reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
A jak tam perspektywa spotkania bo byłam wczoraj u nas w Figlo ale jestem zawiedziona i moje też i znowu jest temat kulek w Bielsku bo one tylko tam chcą jechać. Tak więc czekam na propozycję.:biggrin2:
Ja jestem jak najbardziej za... przyszły tydzień mógł by być oprócz wtorku....myślę, że Olo się wykuruje do tego czasu...
 
Ja raczej jestem dyspozycyjna mi jest obojętne może byc już nawet o 16 bo się wyrobię po pracy. tak wiec jest ktoś chętny?
 
a dziewczz was wie czy na Wyspianskiego maja szwy rozpuszczalne czy zwykłe???

mam termin na 1 maj i tego akurat:-)
niewiem.
Właśnie pisałyśmy trochę wcześniej, że rozpuszczalne :-)

A my zaliczyliśmy właśnie pierwszą kolkę... nie było niby źle, ale mogłoby jej nie być, ech... :-)
 
giovanessa - jeszcze ten leżaczek będziesz nie raz wychwalać, ja mówię że jest to najlepszy jak do tej pory zakup dla dziecka, potem jak już będzie siedział ( bo mój Kubuś już siedzi i je zupki w nim) to zobaczysz jaka bedzie frajda ;)
 
hej wszystkim:)
Ja Was czytam i czytam ale nie mialam czasu pisac za bardzo. Mam straszny mlyn bo sama z mala caly czas. Moj maz pracuje do wieczora bo za 2 mies. czeka nas przeprowadzka i najpierw musi wprowadzic mojego brata do nowego domu a my przeprowadzamy sie na jego miejsce do moich rodzicow. Cale szczesie bedziemy calkiem osobno na parterze bo gdybym miala mieszkac z rodzicami jak bylo to kiedys to od razu kulka w leb:D W razie co na kawe mozna wpasc ale na tym koniec:)

wiec tak, na poczatek:
MILUTEK podwojne gratulacje!!
Dziewczynki są śliczne!! :)

Co do lezaczka to moja Lena tez miala z fisher price i przydatny byl do 4 miesiaca bardzo. Po tym czasie mala aparatka zaczela z niego wypadac!! Ale dla malenstwa polecam!!
Bardzo chcialabym sie z Wami spotkac ale nie znam bielska idealnie i moglabym nie trafic:(
 
Hej Kochane ja tak na szybciutko, bo potrzebuję rady.... co jest dobre na pieluszkowe zapalenie skóry... Darusia ma dość mocno odparzoną siuśke od kilku dni i nie mogę sobie z tym poradzić... sudocrem i nivea na odparzenia już nie działają... Nie wiem z czego jej się to przypelętało, bo często zmieniamy pieluszki...
 
reklama
Do góry