reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błagam, powiedzcie mi, że to nie jest prawda!?

reklama
Rozwiązanie
Boże biedne to dzieciątko! Ono zadrżało zaraz po tym rzucie to widać na filmie jakie było przerażone! Co za kretyn!
Powinien za to odpowiedzieć przed sądem! T za znęcanie się!
No niestety nie. Naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć takich zachowań. Pomijając, że jest to poniżające dla małego człowiek, to jest to również przemoc.
 
Też to widziałam i też mnie zszokowało .. nie mogę uwierzyć jaki poziom mają Ci rodzice, brak serca. W głowie się nie mieści :/ :(
 
Najstraszniejsze, że ten film na FB uzyskał setki tysięcy polubień a w dodatku inni rodzice podłączyli się do tego idiotycznego trendu.
 
Niestety niektórzy ludzie nie myślą co robią i co do sieci wrzucają. Dla niektórych to będzie zabawne, dla matek dzieci które to nagrywają również. A że dzieci przerażone i ośmieszone to już totalnie nie dociera do pustych łbów..
 
reklama
reklama
Wiecie co Wam powiem, w czasach gdzie ludzie walczą o prawa zwierząt ( i bardzo dobrze!!!!!) takie rzeczy są nie na poziomie, stajemy w obronie karpia a upokażamy własne dziecko?! Rozumiem śmieszne filiki jak dziecko sięga po cytrynę i robi przy tym słodkie minki, które są dla nas śmieszne, to rozumiem, ale rodzic który rzuca JEDZENIEM w TWARZ swojemu DZIECKU!?
 
Do góry