reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniacza mama = mistrzyni zakupów... czyli promocje, okazje, wyprzedaże!

reklama
Ja tez skorzystałam z promocji. Były jeszcze ryżowe Bobovity ale wydaje mi sie że cena nie taka znowu promocyjna.
 
Dawno nikt tu nie zaglądał, mam pytanie odnosnie mleka początkowego. Czy wiecie jakie opłaca sie kupowac zeby wyszło w miare ekonomicznie?
 
Hej :)
wszystko zależy jakiego mleka będziesz używać.
My na początku kupowaliśmy na allegro (w aptece internetowej) w bardzo dobrej cenie + kurier gratis.
Teraz zmieniliśmy mleko i to, którego teraz używamy najbardziej opłaca się kupować w Rossmannie.

Szerokim łukiem należy omijać apteki, mają zaporowe ceny.
Dobre ceny mają supermarkety. Dobrze jest sprawdzić ceny w różnych sieciach bo ceny jednej puszki potrafią się różnić nawet o 1 zł. A to sporo, bo przy dwójeczce dzieci mleko "schodzi" naprawdę dużo :)

(mam Ci odpisać na wiadomość priv, zabieram się i zawsze coś...:eek:)
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam się z poprzedniczką, trzeba zrobić rozeznanie po sklepach z mojego doświadczenia najtaniej jest w tesko czy rossmanie. Mąż kiedyś kupił w aptece mleko to sie za głowę złapałam bo kosztowała prawie dwa razy tyle co normalnie :/
 
Wczoraj sprawdzałam ceny mleka Nan 2, bo teraz takim się karmimy.
W Rossmannie 24,99 a w Realu 24,15 za opakowanie 600g.
Real ostatnio opuścił ceny, Nan 2 opłaca się kupować właśnie tam.
Natomiast Nan 1 opłaca się kupić w Rossmannie 20,59 za opakowanie 600g.
W cenach mleka Nan jestem obcykana :)

Acha i jeszcze jedno! Nie wiem czy była tu o tym mowa.
Promocje na dziecięce artykuły najlepiej sprawdzić sobie na stronce.
PromoBaby.pl
Wszystkie promocje z dużej ilości sklepów w jednym miejscu.
Bardzo wygodne dla zabieganych podwójnych mam :tak:
 
Ostatnia edycja:
pamietając że chodzi Wam w tej rozmowie o mleko chciałam was jednak ostrzec przed cenami np w Tesco na inne rzeczy - w TEsco, Real, Leclerc itp ceny na słoiczki, soczki dla dzieci sa o wiele wyższe niż np w rossmanie. zwlaszcza jak sie chce kupic większą ilośc to można się zdziwić. A najwyższe ceny jakie widziałam to chyba w sklepach Spolem. Ja nie wiem skąd oni te ceny biorą...
w biedronce ceny jak w rossmanie mniej wiecej, ale oni tam mają tylko po dwa rodzaje sloiczkow np. Pieluchy za to maja chyba najtaniej - paczka ich Dady kosztuje 27 zl a huggisow 30. huggeisow jest o kilka mniej, przynajmniej jak kupuję piątki
 
w biedronce najtaniej wychodzi też mleko bebiko bo mają większe opakowania po 15,99 (jakoś tak). My teraz właśnie tam kupujemy. Pieluchy Huggies zdarzają się kartonowe pudła robione tylko dla biedronki i takie to mega się opłaca bo jest ich dużo w cenie normalnej paczki, więc trzeba polować
 
dziewczyny - podaję za koleżanką z innego forum :) w sklepie internetowym coccodrillo mają w super cenach ubiegłoroczne kolekcje kurtek i kombinezonów. Nie wszyskie rozmiary,ale da sie coś wybrać:) ja juz kupiłam :)
 
reklama
To prawda niestety już nie w naszych rozmiarach:-(a szkoda,bo kombinezony coccodrillo są rewelacyjne !! dziewczyny miały w tamtym roku i na ten też szukam tylko,że cięzko z dwuczęsciowym w rozm.92-98 i w miarę przyzwoitej cenie....
 
Do góry