reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie genialnie się sprawdza ta metoda 775533. Odviagam ok 10 ml więcej i w krótszym czasie. A to mój Bobo u mnie w łóżku
1496331726-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Słodziak ciekawy świata. Oczy szeroko otwarte.... [emoji8][emoji8] Super, że metoda działa i wiecej się udaje....
Ja juz sie nie moge doczekać i chyba będzie mi sie dłużyć kolejny tydzień. Masakraaaaaaa....


f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Dziewczyny, zdarzały wam się takie dni ze dzieciaczek znacząco mniej się ruszał? Normalnie mój mały jest bardzo aktywny w zasadzie od samego początku odkąd go czuje, a od wczoraj wieczorem sporadycznie tylko kopnie 1-3 razy na 2-3h. Mam się martwić czy to normalne?
 
MaryH
A który tydzień ciazy jest u ciebie?
Ja teraz to juz nie mam jakichś dłuższych przestojów choć dziś w ciągu dnia były z dwie godziny kiedy nie czułam. Za to teraz młoda nadrabia.
Jak byłam w 16-20 tygodniu to zdarzało się, ze czułam np raz dziennie czy nawet co drugi dzień. W pierwszej ciazy z synem tak pod koniec zdarzyło mi sie, ze cały dzień go nie czułam i pojechałam na IP. Jak tylko lekarz głowice przyłożył fo brzucha to młody ożył :)
Dla świetego spokoju jsk jest jakaś ewidentna zmiana w tych ruchach to chyba warto sue przejechać na IP.
 
reklama
34 tydz. w poprzedniej ciąży tez miałam różnie jeden dzień mała wariowala a potem jeden dzień była spokojna, a w tej ciąży mały jeszcze tak nie miał żeby choć jeden dzień był spokojny, nie chcę panikować bo w sumie jest juz coraz większy imoze to ten etap gdzie zaczyna się mniej ruszać. Ale jak teraz po kubełku lodów dalej będzie tak spokojny to się wybiorę na iP.
 
Do góry