reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kindziorek odpoczywaj na majowce:) kocyk wez zebys nie zmarzla.
Dziewczynki 2a przesylka wyslana chyba nawet jest juz w W-wie.Od razu mi lepiej, a kurier oczywiscie wczoraj nie przyjechal!
Dzis boli mnie glowa, bo sie nie wyspalam i rano musialam wstac o 7. Moze uda mi sie po poludnii zdrzemnac.
Pogoda jest masakryczna-brrr
Cale zaopatrzenie tam jest a rodzinka nie pozwoli mi nawet na krotki spacer iść i nie wiem jak z zakupami dla małej bo były w planach. [emoji6]

Taki kurier nie powinien pracować. To swoja droga swiadczy o tej osobie. Czyli najpozniej 2 maja bedziesz miec paczkę, to dobrze.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny dawno mnie tu nie było ale jak widzę sezon szpital my w pełni. Też wczoraj wróciłam do domu. Przez kilka dni byłam na kroplówkach żeby uspokoić brzuch i powiem Wam że już po 2 dniach czułam się o niebo lepiej. Zobaczymy jak to będzie w domu. Aga mam nadzieję że Tobie też te kroplówki tak pomogą, trzymam kciuki:)
Mania witaj. Problemy mamy chyba podobne z tym nadwrażliwym brzuchem. Ja po luteinie dopochwowej też dostałam infekcji i od razu mi zmienili na tą pod język i problem minął. Jedz jogurty naturalne, kiszonki,probiotyki i jak najmniej cukru najlepiej wcale żeby bakterie/grzyby nie miały pożywki.
Nina gratuluję ślicznego synka:) żółtaczka minie i będzie dobrze. Ja mimo że poprzednie dzieci donosilam też miały hiperzoltaczke- tydzień pod lampami. więc nie zawsze mamy na to wpływ. U mnie przyczyną było to że ja mam grupę krwi 0 a dzieci A i to był tzw konflikt grup między matką a dzieckiem.
 
Agata,
to tez masz nerwowo, takie czekanie nie wiadomo ile...ale faktycznie może to jeszcze potrwać.
U mnie był wlasnie ekspresowy obchód . Diagnoza: leżymy i odpoczywamy...
leze na sali z dwiema laskami z poważna infekcja dróg moczowych, jedna przyjęli tydzień temu to miała 40 stopni gorączki. Obydwie na jakiś silnych antybiotykach.

Kathleen, tu nawet papieru toaletowego nie ma tylko takie ostre, obrzydliwe brązowe ręczniki papierowe. Na karowej chyba lepsze warunki, przynajmniej IP super zrobiona, tu o wiele gorzej.
 
Miki, a jakie kroplówki ci dawali?
Mi na razie dają tylko nospe i scopolan doustnie, e nocy zastrzyk dostałam i jakos mi sie ten brzuch troszkę uspokoił. Wczoraj był dramat, dziś znośnie.
Mam nadzieje, ze szybko mnie wypisza stad bo naprawdę słabo tu jest...

Jouliettka
z ta szyjka to nie wiem jak jest. W tym pierwszym szpitalu wczoraj lekarka miała panikę w oczach, mówiła o pessarze bo 22 mm. W badaniu ręcznym tez krótko było, powiedziała ze prawie jej nie czuje. W drugim szpitalu przy przyjęciu niby 30 mm i lekarz stwierdził, ze jak dziecko głowa naciska to się szyjka skraca i tak mogło być.
 
Aga. Ja w szpitalu mialam mniej skurczy i brzuch był zrelaksowany. Ale warunki higieniczne dramatyczne. Ja nie wiem jak moze byc tak w szpitalu, dlatego sama się zaopatrzylam w niezbędnik przetrwania he he: podklady na sedes, płyn do dezynfekcji powierzchni, swoje chustki do higieny intymnej, ręcznik papierowy, żel antybakteryjny do rąk. W pokoju w którym ja leżałam byłyśmy dwie, ale łazienka i WC na cztery osoby była. Krzywa deska na którą nawet jak byś chciała to nie usiadOesz. Dramat. A jak tu ztakim rozejsciem macicy w powietrzu robić "dwójkę" he he.
 
Aga ja dostawałam 4 razy dziennie kroplówkę z magnezu, 3 razy nospe forte, 2x2 luteina pod język. 4 dni i już !nie puścili i do domu. W domu to samo biorę tylko zamiast kroplówek magnezin podobno on ma największą dawkę i w aptece od razu wiedzą że jestem w ciąży jak go kupuje:) mi tez co kto mierzy szyjkę to mam inną długość- różnica z dnia na dzien nawet 1 cm! Ale mówią że to normalne bo ona się też kurczy i wydłuża zależy od skurczy i czy leżę czy trochę chodzę i dziecko uciska np
 
A najlepsze jest to że lekarz który mnie wypisywał powiedział żebym magnez brała jak uważam bo on to wogole go nie uznaje! Zdziwiłam się bardzo bo ja jestem wręcz pewna że mi pomaga, w poprzedniej ciąży miałam nawet tak że nie mogłam przejść z kroplówek mg na tabletki bo zaraz coś się działo dopiero po 2 tygodniach się udało
 
reklama
Do góry