reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
o rany .... Dorcia sie wreszcie odezwala. no ja juz od dawna pytalam o Ciebie!!!!
hanna pytalas czy mialam cc - nie , tylko nacieli mi krocze i niestety zeszyli jakos nieudolnie.... ehhh szkoda gadac.

co do spotkania to ja tez jestem ZA, tylko mam nadzieje ,ze moj ukochany nie wymysli czegos z pracą i bede mogla mu zostawic maluszka.
Ogolnie to fajowy pomysl.

ivette bylas u tego lekarza? jak wogole sie czujesz?
 
Hej hej a kogo ja tu widzę:-D:szok: Dorcia gdzieżeś się podziewała?? Co u Ciebie jak Wiktorek? Z eks spokój? Za spotkaniem jestem jak najbardziej na tak:tak:
Na razie zagoniona mam remont w domu jeździmy po marketach budowlanych kupujemy wybieramy przebieramy:-D
Prychatka, Dzięki raz jeszcze za podpowiedz klamki dziś zakupilam teraz trzeba założyć
Basia na ściane szczególnie do kuchni fajne są takie struktury są różne gladkie chropowate. Efekt końcowy bardzo fajny, trwałe i jak się wybrudzą to nie widać za bardzo na tym brudu
Ivett byłaś u tego lekarza?
Mery no to mieliście niezły ubaw w kościele
 
Cześć :-)

Widzę, że w planach spotkanie - szkoda, że akurat w ten dzień muszę iść do lekarza, a chętnie bym wpadła... miłych pogaduch Wam życzę :-)

A u nas wszystko ok, tylko na nic nie mam czasu. Od jakichś dwóch tygodni usiłuję wyprasować i wsadzić w odpowiednie miejsca kopę maleńkich ciuszków - i jakoś mi nie wychodzi, ale mam nadzieję, że do stycznia się wyrobię :-D No i właśnie odebrałam od kuriera łóżeczko - teraz pozostaje nam już tylko czekać, bo oprócz prasowania wszystko przygotowane ;-) Remont na szczęście już zakończony.

Cieszę się, że u Was też wszystko w miarę w porządku - tak trzymać :-)
 
Witam wszystkich!
Jestem mamą 8miesięcznej Marysi, od września mieszkamy w Bielsku. trochę zaczyna nam się nudzić i szukamy znajomych w okolicy. zaczęłam przeglądać to dforum, ale jeszcze się nie wgłębiłam. ale a tyle, zeby przeczytać o spotkaniu:) ja wiem, gdzie jest ul. Zielona, bo mam przychodnię w pobliżu, ale ta knajpka to chyba zawiesiła działalność(tak jest napisane na stronie). i faktycznie, przejeżdżałam tam dzisiaj i widziałam tylko, że lokal do wynajęcia. obok jest jakaś knajpka "zacisze" czy coś...

z racji tego, że poświęcam młodej sporo uwagi, to mało piszę, ale chętnie czytam:D
pozdraiwam wszystkie mamy i dzieciaczki
 
witaj Karomania na naszym forum oraz w Bielsku :-). Mam nadzieje ,ze dobrze sie tu z nami poczujesz i bedziesz pisac znacznie częsciej.
W takim razie jesli knajpka nieczynna to trzeba znaleźć inne miejsce.

Giovanessa - no to fajowo ,ze wszystko juz dopina się na ostatni guzik. Jak juz łózeczko stoi to juz siie tylko odlicza dni.... a u Ciebie juz tuz tuż. Jak sie czujesz? Imię tez juz wybrane?
 
Hej dziewczyny
Na początku witam nowe mamusie zapraszamy na pogaduchy otwarte o wszystkim i o niczym.
Ja wczoraj znowu nawiedziłam lekarkę z dziewczynkami bo kaszlą dalej, i nie ma siły na nie mam znowu nowe syropy no i wzmożona inhalacja.
A z innej beczki nie wiem co sie dzieje ale od 2 dni Patka szaleje ze spaniem popołudni nie położy się wyje w niebogłosy mój już traci cierpliwość bo wymyśla a to siku a to kupę to ją coś boli to kaszle i tak na okrągło i ani prośby ani groźby nie pomagają. Wczoraj wieczór Natalia zasnęła a ona ryk i nie będzie spała beczała przez 20 min wkońcu mąż się wkurzyl i zaprowadził ją do pokoju na dół rozłożył łóżko i tam jej pościelił wyła do 23 aż zasnęła i później obudziła się koo północy też trochę popłakała i spała do 3 no i znowu bo ona kupe, siku , plecy swędzą kaszle lalke chce później nie chce aż padłą i spała do 7 no prawie. Sama nie wiem czy ją coś boli czy co mówi rano ze nic ją nie boli ale ona lubi płakac i dobrze sie jej spało na dole. Mi już ręce opadają ponad 2 lata i dalej tak saleje w nocy powiem wam szczerze ze az mnie korciło wczorj żeby jej przylać bo nie wiedziałam co z nią robić taka histeria. Może któras z was ma jakiś pomysł mam nadzieję że jej przejdzie bo ja mam oczy na zapałkach.
A tak pozatym to nudy!
 
Giovanessa - no to fajowo ,ze wszystko juz dopina się na ostatni guzik. Jak juz łózeczko stoi to juz siie tylko odlicza dni.... a u Ciebie juz tuz tuż. Jak sie czujesz? Imię tez juz wybrane?
Imię wybrane - będzie Bartuś :-)
No, ja jeszcze odliczam tygodnie - ale nigdy nic nie wiadomo ;-) Łóżeczko stoi, bo jak je wczoraj złożyliśmy w celu sprawdzenia, czy wszystko gra, to się nam tak spodobało, że niech sobie już zostanie, bo szkoda rozkładać :-)
A czuję się jak lokomotywa z Tuwima - jak wstaję, to "para buch, koła w ruch, najpierw powoli jak żółw, ociężale..." :-D Dobrze, że do ostatniej stacji coraz bliżej ;-)

Witaj KaroMania :-)
 
reklama
No właśnie też bym stawiała na zeby bo nie ma 5 tylko że w buzi ni widu ni słychu moja starsza w wieku 2 lat miała już wszystkie a teraz nawet 6 jej idą co jest za wcześnie no ale cóż
 
Do góry