reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

ale do tej farmy to z dzieciaczkami czy bez? bo my się z Manią rzadko rostajemy;-)

Mateuszkowi przesyłamy z Marysią uściski na urodzinki! a jak tam bunt dwulatka??:-p

kurczę nie zazdroszczę Ci Hania, sama ryczałabym jak bóbr jakby u nas coś takiego się przydarzyło. dobrze, że Jaś chyba w sumie zapomniał, no i że mu ten opatrunek nie przeszkadza.
a Wiktorkowi, też zdrówka życzę:-)
 
reklama
Witam dziewczynki po ciężkim weekendzie w sobotę mieliśmy mały spęd znajomych takie wcześniejsze andrzejki było długo i do syta maoj młodsza ratolość była bardzo towarzyska i do 4 z małymi przerwami na drzemkę siedziała z gośćmi a wczoraj nawety nie było widać po niej zmęczenia.
U nas taki okres od połowy listopada do nowego roku intensywny w imprezy śmiejemy się że od 14 listopada do sylwka mamy wszystkie soboty zajęte imprezami i jak tu przetrwać, no ale damy radę.
Co do spatkania to jakby mi sie udało to ja muszę moje dwie zabrać ze sobą więc przy ustalaniu miejsca proszę o łatwy dojazd możliwość parkowania i takie tam udogodnienia.
faktycznie co do pomysłów dzieci to czasmi aż głowa boli co mogą wymyślić ja przy takim wypadku to bym chyba głowę straciła bo ze mnie starszna panikara. Trzymamy kciuki za Jaśka żeby wszystko ładnie poschodziło
Basiek nie przesadzaj z Matkiem zobaczysz że jak sie rozkreci to zacznie gadać i to jak aż będziesz chciała zeby przestał gadać, a z sikaniem ćwicz ćwicz a rezultaty będą.
Spadam bo ludziska wchodzą cały czas i wątek tracę . miłego dnia
 
Witajcie:-)

jeśli muszą niektóre przyjechać z dzieciaczkami to może najlepiej Auchan tam się pobawią dzieciaczki pod waszym okiem , a obok jest kawiarenka no i dogodny parking:-)

To moja propozycja:-)

basiek - wszystkiego najlepszego dla synusia z okazji urodzin:tak:
 
jestem za tylko proszę o wskazówki jak jadę z żywca Żywiecką to w jakich rejonach mam się rozgladać bo z mapki wynika że nr 95 jest to jakoś widoczne no i termin zostaje czwartek bo akurat od 17 jest jakiś teatrzyk pluszowego misia. A więc kto chętny ręka w górę
 
Dziękujemy za pocieszające słowa, już lepiej w sobote odcieli mu skore po pęcherzu i teraz natłuszczamy i bandazujemy ale to nie boli. Także do przodu.
Ivet najgorsze jest to że mozna powiedzieć że prawie na włączoną płytę położył. Ja jedną ręką wyłączałam płytę w drugiej miałam patelnie i w momencie jak ona gasła on połozył łapkę:szok: Czyli stało się to przy mnie, rzuciłam patelnię na ziemię ale i tak nie zdążyłam odciągnąć łapki:-(
Basia sto lat dla Matusia, ja pilinie obserwowałam suwaczek wydawało mi się że początkiem grudnia kończy 2 latka no i przez tą akcję z rączką przegapiłam:zawstydzona/y:. Ale mimo to spóźnione ale serdeczne sto lat:-) no i trzymaj się słomania wdówko;-)
Mery ten Kidsland jest przy żywieckiej, w starym kinie Złote Łany
Dorcia my jak najbardziej za spotkaniem ja teżbardziej z dziecmi dam radę
 
ja też jestem za, mi wszystko jedno , bo mój Kubuś i tak się jeszcze nie bawi:-)

no u mnie też podobnie;-) chociaż moja może sobie popełza, ale to i tak przy mnie i pod moim okiem.

Dziewczyny a o jakiej godzinie myślałyście? bo ja muszę jakoś dojechać(czyt. mąż mnie chyba zawiezie), więc mnie pasuje tak popołudniu. a jednocześnie na 18.30 mamy umówioną wizytę u alergologa(przypomniało mi się dziś:rofl2:)

no chyba że wiecie, jaki autobus z hałcnowa tam jedzie??
 
Witam ja też jestem za tym wypadem ,ale też będe z dzieciaczkami.Dlatego Auchan jest mi dobrze znany,ale jak mówicie że to drugie miejsce jest ok to tylko ,krutki opis dojazdowy godzina i już w droge.A może faktycznie tak w godzinach lekkiego popołudnia bo u nas wtorek i czwatek napięty.Angelika ma popołudnie przedszkolaka i karate,które podejrzewam,ze nie odpuści.
 
reklama
Do góry