak to jak często?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Mam skurcze, czyli twardnienia brzuszka od 15 tygodnia. Teraz skończony 26 tydzień i brzuch stawia się 5-8 razy na dobę.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No czyli to normalne tak? Niektóre dziewczyny nie mają skurczy.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ja mam skurcze tzn twardnienie brzucha od 18 tygodnia, to właśnie przez nie zaczęła skracac mi się szyjka, teraz skurcze występują w sporej ilości ok 20 na dobę. Mam założony szew od 23 tygodnia, tylko on trzyma resztke szyjki.
 
Do góry