reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Agula, rozumiem cie bo tez się boje ...ale wiem, ze każda z nas da rade przez to przejść, bo miliardy kobiet daja rade to my tez!!! No i taka jest kolej rzeczy, nie mamy wyjścia, nie możemy już zawrocic z tej drogi;) A po urodzeniu dziecka nawet nie pomyślisz o tym, ze nie wiesz co robić bo po prostu będziesz wiedziała:)
 
reklama
Madzien, nie myśl nawet o wypakowaniu dziś, nie nakręcaj się... u mnie taka panika od razu nasila skurcze wiec staram sie szybko ogarnąć jak mnie nachodzi. Ja dziś cały dzień w miarę dobrze się czułam, a teraz znowu mam skurcze. I niestety na mnie nospa nie bardzo działa. Dopiero jak wezmę na raz dwie nospy max i załaduje dwa czopki buscopan to wtedy jest lepiej. I cos czuje, ze zaraz siegne po ten zestaw ...
 
Byl obchód lekarz dyżurny stwierdził ze z mojego opisu sytuacji to raczej nie ma co liczyć ze wyjdę przed porodem, choć przez chwile myślałam dziś ze wyjdę a tu zonk ... choć fakt faktem wole leżeć tu i być pod opieka niż w domu stresować się skurczami i bólami, tym bardziej ze ciężko die dostać do tego szpitala ...
wogole mam zjazd emocjonalny z powodu dziadka i pracy - wychodzi ze całe zaangażowanie poświęcanie danie z siebie 300% przez 3 lata to g... warte, czuje się jak kopnięta w tyłek bo jestem w ciąży na zwolnieniu ... mówię Wam teraz zaczynam mieć wyrąbane a ze ja uważam ze albo cos się robi dobrze lub nie robi sie wcale to nie wiem czy wrócę i się zastanawiam wogole czy się interesować co robi mój dział ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Powiem wam ze dzisiaj jakis dzien jest paskudny. Najpierw myslalam ze mi wody sie sacza. Ale raczej to wodniste uplawy od pessara. Ale co sie strachu najadlam to moje. Potem brzuch mnie zaczął bolec. Teraz tez twardneje . Nalykalam sie nospy . Zaraz pewnie przejdzie. Ale czuje jakbym miala sie wypakowac dzisiaj . Jeszcze mnie nagle przeczysciło . Niech ten dzien sie konczy bo mam dosc.

Oj biedulka tez przez to przechodziłam i od piątku miałam to samo sączenie i czyszczenie na zielono po każdym posiłku...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak w ogole, to ja teraz najlepiej w ogole bym sie nie rozpakowywała, tak sie boje porodu. A dzis mam twardnienia co chwile i sie nakręcam ze to juz :( dziewczyny boje sie przeokrutnie serio. Wszystkiego sie boje- porodu, tego, co jest po, szpitala, potem zajmowania sie dzieckiem wszystko mnie przeraża serio!

Nie bój się intuicja Cię poprowadzi, a w szpitalu wszyscy mówią ze szyjkowe to rodzą w sekundę i nie przechodzą takich męczarni.

Jest łaska co druga okscytocyne bierze szyjkę ma długa twarda zamknięta i za Chiny nie mogą wywołać porodu ... a ja obok szyjka krótka miękka z rozwarciem. Nasłuchaliśmy się historii o porodach tylko nikt nie zna tła a jaja szyjka twarda długa zamknięta czy krótka miękka i otwarta? Głowa do góry!!! Dasz radę i myśl ze te co maja długa i zamknięta to dopiero cierpią my z grona tych co nawet nie wiedza kiedy urodzą :) sama widziałam łaski co w wi dzie ma korytarzu rodziły bo poszło tak szybki Wiec skąd wiesz i czemu zakładasz ze będzie ciężko??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry