reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Bliźniacza mama = mistrzyni zakupów... czyli promocje, okazje, wyprzedaże!

Ja kupuje rajstopy dzieciakom po 3 zł, całkiem fajne, teściowa kupiła mi jakieś tanie na rynku to pokulkowały się i takie obleśne, a te są gładkie, elastyczne i po tylu praniach ok.
 
reklama
Mnie się dziś zupełnie przypadkiem udało trafić na przeceny w Tup Tup'ie i szczerze mówiąc nie sądziłam, że będą aż takie, bo generalnie ceny są tam wiadomo jakie... bluzeczki za 7-8 zł wychodzą, znalazłam fajową piżamkę dla mojej M. za 17 ,- gatunkowo wg mnie są dobre, myślę, że warto zerknąć ;)
 
A ja wypatrzylam z Zarze na wyprzedaży kurtki-płaszczyki dla Dziewczyn. Chcialam dwie różne, ale w drugim kolorze nie było rozmiaru. Takie pikowane na wiosne, lekko błyszczące, na drzy kołkowe zapięcia. 55zł od sztuki - teściowa w końcu powiedziała że na urodziny Dziewczynom kupi . Wiszą w szafie i czekają - czuję że Maja to będzie ją jeszcze miała na jesień - mój krasnoludek.

Wiem, że w 5-10-15 jest promocja na kurtki po 29 zł.
 
Od poniedziałku 31 stycznie w lidlu - pieluchy jumbo pack o 39,99, rajstopki lub 3 pary skarpet po 6,99, śpiworki, torby do przewijania itp.
 
Ja ostatnio zauwazyłam jak byłam w lidlu ze u nich normalna cena na pólce to 42,90 więc nawet bez promocji to najtaniej chyba ze wszystkich sklepów.
 
Mam szczęście,że koło mnie otworzyli lidla przed świętami więc mam rzut beretem... jutro musze pojechac po paczkę i na ten tydzień (może starczy :) ) i potem w poniedziałek po resztę :)
Mleko i słoiczki też mają taniej. I kaszki.
 
reklama
Widziałam w gazetce Tesco są pieluchy Pampers i huggies, kaszki, mleka...

A tak w ogóle to denerwujące że na mleka poczatkowe nie ma promocji, przynajmniej u nas i tak jak teraz mamy u Przemka kupować mleko HA lub AR to najtansze jest tylko bebiko.
 
Do góry