reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja tak mam od jakiegos czasu. Trudno nazwac to uczucie. Az cale cialo napinam i czekam az przejdzie. Trwa to chwilke ale pary razy dziennie. Wydaje mi sie ze tak ma byc bo pochwa sie luzuje i rozpulchnia . Tez mam pessar nie mam pojecia co to. Zapytam w pon lekarza . [emoji6]
A ja nie ma nic założonego. Mam odpoczywać, brać nospe i magne b6.
 
reklama
Dziewczyny, jestem przerażona. Dziś 6razy póki co miałam. Zaczyna się w kroczu takie scisniecie, rozpieranie jednocześnie i czasami to aż w głowie coś czuje. Brzuch wtedy jest miękki. Nie mam pojęcia co to jest? Wizyta dopiero w pt.o 9.40 :-(

Justyna jak Cie to niepokoi, jedz na IP, choc ja myślę, ze moze rozciągają Ci sie więzadła. Sama wiesz najlepiej czy to uczucie moze wydawać Ci sie grozne.
Ja wlasnie mam skurczowa jazdę i na razie, to brzuch co jakus 20-30 min twardy, ale nie wiem czy tez mnie dzis podróż nie czeka...
 
Dziewczyny nam do was pytanie. Praktycznie od poczatku ciazy biore luteine 2x1 i na paczatku duphaston 3x1, potem zmniejszanie dawki i ok16 tyg z 4 tyg nie bralam. Ale szyjka zaczela leciec te bole itp i znowu biore 2x1 duphaston i luteine. Teraz mam 28 tydz. Powiedzcie mi do kiedy bralyscie duphaston ? Czy nie powinnam go juz odstawic tak sie zastanawiam . ?
 
I co lekarz powiedział, że co to jest?
Chyba zaden nie powie nam co to . Jak bada i np jest ok wszystko . Mi mowi zazwyczaj prosze wiecej odpoczywac i sie zrelaksowac. [emoji6] i mowi ze w ciazy to ma prawo wszystko ,, bolec,,
Teraz mam to czesciej i zobacze w pon po badaniu i zapytam od czego to moze sie dziac .
 
Madzien ja brałam duphaston 3x1 jakoś do 18 tc i przeszłam na luteinę dopochwowa bo mój gin stwierdził, ze jest lepsza. A luteinę bierzesz dopochwowa? Ja biorę 2 X 100 czyli 200 na dzień. W duphastonie jest o wiele mniejsza dawka. Ja sie po nim fatalnie czułam ...
 
Madzien ja brałam duphaston 3x1 jakoś do 18 tc i przeszłam na luteinę dopochwowa bo mój gin stwierdził, ze jest lepsza. A luteinę bierzesz dopochwowa? Ja biorę 2 X 100 czyli 200 na dzień. W duphastonie jest o wiele mniejsza dawka. Ja sie po nim fatalnie czułam ...
Luteine mam 2x1. To moze dlatego mam duphaston do tego.
 
reklama
Do góry