reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Błagam pomóżcie czy test jest pozytywny

Bobasek12345

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Lipiec 2020
Postów
41
Hej chciałbym się dowiedzieć czy test pozytywny te kreski takie są bardzo jasne .. okres mi się spuźnia już 8 dni ☺️
1595565651054..jpg


1595565651054..jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Potwierdzam. 8 dni po okresie to kreska powinna być raczej "tłusta", ale mówię to z własnego doświadczenia. Każdy z nas jest inny, ale zrób na wszelki wypadek badanie bety z krwi.
reklama
Czyli lepiej od razu atakować niż spokojnie rozmawiać?
Jak bóg Kubie tak Kuba Bogu[emoji4]

Edit: a tak jak już znowu odpowiedziałaś na mój komentarz mimo że ja ci nie podpsowalam to nie atakuje. Napisałam swoje zdanie na temat bladych kresek po terminie miesiączki z własnego doświadczenia. Będąc w ciąży 5 razy 3 ciąż mi test nie pokazał wogule mimo że jedna miałam " wysoka" bo w 14tc ja straciłam.
 
Jak bóg Kubie tak Kuba Bogu[emoji4]

Edit: a tak jak już znowu odpowiedziałaś na mój komentarz mimo że ja ci nie podpsowalam to nie atakuje. Napisałam swoje zdanie na temat bladych kresek po terminie miesiączki z własnego doświadczenia. Będąc w ciąży 5 razy 3 ciąż mi test nie pokazał wogule mimo że jedna miałam " wysoka" bo w 14tc ja straciłam.
Bardzo ci współczuję. Jest to mega dziwne, ze testy nie pokazały ci ciąży, ale ja nigdy nie spotkałam się z tym żeby test po spóźnionej miesiączce, tym bardziej o ponad tydzień wyszedł z tak bladą kreską dlatego też napisałam, że powinna być ciemniejsza.
 
Drogie Panie dziękuję bardzo mocno z całego serca za opinie i wiadomości powiem szczerze że z mężem staram się już od 6 lat dlatego ja tak wstawiam chwale się swoim szczęściem na 99% wysyłam wam 4 test i już nie robię czekam na winiki z laboratorium jutro rano maja być Pozdrawiam was serdecznie i mam cały czas nadzieję że Bobo jednak jest 🙃🥰
 

Załączniki

  • 1595609102190..jpg
    1595609102190..jpg
    544,6 KB · Wyświetleń: 137
Bardzo ci współczuję. Jest to mega dziwne, ze testy nie pokazały ci ciąży, ale ja nigdy nie spotkałam się z tym żeby test po spóźnionej miesiączce, tym bardziej o ponad tydzień wyszedł z tak bladą kreską dlatego też napisałam, że powinna być ciemniejsza.
Każda kobieta jest inna. Nie wiem jakie są wasze doświadczenia ale ja 0isze tylko ze swojego doświadczenia a jak czegoś nie przeżyłam a była jakaś sytuacja w mojej rodzinie to wtedy też się dzielę informacjami.

Nie mam za co cię przepraszać ale przeproszę bo nie lubię jak są spiny. PRZEPRASZAM
Ale też zaznaczę że nie mogę być odpowiedzialna za coś co inne dziewczyny odbierają moje posty.
 
Drogie Panie dziękuję bardzo mocno z całego serca za opinie i wiadomości powiem szczerze że z mężem staram się już od 6 lat dlatego ja tak wstawiam chwale się swoim szczęściem na 99% wysyłam wam 4 test i już nie robię czekam na winiki z laboratorium jutro rano maja być Pozdrawiam was serdecznie i mam cały czas nadzieję że Bobo jednak jest [emoji854][emoji3059]
Napewno jest. Kreska coraz wyraźniejsza maluszek rośnie. Uważaj na siebie i dbaj o tą kruszynkę [emoji4] oficjalnie ci pogratuluje jak będzie wynik bety a wiem że będzie pozytywny.
 
Drogie Panie dziękuję bardzo mocno z całego serca za opinie i wiadomości powiem szczerze że z mężem staram się już od 6 lat dlatego ja tak wstawiam chwale się swoim szczęściem na 99% wysyłam wam 4 test i już nie robię czekam na winiki z laboratorium jutro rano maja być Pozdrawiam was serdecznie i mam cały czas nadzieję że Bobo jednak jest 🙃🥰
Gratulacje:-) ja w dniu spodziewanej miesiączki miałam tak blada kreskę że tylko pod światło było widać. Teraz już 34 tydzień 😍 wszystkiego dobrego i daj znać jak wyniki.
 
Każda kobieta jest inna. Nie wiem jakie są wasze doświadczenia ale ja 0isze tylko ze swojego doświadczenia a jak czegoś nie przeżyłam a była jakaś sytuacja w mojej rodzinie to wtedy też się dzielę informacjami.

Nie mam za co cię przepraszać ale przeproszę bo nie lubię jak są spiny. PRZEPRASZAM
Ale też zaznaczę że nie mogę być odpowiedzialna za coś co inne dziewczyny odbierają moje posty.
Też nie lubię jak są spiny i też w takim razie przepraszam
 
reklama
Do góry