reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Kunek... dużo wytrwałości, z czasem się Emilce unormuje... mój Oluś też się budzi wcześniej niż zwykle, chyba się na czas letni przestawił....
Brandy... suwaczek faktycznie fajowy... oby na nim jak największa cyferka się pojawiła... zdrowiej kochana... a Mela niech się hartuje, w końcu to dziewczyna z gór...
Beatko... gratulacje... czekamy na opowieści....
Dorcia... wędrówki po urzędach są męczące, więc dużo siły... potraktuj to jak spacerek...
Mery.... zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla dziewczynek... oby z zimą skończyły się też choróbska...
 
reklama
Dziewczyny dziekujemy za gratulacje i życzonka:-).Pawełek dziś był pierwszy raz u lekarza rodzinnego...i tak ważę już 2810(a 2tyg temu ważyłem 2450):-) więc jest niezle.....wypijam jakieś 90-100ml bebika...
Jeśli chodzi o poród to oczywiście rodziłam w Esculapie-miałam cięcie cesarskie na życzenie w 39tygodniu ciąży....i powiem szczerze jetem zachwycona...mam porównanie poprzednią dwójkę rodziłam siłami natury w żywieckim szpitalu i przyznam,że jeśli za 3-4 lata zdecydujemy się na jeszcze jedno dzieciątko to poród tylko i wyłącznie w Esculapie i przez cc.Jeśli chodzi o ból po cięciu to nic nie czułam-znieczulanie(zastrzyk z ketonalu) podawano mi co 1,5h do 24h po cięciu potem już nie potrzebowałam środków przeciwbólowych:-) Wstałam po 4h i wysłano mnie pod prysznic....Pawełek miał podwyższone leukocyty i dlatego po porodzie trafił na 24h do inkubatora po tym czasie kolejne badania wykazały,że już wszystko wróciło do normy i maluszka mi przyniesiono:-D.
Kunek- aż Ci współczuję że Emilka tak wcześnie się budzi u nas wszystkie dzieciaki spały do pózna jak dostały jedzonko około 6tej to spały do 10-11tej....teraz mały zjada o 3ciej potem około 6tej i śpimy sobie do 9:30.
Sandra- zazdroszczę wypadu...mam nadzieję,że wypoczełyście:-) niestety my nie mamy możliwości wypadu do dziadków....chyba,że starsze dzieciaki polecą na wakacje do babci do Londynu ale to jescze nie pewne...
Mery- trzymam kciuki za wizytę u pediatry....

Pozdrawiam ciepło...:-D
 
Hej dziewczyny :-D
Zauwazylyscie nowy suwaczek? :-p Hehe Aga, Kunek - dzieki za zyczenie :tak: tez mam nadzieje, ze liczba na nim bedzie jak najwieksza, a i moze kiedys pojawi sie suwaczek z trescia - "Nasz slub odbedzie sie za...." lub "Zareczylismy się....dni temu":-);-):-p kto wie, kto wie ;-)

Kunek - wpolczuje porankow:dry: mi sie Mela budzi kolo 6-7 i lobuzuje do 9. Potem drzemka, drugie sniadanie i spanie na dworze. W sumie teraz spi krocej, ale bywało tak, ze spala po rowne 12 h.

Beatka to gratulujemy udanego porodu :-D To z Pawełka bedzie kawał mężczyzny :tak:

Ja niestety dalej chora, ale Mela za to szybko wyszła z tego :tak:po katarze ani sladu :-D
 
dzień dobry;-)
dziś Emi się zlitowała i pospała do 6.30:-D zawsze to dwie godz dłużej;-)

dorcia tylko sie nie denerwuj podczas zbierania info w urzędach, bo to nie wskazane w Twoim stanie:tak::tak:

Agusia oby to było związane z czasem letnim, byle do niedzieli i zobaczymy;-):-)

Beata super że miło wspominasz poród w Eskulapie, ja też miałam tam cc po nieudanych próbach sn;-) dobrze że Pawełek szybko wrócił z inkubatora, i ładnie przybiera na wadze;-)

Brendy w takim razie będziemy trzymać kciuki aby się kiedyś któryś z przytoczonych przez Ciebie suwaczków pojawił:-D no właśnie mi też teraz Emi śpi krócej, a wcześniej spała też po 12 godz a rekord to nawet 14 godz:shocked2: a teraz jej sie poprzestawiało nie wiadomo czemu :sorry2:
 
AGUSIAAA mówisz, żeby potraktować wizyty w urzędach, jak spacerek. Wg mnie to będzie maraton od drzwi do drzwi:tak:.
Kunek, co do denerwowania się to wszystko zależy od tego czy panie urzędniczki będą czy nie będą kompatybilne z petentką:tak:.
Beata79 no właśnie, zapomniałam Ci pogratulować Synusia, tak więc teraz nadrabiam gafę i...GRATULACJE:-D!!!
Wszystkim chorowitym życzę dużo zdrówka i ładnej pogody; słońce wpływa pozytywnie na proces rekonwalescencji:tak:.
 
Wam po kilkudniowej przerwie :-)

A sie wybyczylam u dziadkow :tak::-D Nawet impreze w akademiku u mojej siostry zaliczylam :-p:-D Nie ma jak studenckie zycie :-p;-)

Sara zachwycona, bo i chodzila karmic golebie do parku, i pojezdzila z dziadkiem, a raczej pradziadkiem, tramwajem :tak::-)

Wrocilysmy w srode, ale mysle, ze za miesiac znowu skocze na takie 2-3 dni do babci, zeby odpoczac :tak:

W koncu robi sie nam wiosna :tak::-) Piekna pogoda dzisiaj :tak: Sara gdzies krazy z tatusiem swoim, a ja do 17:00 w pracy siedze niestety :sorry2:

Witaj Dorcia :tak::-) Kochana, tule mocno, oby deprecha szybko minela (w czerwcu minie na pewno jak Dzidka bedziesz miec po tej stronie brzucha :tak:). Wierze, ze takie siedzenie w domu moze przytlaczac, ale nie ma tego zlego :sorry2: Ja jakbym drugi raz byla w ciazy to poszlabym sobie na zwolnienie duzoooo wczesniej, zeby poleniuchowac, poczytac, poogladac filmy itd. , a tak mialam tylko 3 tyg. na to, bo poszlam na zwolnienie niecaly miesiac przez terminem :sorry2:Najwazniejsze, ze dzidzia zdrowo rosnie! :tak::-)

Prychatka, i co, byliscie u dermatologa? Co powiedzial?
Sarze kilka dni temu zrobily sie takie 3 placki na brodzie od spodu i nie chca zlezc, wiec chyba czeka nas wizyta u naszej alergolog w przyszlym tygodniu. Narazie musze kupic Pimafucort (tylko po recepte musze isc), bo zawsze nam pomagal na takie zmiany :tak:
Fajnie z tym basenem :tak::-) A bylyscie same czy z maluchami?

Brandy, Ty to za chwile bedziesz specjalistka od prawa rodzinnego ;-):-D A jak tam w ogole sprawy z J.?? Odzywa sie cos? Kiedy macie nastepna rozprawe? :sorry2:
Zdrowka dla Was! Lepiej juz? A Twoja mamusia bardzo dobrze robi :tak::-)- jak dzidzia zakatarzona, a nie goraczkuje to duzo lepiej oddycha sie jej na swiezym powietrzu :tak:
No i gratuluje suwaczka :tak::-) Moze niedlugo pojawia sie kolejne ;-):-)

Beata, witaj z powrotem! Ogromne gratulacje! :tak::-) Pochwal sie nam swoim Pawelkiem :tak::-) Ciesze sie, ze porod tak dobrze wspominasz :tak: I ze w takim blyskawicznym tempie doszlas do formy :tak:

Mery, dziewczynki zdrowe juz? Mam nadzieje, ze szpital sie Wam skonczyl na dobre :tak: Pogoda coraz ladniejsza to i spacerki przed Wami, wiec sio chorobska ;-):-) A jak tam nocki i spanie malych?

Kunek, wspolczuje tych pobudek o 4 nad ranem :baffled::sorry2: Moze to dlatego, ze szybciej robi sie jasno - zauwazylam, ze Sara tez zaczela sie budzic troche wczesniej, kolo 7:30 jest juz na nogach. Oby Emilce znowu sie przestawilo i zaczela sie budzic o normalnej godzine, bo to prawie srodek nocy :sorry2:

Agusiaaa, z tym spacerkiem po urzedach to dowalilas :-D:-p:-D To chyba najmniej przyjemny z najbardziej nieprzyjemnych spacerow :-p:-D
 
Ależ tu dzisiaj cisza:tak:.
Drogie Mamy!!! Czy są w Waszych szeregach osobniki, które kupiły dla swoich pociech wózek marki Ballerina albo Tutek:confused:? Szukam opinii o nich.
A gdzie w BB, oprócz Gluck, Maan, Ogród Wózków Dziecięcych, Dudusia, Klimczoka, Domu Dziecka można jeszcze kupić wózek dla pociechy:confused:? Czekam na wszelkie podpowiedzi. Mogą to być też komisy z artykułami dla dzieci.
Miłego po południa:-).
 
Dobry wieczór wszystkim kobietkom:-)
My śpieszymy donieść,że Pawełek był dziś pierwszy raz w kościele i był bardzo grzeczny.Przespał całą mszę :-D. A ja tak się martwiłam-no cóż znów wyszło,że na zapas.
Starsze dzieci mają aż do czwartku wolne w szkole-mamy rekolekcje- i przyznam,że tego nie widzę już w sobotę było narzekanie,że nnnuuuddyy.Ciekawa jestem jak to przetrwamy,mam tylko nadzieję,że pogoda dopisze i będą mogły bawić się w ogrodzie.
Pozdrawionka dla wszystkich mam :)
 
reklama
Witajcie
m@dz1@ do ktorego lekarza bys nie poszla to bedziesz bardzo zadowolona.Ja na pierwszej wizycie bylam u Kawulok, porod odbieral mi Biernacki a szwy sciagal mi Manderla.Wszyscy sa super:-D:tak:
dorcia_ryba na rogu komorowickiej i pilsudskiego jest sklep mann i tam rowniez sa wozki:-D
sandra1982 tak bylismy u dermatologa...dostalismy dwie masci i uczulenie schodzi...Dominik chyba ma uczulenie na...seler:-D:szok::baffled: Za tydzien idziemy do kontroli:-)Fajnie,ze sobie odpoczelas,ja jak chce odpoczac od malucha to jedziemy z mezem do Milowki do dziadkow...albo Dominikiem zajmuja sie moi rodzice lub tesiowie:tak::-D A na basenie bylysmy same:-) Bylo naprawde super;-).Dzisiaj tez sie wybieram...ale z mezem;-)
Kunek Dominik tez tak wstawal o 6, ale teraz go klade godzine pozniej i spi dluzej:-D.A dzisiaj to do 8 spal:szok: A w nocy budzi sie na cyca gdzies z 2-3 razy:-).Ale ze spi z nami to ja czuje jak sie juz kreci i czeka z otwarym pyszczkiem az sie mu wsadzi cycusia:-D:-D.Komicznie wtedy wyglada:-D:tak:
Uciekam bo sie wydziera,zeby sie z nim bawic;-)
 
Do góry