reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Aga. Nawet mi nie zrobił usg, bo powiedział, e jak miałam w szpitalu zrobione to nie ma potrzeby powtarzać. A ja przypuszczam, że poprostu zarówno na jego sprzęcie jak i szpitalnym nie za bardzo widać te rozejscia i musze zapisać się na usg 4d, które jest dokładne, wtedy dopiero będę znała stan faktyczny tych rozejsc. Jednak trzeba na siebie liczyć, lekarz w życiu nie przyzna się że ma zły sprzęt.
 
Marcysia ale przeciez zawsze ci robił usg i widział wszystko...dziwne. Zapisz sie koniecznie na usg dobre.
A boli cie pewnie przez podróż, ja zawsze tak mam
 
reklama
Ktg wyszło mi dobrze:) Nie było już spadków tętna. Widocznie wczoraj mała musiała ugniatać pępowinę.
Moje tętno za to wysokie, aż wypieki mam na twarzy. No a lek mam dalej dostawać wiec tak niestety będzie. Dziś tez druga dawka sterydu, już się boje bólu tylka;)
I to jest najważniejsze. Teraz tylko musisz się wyciszyć [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry