reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Wyniki:
Leukocyty: pojedyncze
Lactobacillus spp: liczne
Ziarniaki gram (+): nie wykryto
Pałeczki gram (-): nie wykryto
Grzyby: nie wykryto

Stan czystości: 1

jeszcze nigdy nie miałam takiego wyniku. Zawsze coś wychodziło

Jak ja miałam taki wynik jak Ty to w posiewie też nic nie było. A robiłam jednego dnia biocenoze i posiew. Więc się nie martw na zapas:)
 
nina07.06 ja chyba na leżąco bede prasować :-D w nd jade po koszule, szlafrok i biustonosz to ja bede załatwiona.
AgaBabajaga u mnie jest slonko za oknem, a u Ciebie? Nie martw się z Marcysią wszystko będzie dobrze. A ten ból na górze brzuszka to nie czasem rozciągające się żebra? Mnie strasznie w tym momencie bolą żebra zaraz pod biustem-mam zdretwiały cały brzuch, czasem nie mogę się dotknąć. J nie przytyłam 8kg a za chwilę 34tydz.zaczynam więc mój brzuszek nie jest duży. Jak synek jest b.aktywny to cały mnie boli. Krocze zależy od dnia raz boli i to bardzo a raz nie.

Dziewczyny ja posiew tylko raz miałam robiony na całą ciążę. Mam nadzieje, że u mie jest ok. Upławy w ciąży wg mnie to normana sprawa.
 
Justyna 33.84
Jest i u mnie słońce :) I słyszę dzieciaki bawiące się na placu zabaw, znaczy, ze nie jest zle na zewnątrz :)
Bol brzucha u góry to nie zebra, raczej mięśnie ale tez mam wrażenie, ze jest zdrętwiały i jakby obity. Młoda czasem tak gwałtownie, szybko kopie i to wtedy boli.
Fajnie, ze tak mało przytyłaś. Ja już 12 kg, przy czym przez ostatni miesiąc doszło mi jakies 3 kg. Jeśli tak szybko będę tyć to znowu się utucze tak jak w pierwsze Ciazy, a to nie było fajne, fatalnie się czułam, bolały mnie kolana, ledwo się z lozka podnosilam. Tylko ciężko nie tyć jak się tylko leży i je:)
 
reklama
Do góry