reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Ja od 2 dni gonie po bankach i mam już dość tych instytucji. Jutro w końcu mamy wizyte z Ewą u ortodonty, czekałam z miesiąc i to prywatnie...
Ivett no to trzymam kciuki za poprawę samopoczucia, ajak z spaniem w nocy?
Prychatka dzięki za radę co do klamek, pojadę sprawdzić czy będą pasowały. A jak tam pierwszy pawik zaliczony?
Dosisday na redbulu to ja jadę cały czas heheh Mam ndzieję że dolegliwości same przejdą, a Ty miałaś cc bo nie kojarzę?
Agusia Daria przesłodka, też już zaczynam zakup prezentów bo potem to będzie ciężko
Magda P3011 oglądałam superwizjera ryczałam przez cały program jak można było coś takiego zrobić. Śledzę tą sprawę od samego początku, ale muszę Ci powiedzieć że mój Jaś był w grupie sprawdzanych dzieci.Ja jestem na stałe zameldowana u rodziców policja przyszła spytała sie o dziecko tata powiedział że mieszkam gdzie indziej i na ty się śkończyło. Dziecka nie widzieli uwierzyli na słowo, koleżanka z katowic mówiła że do niej zadzwonili na domofon spytali czy dziecko jest w domu i poszli bez wchodzenia na gorę. Także zbyt się nie przykładali do tego i to mnie denerwuje. Basia a u Was byli w tej sprawie? Fajnie że małż idzie do domu

Sasiedzi moi maja tez synka w tym wieku i nikt nie sprawdzal. W ten sposob na pewno sprawcy ani rodziny chlopca nie znajda. Ta sprawa nie daje mi spokoju!! Gdybym tylko dorwala tego gnoja (sorki za slownictwo)!!
 
reklama
Hej dziewczyny mąż w domu,ale mówi że my go wykańczamy i w szpitalu miał spokój hahaha.Dzieciaki szalały i Witek nie mógł się od nich odpędzić.Po południu pojechaliśmy w końcu na dawno obiecywaną parapetówe,a po powrocie mąż położył się spać a bobasy szaleństwo na nowo-że te nasze dzieci nigdy się nie męczą?
Mi brakuje słów co do tego chłopczyka,to nie mógł zrobić człowiek to musiała byc bestia bo ludzie mają serce i uczucia a ten ktoś był pozbawiony wszelkich uczuć.U nas policji nie było,ale słyszałam od znajomej taką samą opinie jak wy piszecie,policja zapukała zapytali czy jest chłopiec i nawed nie chcieli zobaczyc.Jeżeli na tym miało polegać ich poszukiwania to mogli sobie odpuścić,ponieważ to było dziecko i powinno im zależeć-banda debili.Hania dla mnie to masakra i jak sobie pomyśle,ze tym dzieckiem mogło być moje to,aż mnie gorycz zalewa,gdzie sa ci rodzice przecież on musiał mieć rodziców.
A czy pisałam wam już,że w planach mam remont domu,ale mam problem z wyborem farby a raczej koloru.A do tego wymyśliłam,ze w kuchni dam tapete,ale pojawił się znowu problem,bo nie wiem czy tapetować cała kuchnie czy jedną ściane,czy też zrobić lamperie-nie mam pomysłu,wiem że chce coś nowego,ale co?jak macie jakieś pomysły to podrzućcie plis
 
Witam po dłuuugiej nieobecności:sorry:.
Od czasu do czasu Was podczytywałam, ale jakoś nie miałam czasu i weny odpisać:zawstydzona/y:.
Witam więc nowe Mamusie i ich pociechy oraz nowe Maluszki stałych Bywalczyń, a także całą resztę Mamusiek:-).
Moje drogie chciałabym zorganizować na terenie Bielska-B. 1x/m-c spotkania mam i ich dziećmi w jakimś miejscu sprzyjającym jednym i drugim (np. można wynająć jakąś salę). Szukam chętnych, więc przychodzę z zapytaniem czy wśród Was znajdą się takowe (można też namówić mamy spoza forum):confused: Czekam na Wasze odpowiedzi.
Miłego weekendu:-D.
 
Witam w to cudowne niedzielne po południe:-),
Wiktor się, więc znowu trochę czasu tylko dla mnie:-p.
Ivette73 mi również miło poznać Ciebie i Twojego Maluszka:-D.
Cieszę się, że pierwsze dwie chętne osoby się znalazły. Co do dnia spotkania: proponuję ostatni czwartek miesiąca (sobota pewnie odpada z racji Andrzejek). Co do miejsca: Coffee Mama (można wypić, porozmawiać, a dziecko w każdym wieku znajdzie coś dla siebie). Chyba, że macie inne propozycje-czekam w takim razie na wszelkie sugestie.
Miłego dnia;-).
 
Dobry wieczór:-)
Ja tez ja tez jestem za:-) Bardzo chętnie się z Wami spotkam:-)
Fajnie tak pogadać z kimś o wszystkim i o niczym, przynajmniej w moim wypadku jak się nie ma z kim:-/. Poznać się, wymienić się doświadczeniami i bla bla bla:-) i 25 listopad mi pasi...to dzień moich imienin:-)hyhy:-)
Pogoda rewelka, byliśmy dziś u pradziadków w Milówce. Trochę odpoczęłam, kochane kuzynki męża zajęły się Dominikiem i zabrały go na bardzo długi spacerek:-).
Już się nie mogę doczekać wtorku bo jadę do ginekologa:-). Teraz to już będę słyszeć bijące serduszko bo na pierwszym USG byłam w piątym tygodniu i mam tylko fotkę:-)
Teraz uciekam do łóżka leniuchować z pizzą i pilotem:-) pozdrawiammm:-)
 
Hej oj Dorcia ale cie dawno nie było fajnie ze wróciłaś ja poproszę o jakieś bliższe namiary na to Caffe mama bo w ząb nie znam Bielska a co dopiero takich miejsc, jak dam radę to też wpadnę.
My wczoraj na chrzcinach byliśmy Patka w kościele użądziła dyskotekę jak tylko zaczynali grać ona wychodziła pod ołtarz i tańczyła śmiechu co nie miara nawet proboszcz się śmiał.
Wszystko fajnie tylko dzisiaj taki dzień do tyłu ale jutro już będzie lepiej.
Prychatka daj znać co ci gin powiedział.
 
reklama
Dorcia to nie możliwe ty żyjesz,totalny szok co się z tobą działo?Fajnie że wróciłas i widze że już imprezka bogactwo,ja też myśle,zebym się dołączyła do spotkania tylko tak samo jak Merry nie znam Bielska a tym bardziej tego miejsca.Nic mi to nie mówi a żeby było mało to żadna z moich kumpeli nie wie o takim klubie więc może jakieś szczegóły,alebo jakieś miejsce bardziej znane ależące obok tego caffee clubu?
 
Do góry