reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błagam, powiedzcie mi, że to nie jest prawda!?

reklama
Rozwiązanie
Boże biedne to dzieciątko! Ono zadrżało zaraz po tym rzucie to widać na filmie jakie było przerażone! Co za kretyn!
Powinien za to odpowiedzieć przed sądem! T za znęcanie się!
Ja nie pisałam o zabraniu praw itd ale interwencja jakaś powinna być np upomnienie.. nie wiem cokolwiek żeby wbić durnym rodzicom do łbów że zachowują się jak gówniarze!
 
reklama
Wyolbrzymianie sytuacji moim zdaniem. Na sile robienie sensacji z niczego. Mój szwagier bawił się z córka gdzie udawała ona psa. Jakoś krzywda sie nikomu nie działa wręcz się jej podobała taka zabawa. I co jemu tez trzeba odebrać prawa rodzicielskie bo to upokarzające? Jest jego oczkiem w głowie wymarzona córa. Tymbardziej ze każdy wie ze tatusiowe maja zabawy głupie i czasami wyglądają na niebezpieczne ale dla dzieci jest to fun.
naprawdę?
Ja z moimi rodzicami i siostrami bawiłam się w dziwniejsze zabawy niż zabawa w psa, było pełnośmiechu i mam miłe wspomnienia. Bo nikt mnie nie uderzył jedzeniem i nie pokazywał tego całego światu.
 
Dla mnie rzucanie czymkolwiek w kogokolwiek jest po prostu niekulturalne. Byle pierwszy lepszy wiejski idiota może się tak zachowywać ale nie rodzice mający aspiracje uchodzić za kompetentnych i pełnych empatii.
Jedyne czym można rzucać to np droga i ekskluzywna biżuteria w stronę kobiety. Nie za mocno, tylko tak żeby dała radę ja złapać i przymierzyć
 
Dla mnie rzucanie czymkolwiek w kogokolwiek jest po prostu niekulturalne. Byle pierwszy lepszy wiejski idiota może się tak zachowywać ale nie rodzice mający aspiracje uchodzić za kompetentnych i pełnych empatii.
Jedyne czym można rzucać to np droga i ekskluzywna biżuteria w stronę kobiety. Nie za mocno, tylko tak żeby dała radę ja złapać i przymierzyć
Heheh. Droga i eksluzywną biżuteria. Ja dostaje taki prezent właśnie z szacunkiem a nie z laska. Hahah. A rzucanie się tortem na ślubie po twarzy to Ok ? Naprawdę jakie upokarzające. To jest dopiero żałosne. Naprawdę szukanie problemu tam gdzie go nie ma.
 
reklama
Do góry