reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

witam:-)
Coś mały zastój się po świętach na forum zrobił:tak:

prychatka Dominiś ma sliczny zębolkowy uśmiech:-D:tak:

A my byłyśmy wczoraj na szczepieniu, Emiś nawet nie zajęknęła:tak: Jak na kruszynkę przystało waży całe 7300g:laugh2:
Co do skazy to lekarka nie wyklucza ale póki co nie może także potwierdzić, a uczulenie mogło być rzeczywiście na proszek:sorry: więc póki co czekamy na rozwój wydarzeń;-)
Niestety mamy jeszcze problem z powracającą ciemieniuchą - kazała nam kupić szampon z oilatum - mam nadzieję że pomoże i to cholerstwo zniknie na dobre:tak:

Jutro jedziemy na usg brzuszka i w przyszłym tyg do nefrologa:tak: Się nachodzę po tych lekarzach - ale żeby tylko Emilce pomogło:-p;-):tak::tak::tak:
 
reklama
Witam po swietach grubsza chyba o 2 kg ale na wage nie wchodze.
U nas po staremu ostatnio wybrałam sie z Patką do neurologa żeby ja zobaczył i moze by cos pomógł na jej brak snu bo dalej śpi tragicznie ja już ca ła w nerwach bo niewyspana i w domu nerwowo jest i dziecia się obrywa. No ale nic nowego sie nie dowiedziałam tylko że jest nadpobudliwa i rozwój ma o 1,5 miesiąca za szybki chce wiecej niż może i takie tam mam jej podawać syrop na uspokojenie i tyle.
Kunek jeśli moge poradzić na ciemieniuche olej całe oilatum, poproś o recepte na Locoid Crelo to taka emulsja, ja ją dostałam bo walczyłam z ciemieniuchą u Natki przez 2 lata a z tym kremem 3 tyg i przeszło.
A reszta gdzie Brendy wróciłaś juz
 
Witajcie dziewczyny !!!!
Jestem tutaj pierwszy raz tzn zapisana jestem już dawno ale jakoś nie miałam okazji
Mam na imię Iwona i mam synka Jestem z okolic Bielska Postaram się tutaj zaglądać częściej to może poznam Was Pozdrawiam
PS . o jakich porach tutaj jesteście !!!!!!!!!
 
Witaj Iwa2... fajnie, że do nas dołączyłaś... my tu piszemy o bardzo różnych porach... zależy jak kto znajdzie czas....

A ja mam dziś okropnego doła... oczy od płaczu już mam tak napuchnięte, że mało co widzę... a to wszystko dlatego, że dziś musiałam się pożegnać z moim mężusiem... wyjechał na pół roku... nie ma go dopiero dwie godziny ale ja już nie mogę... nic mi się nie chce..
 
Witam po malej przerwie ;-):-)

Zawalona jestem robota, a po pracy nie mam szans, zeby spokojnie siasc przy komputerze :sorry:

Jak tam swieta sie udaly?

Widze sliczne zdjecia - Dominiczek, Amelcia i Emilka - cudni jestescie :tak::-)

Brandy, jak tam wyjazd? :-) Kiedy zaliczamy jakis spacerek? ;-)

Agusiaaa, przykro mi...Biedna:-:)-:)-(...Miejmy tylko nadzieje, ze to pol roku szybko zleci! A dokad mezus wyjechal? Nie ma szans, zebys z Olusiem pojechala w trakcie tej rozlaki w jakies odwiedzinki?

Iwa, witaj i pisz jak najwiecej :tak: A gdzie dokladnie mieszkasz? W jakim wieku masz synka?

Kunek, dzielna dziewczynka z Emilki :tak: Sara tez tak ladnie znosila zawsze szczepienia :tak:No i rzeczywiscie najezdzicie sie do tych lekarzy, ale czego sie nie robi dla dobra ukochanego babla :sorry:

Mery, naprawde wspolczuje tych nieprzespanych nocek...Moze w koncu sie to unormuje...:sorry: Nie wyobrazam sobie tego. Na pewno padnieta jestes :sorry:Moze syrop cos pomoze :tak:

Prychatka, widze, ze spotkania rodzinne zaliczone ;-):-)

Moje 2 tyg. urlopu przed swietami zlecialo tak szybko, ze w sumie poza 2 wyjazdami do Wisly do ojca Sary, odwiedzinami w Lesnym Parku w Ustroniu i wyjazdem do kuzynki do Bielska, nie zrobilam nic konkretnego :-p
Tak to u nas ok, Sara szaleje calymi dniami w ogrodzie albo na spacerach, gada jak najeta, buzia sie jej nie zamyka, pyskuje, tanczy, spiewa itd. :-p:-)

Ok, to zmykam.
Do "zaś" ;-):-D
 
Hej dziewczynki moje kochane :-D
Sorry za te wielka cisze z mojej strony ale cos ostatnio nie moge sie ogarnac...
Na Świeta bylo super :tak: pogoda nam dopisała, ale pipiduwie takie, ze szkoda gadac :eek: zadna to miejscowosc turystyczna czy cos...ale za to tata robil nam wycieczki - do Ladka Zdroj i takie tam...jakbyscie zobaczyly tych wszystkich dziadkow jak jelenie na rykowisku pod sanatoriami to byscie umarly ze smiechu :-D:tak::-D Mela bardzo ladnie sie zachowywala, na sali byla grzeczniutka, ładnie jadla z nami przy stole (nawet zurek swiateczny jej zasmakował;-))

Jeden wyjazd sie skonczyl a tu lada wnet nastepny. Za 4 dni i 21 godzin bede w ramionach swojego mezczyzny...az sie rozmarzylam :laugh2:

Agusia - glowa do gory...moze faktycznie uda sie Wam z Olusiem odwiedzic meza przez ten czas?

Aaaa i witam nowa mamusie !! :tak:
 
AGUSIAAA bidulko :-(, taki to los żony żołnierza, ale głowa do góry czas szybko leci i zobaczysz ani się spojrzysz a pół roku przeleci, daleko Twój J. teraz pojechał?
 
witam;-)

U nas pojawiły się jakieś problemy z brzuszkiem małej:-( nie wiadomo z czego bo nic nowego jej ostatnio do diety nie wprowadzałam:zawstydzona/y: i się tak zastanawiam czy po jakimś dłuższym czasie może się okazać że coś jej nie pasuje?:confused2:
Przez to mniej zjada:sorry: Dziś mam zamiar dać jej samo mleko i zobaczymy czy będzie lepiej...

Mery już kupiłam ten szampon więc spróbuję, jeśli dalej nie będzie poprawy to poproszę o ten specyfik - dzięki za radę:tak::happy: życzę aby Patce pomógł syrop i była spokojniejsza:tak:

iwa witaj w naszych szeregach:-)

Agusia biedactwo - pół roku szybko zleci i mam nadzieję że jakieś odwiedzinki uda się w między czasie zorganizować:tak:;-)

Sandra super że poleniuchowałaś na urlopie i że Sara daje tyle radości:-)

Brendy rzeczywiście już mało czasu zostało Ci do spotkania z ukochanym:tak::-) pakuj się powoli:-D
 
reklama
Ja mieszkam w Cieszynie i mam synka ,co ma dwa latka .
Na razie to nie wiem gdzie co jest tutaj i nie wiem jak Was czytać Można to jakoś nastawic ,żeby widzieć posty
 
Do góry