reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błagam, powiedzcie mi, że to nie jest prawda!?

reklama
Rozwiązanie
Boże biedne to dzieciątko! Ono zadrżało zaraz po tym rzucie to widać na filmie jakie było przerażone! Co za kretyn!
Powinien za to odpowiedzieć przed sądem! T za znęcanie się!
reklama
Głupota nie zna granic. Może to tylko albo aż ser ale mam nadzieję że odpowiedni służby już się tym zajęły, Dla mnie to nic innego jak brak szacunku dla swojego dziecka i prawa rodzicielskie powinny być ograniczone jak nie zabrane . Wstyd , rodzice tego biednego dziecka to chyba na poziomie gimnazjum bo nie wierzę że osoba dorosła by wpadła na tak idiotyczny pomysł
 
Ze to jest głupie idiotyczne i niedojrzałe zgoda. Ale komentarz w stronę ograniczenia lub zabrania praw rodzicielskich raczej przesada.
Niestety nie zgadzam się z Tobą. Nie znam rodziców tego dziecka ale już z filmu widać że nie mają równo poukładane w głowie. Jak można znizyć się do takiego poziomu i rzucić dziecku w twarz serem a następnie opublikować to w necie??? A kolejny filmik jaki będzie, na takie sytuacje trzeba reagować a nie czekać aż rodzicom wpadnie kolejny idiotyczny pomysł do głowy. Takie jest moje zdanie
 
Tyle się mówi, żeby nie udostępniać zdjęć swoich dzieci w internecie, bo mogą się stać ofiarami pedofili, a tu proszę- nie dość, że pokazany jest w internecie cały wizerunek dziecka to jeszcze jest on upokarzany przez rodzicow, bo nie wiem jak to inaczej nazwać :(
 
Wyolbrzymianie sytuacji moim zdaniem. Na sile robienie sensacji z niczego. Mój szwagier bawił się z córka gdzie udawała ona psa. Jakoś krzywda sie nikomu nie działa wręcz się jej podobała taka zabawa. I co jemu tez trzeba odebrać prawa rodzicielskie bo to upokarzające? Jest jego oczkiem w głowie wymarzona córa. Tymbardziej ze każdy wie ze tatusiowe maja zabawy głupie i czasami wyglądają na niebezpieczne ale dla dzieci jest to fun.
 
Zabawa w psa kontra rzucanie w dziecko serem.. wogole co to za porównanie? Co ma jedno do drugiego? Zabawa w psa to ZABAWA a rzucanie serem w buzię dziecka i śmianie się z tego gdy dziecko jest zdezorientowane i przestraszone to na pewno ZABAWĄ nie jest. I nie jest to żadne wyolbrzymianie. Jakbyś Ty się czuła gdybyś znalazła teraz w wieku dorosłym film jak rodzice rzucają w Ciebie różnymi przedmiotami serem lub czymkolwiek innym i się śmieją a Ty na uśmiechnięta nie wyglądasz?? Jeszcze widzieliby to Twoi znajomi, Twoje dzieci i Twój mąż? Nic w internecie nie ginie, pamiętaj o tym!!!
 
reklama
Jak pisałam wyżej. Nie popieram ale jest tez to bardzo wyolbrzymione. Bez przesady. Za takie coś zabrać dziecko? Blagam. Wiadomo ze teraz większość pokazuje wszystko w internecie i liczą się dla tych ludzi lajki. Są filmiki gdzie straszą dzieci które się boja panicznie. Tez im trzeba zabrać prawa rodzicielskie? Dziecko jest zadbane nie jest bite. Ten kto to wrzucił poprostu myślał blednie ze to będzie dobry żart.
 
Do góry