reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja tez bylam na dworku na huśtawce zamiast lezaczka.
Mala mi coraz bardziej naciska na szyjke bo pessar mnie uwiera i od kilku dni mnie czyści. A nic nie wyprane dla malej zero torby spakowanej. Oby do czwartku-do wizyty i sie okaże

xnw4krnt83prf1c3.png
 
reklama
Kindziorek, zaciskaj nogi;) Jeszcze niech posiedzi trochę w brzuchu młoda:)

U nas dziś tak gorąco i duszno, ze mi sie pierwszy raz w życiu naprawdę ciężko oddychało, aż sie przestraszyłam. Już teraz lepiej jest. Nie wiem co będzie jak prawdziwe upały przyjdą...wiatrak będę mieć w tym tygodniu to może pomoze.

Weekend się kończy, od jutra nowy tydzień, oby do środy bo wtedy będzie u mnie 33 tc skończony i początek 34. A jak sie uda i skończę 34 tc to chyba imprezę na oddziale zrobię i wypije szampana piccolo:D
 
Kindziorek,
twój suwak pokazuje dziś 33 i 6 czyli jutro skończone 34. Jest ok według mnie:)
Fajnie, ze juz masz 34, to już naprawdę dobry wynik:) oczywiście oby dluzej ale jakby co to dziecko jest już w zasadzie po tej bezpiecznej stronie:)
 
A ja leżę. Miałam pobrana krew do badan. Jestem podłączona do magnezu nie wiem po co, ale jest ok. Dziewczyna z pokoju szyjkowa 18 mm ma założony szew mcdonalda (chyba tak się pisze) i jest ok. Ma być jeszcze tydzień tutaj

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie pokazuje błąd 3 dniowy.
Bezpieczne jest ale wiadomo im dłużej tym lepiej. Moj gin uważa ze donoszona jest przy skończonym 38 i przez to ze mala sie za bardzo pcha przesunal zdjecie pessara. Wiec jeszcze 4 tyg zaciskania nóg.
A u Ciebie zobaczysz, zleci szybko. A pewnie bedzie tak przy Twojej bliźnie, ze wcześniej swoją córeczkę zobaczysz niż część z nas albo w zbliżonym terminie.

xnw4krnt83prf1c3.png
 
U mnie pokazuje błąd 3 dniowy.
Bezpieczne jest ale wiadomo im dłużej tym lepiej. Moj gin uważa ze donoszona jest przy skończonym 38 i przez to ze mala sie za bardzo pcha przesunal zdjecie pessara. Wiec jeszcze 4 tyg zaciskania nóg.
A u Ciebie zobaczysz, zleci szybko. A pewnie bedzie tak przy Twojej bliźnie, ze wcześniej swoją córeczkę zobaczysz niż część z nas albo w zbliżonym terminie.

xnw4krnt83prf1c3.png
Czyli pessar zdejma ci w 38 tyg skonczonym ? A gaka masz dlugosc szyjki ? Ja bede miec zdejmowany dokladnie w 36.3 tyg. A do 36.6 magne b6 i luteina .
 
Madzien zdjecie przy skonczonym 38 i niech sie dzieje co chce.
Ja mam 20 mm plus rozwarcie wew (nie wiem na ile ale na usg widac bylo ze spore) a główka na usg wpasowana idealnie w lejek. Jade na nospie max i magne b6 3 razy dziennie. Co dalej zobaczymy w czwartek. No i bedzie odbrazu GBS. Lekarz z tych ostrozniejszych. A z tego co sie orientuje to swego czasu pracował w Warszawie na Żelaznej a pacjentki walą do niego drzwiami i oknami i to głównie ciężarne i to właśnie te problemowe.

xnw4krnt83prf1c3.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzien zdjecie przy skonczonym 38 i niech sie dzieje co chce.
Ja mam 20 mm plus rozwarcie wew (nie wiem na ile ale na usg widac bylo ze spore) a główka na usg wpasowana idealnie w lejek. Jade na nospie max i magne b6 3 razy dziennie. Co dalej zobaczymy w czwartek. No i bedzie odbrazu GBS. Lekarz z tych ostrozniejszych. A z tego co sie orientuje to swego czasu pracował w Warszawie na Żelaznej a pacjentki walą do niego drzwiami i oknami i to głównie ciężarne i to właśnie te problemowe.

xnw4krnt83prf1c3.png
W czwartek mam usg zobacze ile maly wazy . On raczej nie bedzie z tych malutkich wiec jak mi zdejmie pessar w 36.3 to do tego 38 dotrwam mam nadzieje ze maks . [emoji23] nie chce tylko przenosić bo serio juz padam. Czekam na porod jak na zbawienie .
 
Do góry