reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam babeczki wczoraj spedzilismy czas u mojej szwagierki i jej rodzinki,straszne jest to jak my matki nie zdając sobie z tego sprawy robimy naszym dzieciaczką krzywde uzalezniajac je od siebie.wczoraj na własne oczy widziałam jak 15m-czny chłopiec ponad 5godz był tylko i wyłącznie na rękach u swojej mamy.szwagierka na codzień podobno chodzi z nim nawed do toalety sadza go na kolanach i w taki sposób załatwia swoje sprawy.to jest chore,wczoraj usłyszałam że nie moze go zostawic z 5-letnia córka bo moze sie przewrócic udeżyć,nie dac sobie rady z jakąs zabawką.uzalezniła dziecko od siebie,co jemu nie dokońca sie podobało.z tego co zauwazyłam wolał sie bawić z matkiem moim w pokoju dziecinnym,niz 5-godz być przekładanym z reki na reke.mówiłam jej o naszym forum powinna tu zajrzeć moze to by jej otworzyło oczy,ze zle robi bo słowa nie docieraja. Ania dzieci to super sprawa mimo ze czasami rece opadaja,wiec ino do kwietnia.a z drugiej strony jak to kwitniowe dziecko to baran da czadu dla świeżej mamy pozdrawiam
 
reklama
Witam moją Imienniczkę. Z której części Bielska jesteś? Byłam w Rudzie na USG połówkowym, mają świetny sprzęt i specjalistów. Dobrze, że już ok. A czemu robili amniopunkcję?
 
Cześć Asiu :-) ja jestem z okolic Bielska - z Buczkowic.
Mieliśmy zleconą amniopunkcję, bo badania krwi - test PAPPA wyszedł trochę nie za dobrze ale na szczęście okazało się, że to był fałszywy alarm a Dzidziuś jest zdrowy :-D Naprawdę polecam wszystkim Mamom Rudę Śląską, szczególnie na usg połówkowe :tak:
Pozdrawiam ciepło
 
To może i ja dołączę. Jestem mama 8miesiecznego chłopczyka i mieszkam w Bielsku... obecnie zajmuje się domem i wychowywaniem Smyka... poczytuje Was od jakiegoś czasu, więc postanowiłam się przywitać...
 
No to zapraszamy na pogaduchy.
Ja walczę od rana z Gadu Gadu za cholere nie mogę go zainstalować aż mnie krew zalewa.
 
Dzień dobry:-),
Ja tak tylko na chwilę, bo za niedługo do lekarza się z Kluskiem wybieram - USG brzuszka:sorry2:.
AsiaBB witamy w gronie i zapraszamy do konwersacji:tak:. Super, że wyniki wyszły dobre, a Maluszek jest zdrowy -w końcu zdrowie jest najważniejsze:tak:. Poprę słowa Mery - jak masz/będziesz mieć jakieś pytania to wal na forum, jak w dym - zawsze się znajdzie wiele chętnych Babeczek do pomocy:tak:.
Stopa30 to nasze dzieci są rówieśnikami:tak:. A można wiedzieć z jakiej części BB jesteś:confused:? Zapraszamy do częstego odwiedzania i udzielania się na forum:tak:.
Basiek19810 Twoja szwagierka chyba sobie naprawdę sprawy nie zdaje, jaką krzywdę wyrządza dziecku:no:.
Mery dobrze, że wyniki wyszły dobrze i oby się okazało, że antybiotyk ich nie zafałszował:tak:. Kurczę - też bym się z chęcią na bal karnawałowy przeszła - w końcu ostatki mamy, Tłusty Czwartek za pasem, a od przyszłej środy Wielki Post:dry:. Gratulacje dla Patki - oby tak dalej:tak:.
Uciekam, bo Kluskę trzeba za niedługo trzeba by zbudzić - aż żal, bo tak słodko śpi:-(.
Pozdrawiam:-D.
 
Dorcia daj znać co i jak na badaniach.
U mnie sukcej GG załozone teraz tylko kontakty muszę pozbierać
 
Dorcia mieszkam praktycznie w ścisłym centrum miasta, niedaleko parku Słowackiego. Misiek urodził się pod koniec maja, a Twój synek kiedy?
Obecnie obijamy się w domku bo złapało nas zapalenie krtani i zostaliśmy uziemieni.
 
stopa30 to mieszkasz niedaleko mnie. Nie bardzo wiem, któy to park Słowackiego. Czy to ten o którym myślałam, ze to park Mickiewicza naprzeciw McDonald's? Gdzie rodziłaś? Ja w Wojewódzkim. Mój Michał ma niecałe 7 miesięcy.
 
reklama
Hej i znowu fajrant dzieci spią.matek miał dzisiaj kiepski dzień/teraz jak mysle o tym to sie smieje,ale nie było tak wesło/.najpierw córka mery patitka ugryzła go(nie oddał,gdyz jet dzentelmenem) pużniej spadł z zjezdzalni,nie mogłyśmy zatamować krew z nosa.a po powrocie do domu spadł z fotela i z płaczem padł.natomiast angelika po dwóch tygodniach przerwy idzie jutro do przedszkola,miała zapalenie krtani.nie może sie doczekac,gdyż miała imieniny i jutro bieże cukierki do przedszkola a dzieci beda w kułku śpiewać jej sto lat,ale to przeżywa. Witam nowe mamy.
 
Do góry