reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Blada kreska na teście ciążowym... Czy oznacza ciążę?

Cześć, jestem tu nowa. Nie umiem założyć swojego wątku, wiec podpisze się pod tym postem☺️ Chyba potrzebuje potwierdzenia. Dostaje oczopląsu... test jest pozytywny? Czy mi się wydaje...
 

Załączniki

  • 56B41E01-0CA8-461F-A28D-F39FE3553A1D.jpeg
    56B41E01-0CA8-461F-A28D-F39FE3553A1D.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 442
reklama
Cześć, jestem tu nowa. Nie umiem założyć swojego wątku, wiec podpisze się pod tym postem☺️ Chyba potrzebuje potwierdzenia. Dostaje oczopląsu... test jest pozytywny? Czy mi się wydaje...
Pozytywy, moja kreska też tak wyglądała na początku dziś już beta 960 :) zrób betę i będzie jasne
 
Pozytywy, moja kreska też tak wyglądała na początku dziś już beta 960 :) zrób betę i będzie jasne
Robiłam betę wczoraj i wyszła 49.63☺️ Więc teoretycznie by się zgadzało, ze to 3 tydzień od zapłodnienia 😍. Zastanawiam się tylko czy zrobić ją jeszcze raz jutro aby się upewnić czy rośnie. Oprócz braku okresu nie mam żadnych objawów...
 
reklama
Do góry