reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie mala tez buszuje i to coraz nizej i za bardzo zaczyna mprzy ruchach naciskać nerw że prawa noga od str wew to dretwieje jak ch.....
Syn odebrany,bazar zaliczona i jutro botwinka na obiad [emoji3]

xnw4krnt83prf1c3.png
 
reklama
Ja na razie siedzę w domku aby się wykurować. Dziś zrobiłam czwartą inhalację i kaszel pomału ustępuje, nie mam też już chrypki. Chyba steryd wziewnie działa. W poniedziałek jeszcze idę na kontrolę aby mnie lekarz osłuchał.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zdarzały Wam się kłucia w podbrzuszu, w okolicy jajnika? Coś mnie dziś czasami zakłuje. Nie trwa długo, tylko ukłucie i przechodzi ale mnie to denerwuje. Nie boli, tylko tak czuć jakby ktoś szpilkę wbił.Wrr.


Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Mialam tak pol ciazy [emoji5][emoji5] tak ma byc chyba . Duzo osob tak ma . Cos sie pewnie rozciąga [emoji5]
 
Jak się położyłam to kłuje w innym miejscu. Chyba to jednak będzie jelito. Bo kluje i trochę boli w okolicy kości biodrowej i się rozchodzi dalej. Znów dokuczają mi zaparcia i chyba daje znać zespół jelita drażliwego

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie przy zapaleniu jelita drażliwe pomogło stosowanie ProctoLact M. Przy problemach z wyróżnieniem i bólach jakie miałam był niezawodny. Lek polecił mi proktolog. Może spróbuj?
 
Mnie przy zapaleniu jelita drażliwe pomogło stosowanie ProctoLact M. Przy problemach z wyróżnieniem i bólach jakie miałam był niezawodny. Lek polecił mi proktolog. Może spróbuj?
Cały czas biorę dicoflor 60 a główny składnik jest taki sam.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry