reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Aga niby sie leży i czas dluzy ale patrząc po terminie i wstecz to olsnienie i kiedy to zleciało.
Ja padam. Ze 2 godz na nogach na zakupach-na szczescie udane.
Mialam dzis torbe spakowac dla siebie i malej i nic z tego nie wyszlo. [emoji6]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Jestem w szpitalu. Pojawiły się bolace skurcze i delikatne plamienie. Na ktg widoczne skurcze, podczas badania szyjka ok, lekarz wyczuwał podczas badania że macica napina się. Dostałam antybiotyki, przeciwbólowe i rozkurczowy zastrzyk. Podst badania krwi i posiewy.
 
Jestem w szpitalu. Pojawiły się bolace skurcze i delikatne plamienie. Na ktg widoczne skurcze, podczas badania szyjka ok, lekarz wyczuwał podczas badania że macica napina się. Dostałam antybiotyki, przeciwbólowe i rozkurczowy zastrzyk. Podst badania krwi i posiewy.
Bedzie dobrze kochana. Wycisza to [emoji8][emoji8]
Masakra mialam to samo wcześniej. Skurcze, strach i wgl . Wyciszanie. A teraz co ? W niedziele 38.0 a ja dalej w dwupaku [emoji23][emoji23] trzymam kciuki za Ciebie !!!!
 
Madzien a myślałam, że cos się zaczęło dziać u Ciebie po tym co rano napisałaś.

Jazka pamietaj tylko-nerwy poteguja skurcze. Myśl pozytywnie.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Do tej pory mam skurcze. Od 20 znowu czeste . Czuje ze kolejna noc zerwana bedzie. Juz sie denerwuje bo boli porzadnie a sie nie rozkreca. Jak do niedzieli nie urodze . To ide do lekarza moze mi zrobi masaz szyjki i polece bo mam dosc. Ide zaraz na wszelki wypadek wykąpać sie umyc glowe. W razie jak w nocy mialoby cos sie zaczac. Bede miec mniej do ogarniecia[emoji23][emoji23]
Mam nadzieje tylko ze te skurcze rozwarcie robia. A nie mecze sie na darmo [emoji23]
 
To może nie ma dramatu skoro tylko zastrzyk dostałaś. Pewnie skurcze nie są jakies wielkie no i szyjka jest ok. Poobserwuja cie i w razie czego zawsze mogą podać cos mocniejszego.
Ja mam codziennie skurcze, które pisza się na Ktg, takie nawet do 80 % czasem. Dostaje nospe, scopolan i luteinę. Mówią, ze jak zaczną się mocne skurcze to wtedy mnie podepna pod pompę, a takie jak mam to fizjologia.
Mam nadzieje, ze wiedza co robią...
 
reklama
A moze spróbuj inaczej. Wez jakas tetre i palcami wlasnie zlap i sprobuj wyciskac. Nie wiem jakie masz sutki -brodawki ja mam np male i dopiero jak łapałam pare mm jeszcze po za otoczke to leciało. Musisz wyczuc te kanaliki w ktorym miejsu u ciebie sa. [emoji5][emoji5] rozkreci sie laktacja zobaczysz [emoji5][emoji5][emoji5]

Hej, mam wklęsłe sutki. Dziś udało się jeden raz małemu ssać ale pogryzł mnie okropnie; szczerze mam dość muszę jakos ta laktację rozbudzić i ściągać będę laktatorem. Mlody tez się meczy ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry