reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Nina, ja też mam płasko i na początku używalam nakładek (zresztą mialam problem z dobraniem rozmiaru) a pozniej sutek się trochę wyciągnął i juz ich nie potrzebowałam. Na bolące piersi pomaga ciepły prysznic i po prysznicu może uda Ci się wypuścić trochę mleczka z bolacej piersi do zlewu. Może odblokuja się. Ja tak czasem robiłam żeby udroznic kanaliki mlekowe
 
@marcysia_mati odciagam laktatorem, mam wypożyczona taka profesjonalna medele i tym. Sutki mnie nie bola tylko mam taki smieszny ksztalt ze dziecko nie moze zlapac bo sa plaskie.
Kochana jak bedziesz miala twarde to utluczonymi lisciami kapusty najlepiej piersi okladac. Moze popros polozna od laktacji zeby pokazala Tobie jak masowac piersi.
 
Agula
Ja to mogę obecnie tylko ponarzekać ;)
Mam dola już w tym szpitalu strasznego, słabo się czuje po tych lekach, cały czas się trzęsę i wali mi serce, przez to śpię po dwie godziny na dobę i czuje sie strasznie. Po tych sterydach dostałam jakiejś reakcji alergicznej, przez kilka godzin byłam czerwona wszędzie. Już przeszło.
I żeby nie było mi za lekko to jakies zaparcie się przyplątało, a nigdy nie miałam takich akcji. Od tego leżenia na pewno ... No i jeszcze od czekolady ;) dostałam jakis czopek na to i nie pomógł. Nie wiem co się robi w takich sytuacjach...i nie wiem kiedy mnie wypuszcza stad:( może już mnie nie wypuszcza...
Słabo jest ogólnie. 36 tygodni minie mi dopiero za 5 tygodni czyli 7 czerwca...strasznie długo
 
reklama
@AgaBabajaga wcale Ci sie nie dziwie, tez bym narzekała. Z tym szpitalem, to strasznie slabo. Ja nie cierpię szpitali i batdzo zle to znosilam. Także rozumiem i bardzo wspolczuje.

@marcysia_mati Tymek spacerki lubi, ladnie spi i jest zadowolony, natomiast zaczął nam mocno ulewać. Do tego po jedzeniu sie tak mocno prezy, ze az sie robi czerwony i wtedy tez sporo ulewa. Jakieś to dla.mnie niepokojące, choc moze to normalne. Nie wiem, podpytam poloznej na wizycie. Wazy tetaz 4200 prawie i urosl sporo, bo pajece na 56 sa wszystkie za male, juz nosi 62.
 
Do góry