reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błagam, powiedzcie mi, że to nie jest prawda!?

reklama
Rozwiązanie
Boże biedne to dzieciątko! Ono zadrżało zaraz po tym rzucie to widać na filmie jakie było przerażone! Co za kretyn!
Powinien za to odpowiedzieć przed sądem! T za znęcanie się!
Rzucanie czymkolwiek w kogokolwiek jest wg mnie bardzo nie na miejscu.. brak kultury i szacunku do drugiej osoby. W tym wypadku jest to dziecko, własne dziecko które się nie obroni.. nie wymaga to więcej komentarza. Ale są rodzice którzy to popierają, lajkuja, śmieją się z tego i na tym forum też się takie mamy znajdują jak widać no bo skądś muszą się w końcu brać te wszystkie osoby którym się to podoba i jest to dla nich mega zabawne. Ja kończę dyskusję już w tym temacie i pozdrawiam wszystkie mamy!
 
reklama
jaką widzę różnicę w rzucaniu tortem a rzucaniem serem w buzię dziecka, że Ci dorośli ludzie się na to zgadzają, film jest dla nich i od nich zależy kto to ponownie zobaczy. W przypadku dzieci, są nieświadome i wystraszone i jeszcze może zobaczyć to ktokolwiek inny, obcy. Ile razy powatrzane jest, zeby z troski o bezpieczeństwo dzieci nie wrzucać zdjęć z widoczną buzią do sieci?
 
Przyznam się ze nie raz natknelam się na ten filmik w necie ale myślałam że to jest jakiś żart i nawet nie miałam zamiaru go oglądać. Jestem w szoku tacy ludzie nie powinni mieć dzieci pomyśleć że niektóre kobiety starają się zajść latami , nie które z nas poprostu nie donoszą swojej ciąży. . A ludzie mając tak wielki skarb w domu robią po prostu takie zeczy :(
 
@Tangerieme myślę że nie masz własnych dzieci. Jak można takie coś porównywać do zabawy w psa bądź w rzucanie tortem na wesele. Dojżej dziewczyno do pewnych spraw a potem komentuj. Ciekawe czy Ty byś śmiała bądź tak komentowała jakby na miejscu tego dziecko było Twoje. Jakby tam siedziało i było rzucane serem. A ktoś by miał czelność się z tego śmiać, opublikować to w necie a na koniec komentarz ROBICIE Z IGŁY WIDŁY TO JEST ŚWIETNA ZABAWA
 
@Tangerieme myślę że nie masz własnych dzieci. Jak można takie coś porównywać do zabawy w psa bądź w rzucanie tortem na wesele. Dojżej dziewczyno do pewnych spraw a potem komentuj. Ciekawe czy Ty byś śmiała bądź tak komentowała jakby na miejscu tego dziecko było Twoje. Jakby tam siedziało i było rzucane serem. A ktoś by miał czelność się z tego śmiać, opublikować to w necie a na koniec komentarz ROBICIE Z IGŁY WIDŁY TO JEST ŚWIETNA ZABAWA
Nie będziesz mi dyktowała kiedy mam komentować a kiedy nie. Każdy ma swoją opinie na ten temat i podejście. Wiec nie zarzucaj komuś niedojrzałości bazując na komentarzach w internecie bo to słabe. Sama bym tak dziecku nie zrobiła i jest to głupota ale po co robić z tego taki cyrk i sensacje. I nikt nie mówi ze to świetna zabawa i by brać przykład. Tylko jak zawsze jak coś się rzuci w internet robi się z tego najpierw hejt.
 
@Tangerieme myślę że nie masz własnych dzieci. Jak można takie coś porównywać do zabawy w psa bądź w rzucanie tortem na wesele. Dojżej dziewczyno do pewnych spraw a potem komentuj. Ciekawe czy Ty byś śmiała bądź tak komentowała jakby na miejscu tego dziecko było Twoje. Jakby tam siedziało i było rzucane serem. A ktoś by miał czelność się z tego śmiać, opublikować to w necie a na koniec komentarz ROBICIE Z IGŁY WIDŁY TO JEST ŚWIETNA ZABAWA

I jak już włączasz sie w dyskusje i zwracasz do mnie z takim komentarzem przeczytaj komentarze od początku by wiedzieć o co chodzi.
 
Nie będziesz mi dyktowała kiedy mam komentować a kiedy nie. Każdy ma swoją opinie na ten temat i podejście. Wiec nie zarzucaj komuś niedojrzałości bazując na komentarzach w internecie bo to słabe. Sama bym tak dziecku nie zrobiła i jest to głupota ale po co robić z tego taki cyrk i sensacje. I nikt nie mówi ze to świetna zabawa i by brać przykład. Tylko jak zawsze jak coś się rzuci w internet robi się z tego najpierw hejt.
TO JEST FORUM I KOMENTUJĄC COŚ TRZEBA SIĘ LICZYĆ Z KRYTYKĄ Z DRUGIEJ STRONY. Jak już tak chcesz wiedzieć to owszem czytałam wszystkie komentarze i porownujesz takie coś do zabawy w psa i zabawę tortem więc śmiało mogę stwierdzić że uważasz to coś za ZABAWĘ. Dwa jakieś Twoje oburzenie o negatywną opinie Twojego komentarza jest nie na miejscu ponieważ jak już napisałaś wyżej KAZDY MA PRAWO DO SWOJEJ OPINII. Hahhh więc przykro mi następnym razem poprostu licz się z tym że nie każdy polubi to co piszesz a na krytykę bądź bardziej otwarta. Zabawne....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
TO JEST FORUM I KOMENTUJĄC COŚ TRZEBA SIĘ LICZYĆ Z KRYTYKĄ Z DRUGIEJ STRONY. Jak już tak chcesz wiedzieć to owszem czytałam wszystkie komentarze i porownujesz takie coś do zabawy w psa i zabawę tortem więc śmiało mogę stwierdzić że uważasz to coś za ZABAWĘ. Dwa jakieś Twoje oburzenie o negatywną opinie Twojego komentarza jest nie na miejscu ponieważ jak już napisałaś wyżej KAZDY MA PRAWO DO SWOJEJ OPINII. Hahhh więc przykro mi następnym razem poprostu licz się z tym że nie każdy polubi to co piszesz a na krytykę bądź bardziej otwarta. Zabawne....
Wyrażając swoją opinie nie trzeba kogoś obrażać jak Ty to robisz i jak piszesz wyżej to jest forum wiec i ja wyraziłam swoją opinie ale przynajmniej nie zwracając się bezpośrednio do kogoś z krytykowaniem na forum tylko ogólnie co myśle. Podeszłas do mojej osoby krytycznie zarzucając mi niedojrzałość na podstawie głupiego filmiku i forum jak nawet mnie nie znasz i nie wiesz czy mam dzieci czy nie. Płytkie myślenie i sposób podejścia. Odebrałam to jako atak Wiec go odpieram bo można rozmawiać bez zarzucania komuś czegokolwiek. Kończę dyskusje.
 
reklama
Boże biedne to dzieciątko! Ono zadrżało zaraz po tym rzucie to widać na filmie jakie było przerażone! Co za kretyn!
Powinien za to odpowiedzieć przed sądem! T za znęcanie się!
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry