reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Rzeczywiscie cicho jak cholera na anszym forum :baffled::-p

Brandy, to podwojne gratulacje dla Amelki (za kroczek i za drugi zabek ;-):-)):tak::tak::tak:.
Bylyscie dzisiaj na spacerze? My zaliczylysmy dwa - przed i popoludniu :tak::-)

no to uciekam :-p
 
Witam dziewczyny po długiej nieobecnosci niestety choroby jak przyszły tak nie chcą odejśc Natka dostała kataru a poźniej straszny kaszel zaraziła oczywiście Patke, do tego żeby było wesoło mąz przywlukł grype żołądkową i zaraził dziewczynki Natka wymiotuje od wczoraj a Patka dzisiaj od rana i sra a ja nic tylko piore i piore ciekawe kiedy mnie lapnie do kąpletu.
Brendy gratki z okazja zęba nam wyszły 2 naraz górne dwójki nawet nie było jakiegos większego jęczenia niż zwykle. Dalej źle sypia więc nic nowego.
Teraz spadam do ogrodu trampolina rozłożona ławki też parasol i piaskownica tylko trzeba jeszcze wszystko pomyć i sezon czas zacząc.
 
Melduję się i ja:-)
Nareszcie mamy wiosnę a może nawet lato:-D
Nie było mnie bo uskuteczniamy z Emilką 2 spacerki dziennie a do tego wzięłam się za porządki wiosenno-świąteczne;-)i na cokolwiek innego czasu brak:-p
Po umyciu w sobotę wszystkich okien i powieszeniu firanek kręgosłup daje mi we znaki:-:)baffled: ale jakoś przetrzymam, mam nadzieję;-):sorry:

Ząbków nadal nie ma, uczulenie nie powróciło i w sumie leci dzień za dniem bez większych zmian:tak:

Sandra fajnie że korzystasz z urlopu i pogoda dopisuje:-):-p

Brendy garatulujemy Amelci ząbków i pozostałych osiągnięć:-p;-)

Mery również gratulujemy ząbków i życzymy dużo dużo zdrówka:tak:Mam nadzieje że sie nie zarazisz i pozostałych domowników wyprowadzisz szybko z chorób:tak:
 
Mery kochana...Ty to masz chorobowe przeboje :-( biedne dziewczynki...trzymamy kciuki za szybkie powroty do zdrowia :tak: Przyszła wiosna, więc może będą mniej chorować a najlepiej wcale :tak:

Kunek my też spacerujemy całymi dniami. Dzisiaj narobiłysmy trochę kilometrów, podejrzewam, że jutro będa zakwasy jak cholera :-D:-p ale ja łączę przyjemne w pożytecznym i dzięki takim spacerkom trenuję mięśnie ud i łydek :laugh2:A Emi jest przesłodka !!! :-D

My też się chwalimy zdjęciem :-p:-D
 

Załączniki

  • Zdjęcie000.jpg
    Zdjęcie000.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 37
  • Zdjęcie010_001.jpg
    Zdjęcie010_001.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 31
Mery dużo zdrówka dla dziewczynek,a dla Ciebie wytrwałości....
Brandy Mela jest słodka... a my dziś byliśmy niedaleko Twojego domu na lodach... wypatrywałam Ciebie, ale nikogo nie było widać... cisza wokół jak makiem zasiał....muszę dorwać Twój nr tel, żeby mieć lepszy kontakt....
Kunek... Emilka jest przesłodka... śliczna... i rośnie jak na drożdżach...
 
Brendy ja też kilometry robię, bo jak przysiąde na ławce to mi się nudzi - no chyba że mam jakieś towarzystwo i jest do kogo buzię otworzyć:tak::-)
A Amelcia przesłodka - ma śliczne niebieskie oczka, jeśli dobrze przyuważyłam ten kolor:-p
 
reklama
Do góry