reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

blada kreska

  • Starter tematu guest-1665602193
  • Rozpoczęty
Ale to jest niemożliwe: owulacja 14.05 a miesiączka 07.06. faza lutealna miałaby 23 dni. Prawidłowa faza po owulacji ma maksymalnie 16 dni. Wiec albo owu nie było wtedy kiedy myślisz, albo miesiączka będzie wcześniej. Skąd wiesz, kiedy była owulacja?
 
reklama
Ale to jest niemożliwe: owulacja 14.05 a miesiączka 07.06. faza lutealna miałaby 23 dni. Prawidłowa faza po owulacji ma maksymalnie 16 dni. Wiec albo owu nie było wtedy kiedy myślisz, albo miesiączka będzie wcześniej. Skąd wiesz, kiedy była owulacja?
zawsze czuje kiedy mam, raz robiłam testy kiedy mam no i się sprawdziło, natomiast moje cykle potrafią wynosić nawet 50 dni, trochę już znam siebie i swój organizm
 
zawsze czuje kiedy mam, raz robiłam testy kiedy mam no i się sprawdziło, natomiast moje cykle potrafią wynosić nawet 50 dni, trochę już znam siebie i swój organizm
Tylko monitoring potwierdza owulację. To po pierwsze. Po drugie tak długie cykle nie sa normą i wymagają konsultacji i badań, zwłaszcza gdy się starasz. Po trzecie faza lutealna dłuższa niż 16 dni nie jest normalna i też nie sprzyja ciąży. Tak czy inaczej udaj się do ginekologa.
 
Ostatnia edycja:
No i testy to żadne potwierdzenie owulacji. Może być skok lh, a owu nie wystąpi.
najpierw piszesz ze tylko monitoring potwierdza owulacje a potem że jednak nie? 🤔
Wiem że to nie jest normalne, jestem pod okiem ginekologa na spokojnie, brałam już tabletki anty, czopki nic na mnie nie działa a dodatkowo źle się po nich czuje, (a przetestowałam już chyba połowę apteki jeśli o to chodzi) badania mam w normie.
Natomiast jest możliwość ze może być to też genetyczne, ale tu nie będę się wypowiadać.
 
zawsze czuje kiedy mam, raz robiłam testy kiedy mam no i się sprawdziło, natomiast moje cykle potrafią wynosić nawet 50 dni, trochę już znam siebie i swój organizm
Jeżeli wg Ciebie owulacja była 14.05 to okres na pewno nie będzie 7.06 tylko wcześniej. Faza lutealna nie trwa ponad 20 dni. Chyba jednak nie do końca znasz swój organizm.
 
reklama
Do góry