reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Melduje sie na pokladzie po dluzszej nieobecnosci :tak:
Amela dalej ma dwa zeby, coraz wiecej broi...i coraz gorzej spi niestety :-( te zeby ładnie jej daja w dupe a przy okazji tez mi :dry: walczymy ze soba co noc. Ale kawal babiska z niej juz jest. Coraz badziej bola mnie rece od noszenia jej :-)
Weekend był baaaardzo udany :tak:;-) taki miły. troche romantyczny ;-)B. przylatuje za pare dni, wiec znow spedzimy razem troche czasu. Moze na jesien znowu uda mi sie wyrwac na kilka dni? :-D
Poza tym u nas bez wiekszych zmian. Jutro jade na rozprawe. Zobaczymy co ten "ojciec roku" znowu wymodzi...jestem bardzo ciekawa :-) chwała Bogu, że moi rodzice beda ze mna.
Do tego w piatek ide sobie zrobić prezent urodzinowy - tatuaż ! :cool2: wzór juz jest, tylko trzeba go wykonac :blink: juz sie nie moge doczekac :-D

Buziaki dziewczyny:-D
 
reklama
Brendy Gratulacje !!!! super że tak szybko Ci się udało to załatwić i na jednej rozprawie się skończyło:tak::-) a szanowny tatuś się chociaż pojawił? Ruszyło go to coś?


a my mamy wreszcie pierwszego długoooo wyczekiwanego ząbka:-p:-):-):-)
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
Brandy GRATULACJE dla Ciebie i Amelki:-D!!! Teraz już wszystko powinno zacząć Wam się układać:tak:.
My z Dzidkiem wkraczamy dziś w 37. tydzień ciąży:-). Pieluszki i ubranka już wyprane i wyprasowane, pokoik prawie w całości urządzony, łóżeczko kupuję w niedzielę, a wózek też jakoś na dniach będę zamawiać. Ech, jakoś trudno mi siebie wyobrazić bez tej piłki z przodu:tak:.
Mam pytanie do dziewczyn, które rodziły na Wyspiańskiego: ponieważ od moich praktyk na tamtejszym oddziale minęło już dwa lata niezbyt pamiętam, co trzeba ze sobą zabrać do szpitala:zawstydzona/y:. POMÓŻCIE!!!
 
Kunek - nie ruszylo go to nic a nic. Na pierwszej rozprawie w marcu był, a wczoraj juz sie nie pojawil. Chyba nawet dlatego dostalam wyrok tak szybko:-) nie mowie, ze mnie to zmartwilo :-p

Dorcia - bardzo chetnie pomoge z lista rzeczy dla Ciebie i dzieciaka :tak:jesli chodzi o Ciebie to napewo - koszule nocne rozpinane do biustu (na karmienie:-)) reczniki ze dwa, termometr, kosmetyki, wklady poporodowe, te smieszne ceratki pod tylek :-D, duuuuzo wody niegazowanej do porodu (ja pilam jakbym kaca miala;-)) szlafrok...mhm, co jeszcze....dokumenty napewno (dowód, karte ciazy,wyniki badan, ubezpieczenie)...i nie wiem co jeszcze...aaa, wkladki laktacyjne i na wszelki herbatke z Hippa na pokarm. Dla dzieciaczka - Pampersy, Bepanten, tetry w szpitalu sa, ubranka tez, wiec tylko na wyjscie niech Ci ktos przywiezie. Kurde...nie pamietam co jeszcze sie bralo...ja wzielam Meli czapeczke bo nie daja...i rekawiczki....jak sobie przypomne cos wiecej to napisze :tak:
 
A to moj nowy nabytek :-D
 

Załączniki

  • P5081063.jpg
    P5081063.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Witam po długiej nieobecności.
Brendy gratulacje fanjie że wszystko poszło po twojej mysli a jak z nazwiskiem Amelki ma jego jak to jest tak z ciekawości skoro nie ma praw?
Fajny tatuaż ja jakoś mam wstret do różnego rodzaju ukłuć ale też mi sie marzy malutki, może kiedys będą robione laserowo.
Deisy dawno cie nie było, ale ten czas leci juz przeszedł roczek.
Kunek gratulacje ząbka
Dorcia a ty juz tuż tuż do rozpakowania, ja czasem żałuje że nie jestem w ciązy przynajmniej lepiej spałam w nocy i nie denerwowałam sie tak cholernie.

U na s po staremu nocki dalej nie przespane kolejne zeby chyba na wyjściu bo sraka cały czas znowu Patka ma katar zaczyna kaszleć szał pał Nani narazie sie trzyma zdrowo ciekawe jak długo_Ospa narazie przeszła obok mam nadzieje.
Miłego dzionka
 
Do góry