reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Inis, bez wątpienia 4 rano to bardzo dobry czas na jajecznicę :laugh2: ja chyba tez zaraz sobie zrobię ;)
Dziś u mnie 27 tc na liczniku, jest dobrze ale muszę jeszcze wytrwać do wieczora i przetrwać wizytę u profesora żeby dzień zaliczyć do udanych ;)
Jak wam się spało ?
 
reklama
Odbylam wlasnie cudowna rozmowę z synem: on: mamo, a jakie ty znasz czołgi ?
Ja: nie znam
On: na pewno jakiś znasz
Ja: rudy 102
On: No widzisz! I za chwile: mamo ale w młodości to chyba znałaś więcej?
Ja: to już jestem stara?
On: nie, No wiesz mi chodziło czy czy w młodości takiej szkolnej...
Ja: Aha
On: mamo a ty chodziłaś do szkoły podczas zaborów ?
I już nie miałam pytań...:laugh2:
 
Dzien dobry mamusie. U mnie ciąg dalszy intensywnych snów. W nocy okropnie ciężko zmienić bok. Czuję wtedy jakby coś rozrywalo mi macice. Jutro mój dwulatek ma urodziny. Tort już wczoraj zamówiony, zabawkę maz wczoraj kupił i jakos się odbebni. Dzisiaj środa dzień przeskakiwania licznika. No więc Aga witamy nowy tydzień ciąży... Do przodu oby tak dalej.
Miłego dnia mamusie
 
U mnie też przeskoczyło na 31 dzisiaj:) noc męcząca po kłótni z mężem dotyczącej teściowej mojej kochanej... Z jednej strony jakbym ustąpiła to miałabym spokój ale z drugiej strony ile można przymykać oko na wiele spraw. Wiem że nerwy teraz mi nie są potrzebne ale aż się poryczalam z tych emocji. Dzisiaj to dla mnie dzień do marudzenia... Jest mi źle, czuję się bezużyteczna, mam wrażenie że wszyscy dookoła obrabiają mi tyłek, a ja nawet się bronić nie mogę, bo ja sobie zmyślam to wszystko... Nie wychodze z łóżka nawet, mam w dupie wszystko i wszystkich... Żebym ja się tak denerwowała a poźniej na ciąży mi sie to odbije...
 
Nina, moze puść sobie jakiś ulubiony film, komedie czy co tam lubisz. Mi pomaga w takich sytuacjach trochę. Tez mam juz za sobą pare takich spięć w ciazy i u mnie od razu są potem skurcze...a dziś tez czeka mnie nerwowy dzień bo raz, ze wizyta i usg to jeszcze moja mama przyjeżdża żeby z młodym zostać wiec pewnie różowo nie będzie. Ale od rana obiecuje sobie, ze będę zagryzać zęby i sie nie denerwować niczym;)
 
U mnie też przeskoczyło na 31 dzisiaj:) noc męcząca po kłótni z mężem dotyczącej teściowej mojej kochanej... Z jednej strony jakbym ustąpiła to miałabym spokój ale z drugiej strony ile można przymykać oko na wiele spraw. Wiem że nerwy teraz mi nie są potrzebne ale aż się poryczalam z tych emocji. Dzisiaj to dla mnie dzień do marudzenia... Jest mi źle, czuję się bezużyteczna, mam wrażenie że wszyscy dookoła obrabiają mi tyłek, a ja nawet się bronić nie mogę, bo ja sobie zmyślam to wszystko... Nie wychodze z łóżka nawet, mam w dupie wszystko i wszystkich... Żebym ja się tak denerwowała a poźniej na ciąży mi sie to odbije...
Kochana wez sie przejmuj. Kazda z nas ma zapewne dupe obrabianą. Ksiezniczki sie znalazly . Leza i kwicza . A przeciez ciaza to nie choroba. Teksty typu dawniej kobiety w polu rodziły i pracowaly itp. Lej na wszystko !!!
Ludzie sa nienormalni zawsze bedzie zle . Teraz jestesmy nierobami . Ale jakbys robila i stracila dziecko bo porod przedwczesny. To bylo by wyrodna matka dziecko zabiła ... jezeli ktos sie nie znajdzie w naszej sytuacji to nigdy prze nigdy nie zda sobie sprawy z powagi sytuacji. Ja olewam wszystko i wszystkich. Za przeproszeniem w dupie to mam. Proponuje kochana meliske a jak ktos cie wkurza to srodkowy palec. Robie tak od poczatku ciazy .haha odkad slysze teksty od meza rodziny ze twarda macica i niewydolnosc szyjki to moja wina bo sie odchudzalam przed ciaza . [emoji23][emoji23][emoji23] ( zazdrosc chyba - cwiczylam duzo i jadlam zdrowo) no ale najlepiej na kogos zwalic. Sluchalam ze strace dziecko i to bedzie moja wina . Sadze ze do tej pory tak uwazaja . Ale w dupie to mam . Niech lepiej sie doedukuja co to niewydolnosc szyjki . Zwazywszy ze mialam konizacjie. No ale i ich nie przegadasz [emoji23][emoji23][emoji23] ale was zaspamowalam sory ponioslo mnie . Teraz ja musze meliske [emoji23][emoji23]
 
Cześć Dziewczynki :), u mnie noc przebiegła spokojnie. Dziś u mnie 1wszy dzień 8m-ca, wow :eek: . Słonko święci pięknie, ale po południu ma już padac deszcz i od jutra pogorszenie pogody.
Wczoraj tak przypiekało, że chowałam brzuszek w cień. Teraz mój synek tak kopie, że aż pęcherz mnie pieczę jak na niego naciska.
Ja często też mam spiecia z mężem na różne tematy i mam wrażenie, że ma gdzieś że jestem w ciąży. Zdarza mi się też płakać wiadomo i jest wtedy lepiej. Tylko kochane maleństwo niewinne też się stresuje.
Głowy do góry, wszystko będzie dobrze. Miłego dnia :-) :)
 
reklama
Hej. Tak was czytam.... Ja na szczęście jestem otoczona osobami ok. Przynajmniej przy mnie a jak jest pozniej to mi lata. Nawet szwagierka, z którą miałam nie pienku to jest jak do rany przyłóż .
Co do ruchów to mała leży nisko i jak nieraz dowali mi w pęcherz to aż nagle sie w pół zginam - czuje to wtedy az do samej szyjki. U mnie skonczone 28 tyg. Pozdrawiam
 
Do góry