reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Dziewczyny nie łamcie się moja młodsza ratolosć ma 2 lata i 5 mcy a do tej pory budzi sie pare razy w nocy więc da się do tego przyzwyczaić ja też mam ochotę na przespaną nockę od zaśnięcia do budzika rano ale chyba mi to nie pisane przynajmniej narazie.
Witamy cię gorąco oczywiście a tak patrze na suwaczka i widzę że masz już odliczanie do starania się o nowe dzidzi tak to mam rozumieć jeśli tak to jaka granica była ustalana że tak odliczasz

chcialabym zeby malenstwo urodzilo sie w maju i tak liczac mniej wiecej wychodzi na to ze starania trzeba zaczac w lipcu:) zobaczymy jak bedzie w praktyce ale juz nie potrafie sie doczekac ciazy:) uwielbialam ten stan, mimo 22 kg ktore przytylam w ciazy, spacerowalam do samego rozwiazania i prowadzilam aktywny tryb zycia:) porod nie byl najlepszy i tego sie boje, czas pokaze jak bedzie. Imie dla malenstwa juz ustalone, mam nadzieje ze z zajsciem w ciaze problemu nie bedzie. Przy Lenie staralismy sie 2 cykle:) mala urodzila sie 3.12 wiec synusia chcemy jak bedzie cieplutko:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jakie plany sylwestrowe?? gdzie sie wybieracie??
Ja może na którąś izbę przyjęć... ;-):-D
Bo mnie już wszystko boli, nawet włosy:cool2:

Nie mogłam Wam nawet złożyć życzeń świątecznych, bo wyłączyli nam w wigilię prąd... w pierwszy dzień świąt zepsuł się piec od co, w drugi poszło dvd, jak chciałam obejrzeć film, który dostałam od brata pod choinkę - a wczoraj szlag trafił pralkę. Dzisiaj jeszcze nic nam się nie zepsuło, może to koniec czarnej serii :happy2:
 
Ja może na którąś izbę przyjęć... ;-):-D
Bo mnie już wszystko boli, nawet włosy:cool2:

Nie mogłam Wam nawet złożyć życzeń świątecznych, bo wyłączyli nam w wigilię prąd... w pierwszy dzień świąt zepsuł się piec od co, w drugi poszło dvd, jak chciałam obejrzeć film, który dostałam od brata pod choinkę - a wczoraj szlag trafił pralkę. Dzisiaj jeszcze nic nam się nie zepsuło, może to koniec czarnej serii :happy2:

nie zapeszaj bo do 24 jeszcze troche zostalo:) chociaz skoro swieta sie skonczyly to czarna seria tez:D a w ktorym szpitalu rodzisz??
 
Zaplanowany mam Wojewódzki - a co ma być, to będzie :-)

Bo moja koleżanka też miała zaplanowany i niestety wylądowała na korytarzu na Wyspiańskiego, bo nigdzie nie było miejsca, i tak dobrze, że pojechała karetką, to w końcu gdzieś ją musieli przyjąć ;-)
A ja karetką się nie wybieram - chyba :-D

A propos czarnej serii - właśnie stłukłam szklankę, jak robiłam coś zupełnie innego - i może jednak na tym się zakończy :-D
 
podobno wiele kobiet z Bielska i okolic rodzi w Cieszynie, dlatego pytam:) nie dochodzi to do mnie, ze rodzaca dziewczyna ma jechac do innego szpitala, bo w danym nie ma miejsc! przeciez to jest chore!!
 
Witam się i ja- tak przy okazji trafiłam na Wasz watek do którego chętnie sie przyłącze:) Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko:)
My jak widać tez się kulamy z brzuszkiem- w dwupaku:)

Giovannessa
my mamy zaplanowany poród na wyspianskiego- gin sobie zarzyczyl zebysmy juz w 36 tyg. tam leżały a zakończenie uwieczni cc!! Juz mam stracha...
pozdrawiam:-)
 
Fajnie Wam dziewczynki:-).Tak blisko macie do porodu, a ja jeszcze pół roku:-(. Ja Dominika rodziłam w Eskulapie i teraz tez tylko tam mam zamiar rodzic:-). W wojewódzkim byłam rodzic z koleżanka dwa miesiące temu...nikomu nie polecam. Okropne podejscie do rodzącej, w sumie to jego brak.
A się Wam nie chwaliłam, ze dziewczynka ma być:-). Tak na 90% obecnie. 13 stycznia już się potwierdzi na 100%. Chyba, że nie doczekam do tego czasu i pójdę wcześniej na USG:-). Chociaż ja i tak twierdze nadal, że to chłopak:-).
Witaj Milutek gratulejszon bliźniaczek:-). A kto będzie Ci robił CC na Wyspiańskiego?
 
Milutek ja rowniez gratuluje malenstw:) bedziesz miala co robic po porodzie!!:D nie boj sie porodu! bedzie dobrze!! wszystkie musimy to przezyc:)
Ja rodzilam w Cieszynie i jestem baardzoooo zadowolona!! oczywiscie bolalo jak cholera, ale podejscie poloznych i lekarza rewelka!! gdyby nie moj lekarz ktory odbieral porod to nie wiem co by teraz bylo bo mala urodzila sie podduszona, oslabiona, 2 razy obwiazana pepowina, nie plakala, byla sina i 2 godziny musiala byc pod tlenem!:(:( lekarz pomagal jak mogl!! polozne z reszta tez!!;) cieszyn opinie ma paskudna ale jak widac sa wyjatki:) no i sprzet medyczny maja ponoc maja lepszy niz w Bielsku. Zastanawialam sie przed porodem rowniez nad eskulapem, ale slyszalam rozne opinie i w sumie tych negatywnych bylo wiecej niz pozytywnych. Balam sie ze cos bedzie z mala nie tak i nie dadza rady jej tam pomoc. No i mialam racje, dobrze ze zdecydowalam sie na Cieszyn. Za to teraz moja lobuziara przechodzi sama siebie!! wlasnie wylewa herbate i rozciera reka po podlodze!! ooo... teraz rozbiera choinke!!

prychatka naciesz sie ciaza, za niedlugo jeszcze zatesknisz za brzuszkiem:)
 
o jaki tu tłok się zrobił:szok:

super ze nas przybywa, witaj MagdaP3011 i milutek23 :-)

giovanessa - ty bidoko, lepiej siedz na miejscu i nic nie rób jak taki pech cię nawiedził;-) , a co robicie w sylwestra???
ponawiam pytanko:-)
 
reklama
my spedzamy sylwestra u mojego brata (robi domowke):) mala zostaje u babci 100m dalej wiec bede ja miala prawie przy sobie:) musze tam chodzic co jakis czas przebrac jej pampersa bo bardzo duzo pije w nocy i przy zasypianiu:( w zeszlym roku bylismy u tesciow bo Lena miala niespelna miesiac wiec nie dalo rady nigdzie isc.
Ja niestety przeziebiona jestem wiec musze wyzdrowiec do tego czasu:(
 
Do góry