reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Agula,
Będzie dobrze, tylko to troszkę może potrwać wiec się nue nastawiaj, ze po jednym dniu będzie poprawa. U mojego młodego chyba ponad tydzień trwało zanim to się uspokoiło. Bebilon pepti jest naprawdę ok.
 
reklama
A mi gorąco, duszno i pić mi się ciagle chce i to zimne- woda chłodzi sie w lodowce. [emoji3] mialam miec krzeselko rozkladane by przesiadywac na balkonie ale d... Chyba sama musze sobie z piwnicy przynieść...

xnw4krnt83prf1c3.png
 
Ja dopiero odebrałam wyniki krzywej cukrowej. Wszystko ok. Bałam się,że będzie za wysoko, a na czczo mam 4,0, gdzie norma zaczyna się od 3,9.
Jasna, Masz już swoje wyniki? Też miałaś teraz robić chyba...
Ciekawe jak Kathleen.
A powiem Wam,że z taką gracją podskoczylam jak gazela,że pzywalilalm stopa tak w ścianę,że mi rzy palce spuchly i tak bolą już kilka godzin :-/
 
Oooo gdyby kozka.... [emoji12]. Pewnie tylko zbite ale jak nie przejdzie to lekarz i rtg. Ale oczywiscie co jest dobre i standard? Oklady z lodem lub oklady z sody....

xnw4krnt83prf1c3.png
 
Uspokoiłam się [emoji4]
Kaszel mam nadzieję, że w końcu minie.
Synuś waży 635 gram i od początku idealnie termin porodu z USG pokrywa się z om.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widzisz Jouliettka wszystko dobrze. Szyjka długa, super i niech tak będzie jak najdłużej. Dzieciaczek wie kiedy zrobić Mamie przyjemność :-)

Figowa niestety nie można zamówić termoforkow z pestek wiśni na bebiko bo już ich nie ma. Rozeszły się jak świeże bułeczki :-(

Ja dziś zrobiłam 2prania i usmażylam kotlety z piersi indyka dla męża na mój pobyt w szpitalu. Już posegregowalam i je zamrozilam.
Jutro dla siebie zrobie klopsiki bo po porodzie to nie będzie na to szans.
Jestem tak śpiąca po dzisiejszej nocy nie przespanej ponad 2godz., że padne dziś jak pies pluto to pewno.
Mama moja mówi, żeby Maciuś na dzień Matki zrobil nam prezent. Każdy dzień odchaczam.
Aga zjadłam dziś z 10szt.śliwek suszonych, mam nadzieje, ze jutro będzie efekt. Ostatnio znów mam problem z 2jka. Jem słodycze, ale czy aż tak dużo to chyba nieee. Po porodzie to będzie dramat, zero słodyczy. Przynajmniej z 2jka będzie spokój-mam nadzieję.
 
Do góry