reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
To tak jak i ja... mi tylko brzuch się spina, robi twardy. To nieprzyjemne uczucie, ale nigdy mnie to nie bolało... od kilku dni nie mam nawet tych twardnien. A czulyscie przy tych twardnieniach taki jakby ucisk w klatce piersiowej? Jakby lekko dusilo... bo ja mialam takie uczucie przy tych najmocniejszych. Najpierw właśnie to i już wiedziałam, że za chwilę będzie skurcz.
 
To tak jak i ja... mi tylko brzuch się spina, robi twardy. To nieprzyjemne uczucie, ale nigdy mnie to nie bolało... od kilku dni nie mam nawet tych twardnien. A czulyscie przy tych twardnieniach taki jakby ucisk w klatce piersiowej? Jakby lekko dusilo... bo ja mialam takie uczucie przy tych najmocniejszych. Najpierw właśnie to i już wiedziałam, że za chwilę będzie skurcz.

Ruzik, tak mam identycznie z tym uciskiem. widze ze mamy bardzo podobne problemy;)
 
To mnie gdy brzuch twardnieje bardzo boli, ale to szyjki nie rusza. Gorsze są te bezbolesne bo łatwo je przeoczyć i mam je od jakiegoś czasu. Na początku czuje takie mrowienie i jak dotknę to brzuch twardy, sięgają bardzo wysoko, aż do mostka. A te bolesne to są niżej i brzuch bardziej spiczasty. Boje się bo właśnie z córka przespałam, ktg pokazywało a ja nie czułam bólu, zaczęłam krwawić i dalej nie czułam bólu.
A dziś to mi ciśnie na odbyt, tak jakby się bardziej obniżyła.
 
A mnie dzisiaj znow a to kluje a to ciagnie gdzies w okolicach spojenia lonowego. Sama nie wiem,co to jest. Bole spojenia mialam w poprzedniej ciąży dopiero okolo 36 tygodnia i to pokazywalo,ze corka jest nisko i faktycznie wtedy napierała na szyjke,k tora zrobila sie miekka i zaczela puszczac na palec. No ale to byl 36 tydz. Ech,byle do jutrzejszej wizyty...
 
A mnie dzisiaj znow a to kluje a to ciagnie gdzies w okolicach spojenia lonowego. Sama nie wiem,co to jest. Bole spojenia mialam w poprzedniej ciąży dopiero okolo 36 tygodnia i to pokazywalo,ze corka jest nisko i faktycznie wtedy napierała na szyjke,k tora zrobila sie miekka i zaczela puszczac na palec. No ale to byl 36 tydz. Ech,byle do jutrzejszej wizyty...
Katierinka daj znać jak będziesz po jutrzejszej wizycie.
 
Dziewczyny ale produkujecie;)

Katierinka kciuki jutro za wizyte...
Ktoras z Was pisala ze ma 2.11 wizyte

Powiem Wam ze tez sie boje, niewiem co z ta moja szyjka...
Staram sie lezec jak najwiecej.

Co do skurczy to miewam takie ze odczuwam ze brzuch mi sie spina, raczej nieprzyjemne, wtedy zmienam pozycje...
Ale wlasnie jest dzien ze jest cisza i sa rzadko a jest dzien jak ten ze jednak jak dzis w miare czesto sie pojawiaja...dzis w nocy tez mialam z 2. A ostatnie nocki byly spokojne...
 
reklama
Dziewczyny ale produkujecie;)

Katierinka kciuki jutro za wizyte...
Ktoras z Was pisala ze ma 2.11 wizyte

Powiem Wam ze tez sie boje, niewiem co z ta moja szyjka...
Staram sie lezec jak najwiecej.

Co do skurczy to miewam takie ze odczuwam ze brzuch mi sie spina, raczej nieprzyjemne, wtedy zmienam pozycje...
Ale wlasnie jest dzien ze jest cisza i sa rzadko a jest dzien jak ten ze jednak jak dzis w miare czesto sie pojawiaja...dzis w nocy tez mialam z 2. A ostatnie nocki byly spokojne...

Julia ja mam wizyte 2.11.
 
Do góry