reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniacza mama = mistrzyni zakupów... czyli promocje, okazje, wyprzedaże!

dziewczyny tylko dzisiaj w polo market mleko nan 2 i nan3 w cenie 9,90 za 350g

w rossmanie do 29 wrzesnia można kupić 4pak chusteczek pampers baby fresg ze zniżką - 30% jak ma się kody zniżkowe na chusteczki - podaję 2 kody do wykorzystania 2982197944832 i 2982197978141, kody podaje się przy kasie , i zamiast płacić 24,99 zł to płaci się 17,49zł

w sobotę w rossmanie będą zniżki na sudocrem - żeby otrzymać kod zniżkowy wystarczy się zarejestrować na stronie Rossnet > Okazja_dnia i co dziennie widać na co będą zniżki
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięi za info, jestem nawet zarejestrowana na rossmanie, ale kto ma czas tam zaglądać... a sudokrem mi sie konczy to akurat kupię nowy :)
a nie wiecie gdzie możńa dostać tańsze butki zimowe??chcualam skórzane, ale koło 200 zl za pare to sama sobie kupuję co kilka lat, a nie co sezon :/
 
dzięi za info, jestem nawet zarejestrowana na rossmanie, ale kto ma czas tam zaglądać... a sudokrem mi sie konczy to akurat kupię nowy :)
a nie wiecie gdzie możńa dostać tańsze butki zimowe??chcualam skórzane, ale koło 200 zl za pare to sama sobie kupuję co kilka lat, a nie co sezon :/

ceny butów niestety kosmiczne...my na razie kupiliśmy trzewiczki Bartka na jesień....i cena delikatnie mówiąc solidnie nadszarpnęła nasz budżet...:szok:fakt ze butki super,jedyne jak dotąd gdzie nóżka im się nie poci,same zakładają w domu wiec pewnie wygodne,kostkę fajnie trzyma..no ale czy to wszystko musi byc takie drogie.....jak pomyśle o zakupie kombinezonów i butów na zimę to mnie przerażenie ogarnia..:eek:
 
Do konca wrzesnia w Mothercare za druga paczke body, spiochów itp płaci sie tylko połówe ceny. W paczce sa 2 lub 3 sztuki, srednia cena wychodzi wtedy miedzy 20 a 30 pln za sztuke-pajaców np.
Dla porównania w Auchan zwykły pajac kosztuje 32pln i naprawde jest wątpliwej urody i jakosci.
 
tylko to jest info o promocji a wg regulaminu
"2. Kupony promocyjne są dostępne w Książeczce Zdrowia Dziecka, którą otrzymuje rodzic w wybranym szpitalu
znajdującym się na terytorium Polski po urodzeniu dziecka."

szkoda....
 
reklama
od jutra w tesco chusteczki Huggies Pure 3 x64szt plus gratis 3 x 64 szt , czyli ogólnie 6 paczek po 64szt za 21,99zł
natomiast promocja od dzisiaj do 10.10 obowiązuje w carrefourze 6 paczek pampersowych chusteczek - 25,99 zł
bigsmile.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry