reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

GRATULACJE wszelkich postępów dla Mam i ich Pociech:-)!!!
ZDRÓWKA dla Natki i Patki:tak:!!!
Pogoda dopisuje więc i czasu za bardzo nie ma, by przysiąść i coś popisać;-). Okna pomyte, firanki nowe powieszone, a stare wyprane i ładnie poskładane, zimowe rzeczy wyprane i wyprasowane czekają na kolejny sezon, kurze pościerane, pościel zmieniona, wyprana i wyprasowana, marchewka, rzodkiewka, pietruszka i koperek posiany:tak:. Ach człowiek czuje, że żyje:-D.
Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty;-).
 
reklama
Witam dziewczynki dzieki za wsparcie. U nas ciag dalszy wczoraj jeszce była katastrofa a dziś Natce się uspokoiło nie wymiotuje i nie sra narazie zobacze jak wstanie Patke jeszcze czyści ale narazie jest lepiej mnie nie wzieło i mam nadzieje że nie trafi mi się na święta bo ponoc nie ma osoby która przebywa wśród chorych i sie nie zaraziła no miejmy nadzieje.
Tez w miedzy czasie okna pomyłam mniejwięcej posprzątałam domek (bardziej skłaniam się do mniej).Teraz pieczenie smazenie i takie tam, w ogrodzie sezon w pełni trampolina rozłożona piaskownica też, fajnie ze tak ciepło jest.
No spadam bo rachunki czekają a 15 tuz tuż i musze przed swiętami zdążyć.
 
No no dziewczynki, znowu się opuszczamy w pisaniu:-) no ale ta pogoda i nadchodzące święta dają nam rozgrzeszenie:-):-D:-D:-D

U nas wczorajszy dzień koszmarny - Emilka zjadła rano mleczko, o 11 kaszkę i zaczęły się przeboje:sorry2::-(na spacer nie, spać nie, bawić się nie:baffled: więc 4 godziny do 15 spędziła u mnie na kolanach albo rączkach:baffled: dopiero jak chciałam jej dać o 15 jeść zorientowałam się o co chodzi - z niewiadomych powodów brzuszek ją bolał:-:)-:)-( zupki nie tknęła nawet i w sumie do końca dnia zjadła jeszcze tylko 150ml mleczka:-( Zasnęła o 20.30 i myślałam że już będzie ok, ale o północy się obudziła z płaczem i chwilę trwało zanim się uspokoiła, potem dałam jej herbatki i spała do rana:tak: Śniadanko już zjadła, kupkę zrobiła i mam nadzieję że już jej lepiej:tak:
A ja dalej nie wiem z czego to mogło być bo już dłuższy czas nic nowego jej do diety nie wprowadzałam:hmm::confused:

Poza tym ząbków brak, są pierwsze próby raczkowania - choć marnie to widzę:eek::-p

dorcia to żeś się narobiła:-D

Mery mam nadzieję że jest już dużo dużo lepiej i że Ty nadal odpierasz ataki wirusa;-)oby w święta nie zostało po choróbskach ani śladu:-p;-):tak:
 
przedwczoraj 22:22
**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______

Wielkanocny zając już po trawce biega.
Baran z krzyżem białym nawraca człowieka.
Ludzie z wszystkich miast święconkę zajadają,
I w Niedzielę Wielkanocną życzenia składają.
Tak więc ja, jak i oni przesyłam życzenia
Zdrowia, szczęścia i miłości, w pracy powodzenia.
Niech Pańskie Zmartwychwstanie na ludziach się odbije.
Niech Jezus Zmartwychwstały też w sercach naszych żyje.
Wesołych Świąt!!!
 
Hej mamusie kochane :-)
Pisze, zeby zlozyc Wam wszystkim Wesołych Swita Wielkiej Nocy, Wesołego Jajka i baaardzo mokrego Smigusa :tak::tak::-D A Waszym pociechom zycze masy prezentow przyniesionych przez zajaczka ;-):-) My siedzimy w Kotlinie Klodzkiej.Nie ma az tak zle jak sie mi wydawalo, ze bedzie. Miejsce calkiem ladne, pogoda dopisuje, ale pipiduwie to straszne :-p Wogole zadna to miejscowosc turystyczna. Najblizsza taka to Ladek Zdroj, ale tam to jak w Ciechocinku :-p Sami starzy ludzie, ktorym w glowie romanse:-D Melci sie tu tez podoba, bo wogole spac nie chce, tylko by sie bawila :-D
 
wielkanoc018.jpg


Niech wam jajeczko dobrze smakuje
bogaty zajączek uśmiechem czaruje
Mały króliczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia!
 
Ostatnia edycja:
To i ja się wpiszę z życzeniami bo jutro to chyba czasu nie znajdę:-p

Skacze zajączek po lesie
i życzenia Tobie niesie.
Przez pisanki przeskakuje,
Alleluja wykrzykuje,
potem znika w długich susach
cały mokry od dyngusa!

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
ŻYCZY KUNEK Z EMILKĄ !!



 
Witam w ten pochmurny dzień.
WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI WIELKIEJ NOCY, WESOŁEGO ALLELUJA I MOKREGO DYNGUSA,
DUZO ZDRÓWKA DLA MALUSZKÓW I WYTRWAŁOSCI DLA NAS MAMUŚ
ŻEBY SPEŁNIŁY SIE WSZYSTKIE MARZENIA TE DUŻE I TE MAŁE.
WESOŁYCH ŚWIĄT.
 
hejka mamunie
Jak Wam minely swieta??
U nas bardzo fajnie:-) W pierwszy dzien bylismy w Milowce u babc i dziadka a wczoraj w Wisle i Ustroniu z moimi rodzicami:-)
U nas nic ciekawego...stara bieda nowa goni...:eek:
Dolączam pare fotek mojego Grubaska z wczorajszej wycieczki:-)
Milego wieczorku dla wszystkich:-)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 26
  • 2.jpg
    2.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 28
  • 4.jpg
    4.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Do góry