reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

bry wieczór:-)

byłam dzis w urzedzie pracy, ale sie nie dostałam bo zabraklo juz numerkow - cyrk na kółkach, bo podobno w 3 zakładach mieli zwolnienia grupowe i dlatego tak strasznie dużo ludzi do rejestracji:szok: no ale sie przynajmniej dowiedziałam dokładnie jakie dokumenty muszę mieć, bo i tak wszystkich na dzis nie mialam:tak:

olivia - Emilki maja ze soba coś wspólnego - moja lubi tylko i wyłącznie jezdzic po wertepach - jak jest zbyt prosto (przykładowo ten nowy asfalt na lotnisku) to sie wybudza, kręci i postękuje - musiałam zjechac na trawe to odrazu uśmiech i zasnęła - więcej tam nie poszłam:-D:-D:-D

kinia no tak, lepiej nie wprowadzac dziecka do zżytej grupy;-) w szkole do innej klasy jest dziecku ciężko sie zaaklimatyzować a co dopiero maluchowi w przedszkolu;-)

a gdzie pozostałe mamy?
Prychatka, Ania, Agatka hophop!!:-)
Ania miała zacząć pracę to pewnie zaganiana, no ale mogłaby wpaść poopowiadać nam troszkę:happy:
 
reklama
Hej dziewczynki ale znowu cisza nastała. Ja spędziłam dzisiaj troszke czasu na spacerku pojechałam do iory i wyciągłam ja na miasto żeby miał mi kto pchać drugi wózek a i troszke pozałatwiać spraw. Jeszcze musze w tym tyg wybrać sie raz bo postanowiłam do okulisty wkońcu sie udać bo coś mi wzrok szwankuje jak robie z rachunkami a teraz taka pora to oczy mam tak czerwone i pieką że mam dość musze okularki wymienić no i zacząć w nich chodzić bo wkładam narazie tylko jak wybieram sie w podróż autkiem i to daleko ale są już za słabe chyba bo oczy mam póxniej bardzo zmęczone. Mała znów dała troszke popalić wczoraj tak więc zakupiłam spowrotem mleczko Bebilon Comfort bo brzuch ja dalej boli bo Bebilonie zwykłym.
No i tyle co u mnie może sie jakas zbłąkana duszyczka odezwie.
Aha co do Up to byłam kiedyś bo chciałam się zarejestrować ale zwątpiłam jak zobaczyłam kolejke i już mnie wiecej tam nie widzieli.
 
ojjjjjj no i gdzie się wszystkie mamusie podziały ?:-( nieladnie oj nieładnie! Odzywać się bo będzie lanie !!;-)

My sie dziś wreszcie zaszczepiłyśmy:-) Emilka waży 5600g:tak:

Mery co do urzędu pracy to ja niestety nie mam wyboru bo już nie studiuję ani nie pracuję póki co więc nie mam ubezpieczenia:tak: narazie kompletuje dokumenty, bo mi sie gdzies jedna umowa zgubiła i musze tam uderzyc najlepiej jeszcze w tym tygodniu
 
Witajcie kochane
Nareszcie sie zebralam w sobie i postanowilam cos tam napisac:-)
U nas wszystko super...Dominik rosnie jak szalony i juz sie do siadania bierze,ale mu nie pozwalam narazie...ma jeszcze czas, wszystko powolutku.Duzo je,ladnie spi...chociaz ostatnio nasza zmora sa zabki:-(narazie nic nie widac,ale D.J. pcha do buzi wszystko co ma pod reka i slini sie okropnie.Wyslalam meza do apteki na dworcu po zel na dziaselka to jakis pajac farmacelta ktory tam pracuje dal mu paste do zebow:-D:-D:-D:tak::tak: i stwierdzil ze nigdy nie slyszal o takich zelach na zabkowanie:szok::szok::rofl2::rofl2:
Chrzciny sie nam przesunely i mamy 8 lutego w Kosciele na Karpackim i to juz pewna data. Mam nadzieje ze Dominiko nie bedzie spal w kosciele tylko sie bedzie darl i bede mogla isc do kaplicy i go karmic i wrocimy dopiero na sam chrzest:-D:-D bo ja tyle czasu w kosciele nie wysiedze:baffled:
Ja zaczelam sie uczyc i zabieram sie za moj licencjat...:szok:.
Od nastepnego tygodnia wybieram sie tez z kolezanka na basen i na fitness...bo planujemy z mezem wczasy nad morzem wiec trza by jakos wygladac:-)Jeszcze nie wiem czy w Polsce czy za granica, ale ja jednak wole nasze morze,chociaz ciezko to u nas z pogoda:dry:
Dominik od dziadkow dostal matke "czas dla brzuszka" wiec lezy codziennie i cwiczy:-D:tak:
Kunek fajnie ze Emi zaszczepiona:-)my kolejne szczepienie mamy 30 stycznia.
Mery zakupy ta sa masakra!! Bylismy w zeszlym tygodniu,a juz lodowka prawie pusta!I w sobote znow trza bedzie jechac i wydac kolejne pieniadze...My i tak mamy dobrze bo nie kupujemy warzyw i owocow bo moj tata ma sklepy warzywno-owocowe:tak: wiec mamy wszystko od niego.Ale chemia tez sobie ladnie kosztuje:no: Maz dzisiaj poszedl i kupil Bobodent na dziaselka i jak cos to wieczorkiem zaczne Dominikowi smarowac...
Brandy mialam nie isc do fryzjera ale jednak sie wybiore do tej Twojej przed chrzcinami Dominika bo takie te moje piora nijakie i przy okazji moze odwiedze pania od kolczykowania:-) bo juz mi sie marzy ten kolczyk:-):-D
Uciekam dziewczynki poleniuchowac troche i poczytac gazetke. Obiecuje ze teraz sie juz poprawie i bede czesciej zaglodac do Was:-D
 

Załączniki

  • P1010510-2.jpg
    P1010510-2.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 40
  • P1010502-2.jpg
    P1010502-2.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 44
prychatka... ja Ci mogę polecić krawcową, która szyła mi suknię ślubna, mojej siostrze suknie wieczorową... a mamie garsonkę... i naprawdę wszystkie te rzeczy były super uszyte i niedrogo... fakt, że było to 4 lata temu ale myślę, że teraz nadal będzie miała konkurencyjne ceny...
Pracownia KrawiecKa Dorota Komędera

A u mnie laski zajob totalny w pracy... jak sie znów dłuższy czas nie będę odzywać to znaczy, że padam i trzeba mnie dobić... :szok::szok::szok::-p:-p:-p;-);-);-)
 
No niektóre mamy sie boją lania i się odezwały :-D

Emila już śpi, a mamusia się relaksuje przy piwku:-)
Dziś po szczepieniu dziecię mi spało 3 razy po 1,5 godziny co jest nie lada wyczynem bo zazwyczaj mamy 3 razy po 20 minut:dry:

Prychatka widze że mata służy:tak: a ten farmaceuta to nie dość że facet to jeszcze niedouczony hehe;-) a dlaczego przesunelisc ie chrzciny jesli mozna spytać? No i powodzenia z licencjatem, aby wszystko sprawnie poszło :-)

Agusia nie będziemy Cie dobijać, możemy dodać sił telepatycznie, a osobiście to Ci pewnie Oluś dodaje:tak:;-):-):-)

a reszta mam jak sie jutro nie odezwie to dostanie wirtualne lańsko:-D !!!
 
Hej dziewuszki :-)

Oj, trudno w sezonie wpasc mi na forum :sorry2:

Mam jeszcze godzinke do konca pracy, chwilowa cisza, wiec wpadlam :tak::-)

U nas nic nowego :-p Sara przeziebiona od 2 dni, ma taki katar, ze az sie dlawi :baffled:wiec jutro wzielam wolne i idziemy do lekarza:baffled: Jak nie urok to...:-p

Tak to nudy.

Oolivia, widze, ze u Ciebie tez czasami tesknoty za brzuszkiem ;-):-) Ja tez tak mam czasami :tak: i gdyby nie to, ze nie mam jak narazie kandydata na potencjalnego ojca, to na pewno mialabym juz dwojke :tak::-);-):-D
No i zycze szybkiego powrotu do siodla :tak: Fajnie miec jakies takie czynne hobby :tak::-)

Kinia, widzialam zdjecia Oliwki - ale wyrosla :tak: Sliczna dziewczynka i chyba bardzo pogodna, nie? :-)A co do guzow i siniakow to dokladnie - dziecka nie upilnujesz, zwlaszcza jak ma sie takie wulkan energii jak moja Sara :-p

Mery, idz do okulisty, bo ze wzrokiem nie ma zartow :sorry2::tak:Ja tez powinnam sie wybrac, bo jak prowadze samochod w nocy to nie widze napisow na tablicach przydroznych i zawsze bladze :-p

Prychatka, ale cudny jest Dominiki :tak::-) No i jakos tak "wydoroslal" ;-):-)Przystojniacha Ci rosnie, ze hej :tak:
Usmialam sie z tej pasty do zebow na zabkowanie :-p:-D:-p Skad on sie urwal, ten pseudofarmeceuta :baffled::confused:
A gdzie kolczyk chcesz sobie zrobic? :-) Bo nie doczytalam.
Udancyh chrzcin zawczasu zycze :tak: No i zeby msza szybko minela :-p U nas na szczescie byl sam chrzest, bez mszy :-p

Agusiaaa, spokojnej pracki i wiecej wolnego czasu, bidoczku :sorry2: Nie padaj nam ;-):-)

Kunek, jestem, jestem, bo nie cche w dupsko zarobic :-p:-D;-)
Tez sobie chyab dzisiaj piwko strzele, bo mi smaka narobilas :-DSuper, ze Emilka taka grzeczna po szczepieniu - lepiej smaczny sen niz jakby miala byc marudna, plakac itd. :tak:
A kiedy kolejne podejscie do urzedu pracy? :baffled:Oby nastepnym razem numerkow starczylo ;-)

Ok, no to ponadrabialam, wiec uciekam ;-):-D
 
bylam dzis w tym UP...koszmar, oczywiscie znowu numerkow brak choc bylam przed 8 rano... rejestracja czynna od 8 ale ludzie marzna od 6 rano aby zajac kolejke:wściekła/y::szok: chyba sie w poniedzialek cieplo ubiore i tez bede kwitnac od 5:-D paranoja

Sandra zdrowka dla Sary, oby nie było to nic powaznego:tak:

a pozostałym mamusia przesyłam klapsa w pupę:angry: póki co jednego, co by mogły siasc przed komputerem i cos napisac:-p:-p:-p
 
reklama
Dooooobryyyy :-)
No i Amelucha skończyła moje drogie koleżanki 5 miesiąców :-D:-D:-D ale ten czas leci, nawet nie wiem kiedy to się wszystko stało ;-) z okazji tej jakże wspaniałej rocznicy napełniliśmy wannę i Amelka zaczyęła nurkowanie :tak: śmiechu było co nie miara, mała zadowolona choć lekko zdziwiona. Poza tym, znów sobie przestawia pory jedzenia, dzięki czemu mój zegar też się rozregulował :sorry2:

Kunek - super, że w końcu udało Ci się Emilkę zaszczepić. U nas kolejne szczepienie dopiero jak mała skończy pół roku...czyli gdzieś za miesiąć ;-) ale w przyszłym tygodniu czeka nas wizyta w Poradni Patologii Noworodka...USG główki i ogólne rozeznanie :dry:do tego okulista i laryngolog (wszystko przez zasrany antybiotyk:dry:)

Sandra - zdrówka dla Sarki :tak: Jeszcze chwila i będziemy robić Kinder Party ;-):-)

Prychatka - matka czas dla brzuszka to rewelacja. Amelce jak sie nudzi leżenie na brzuszku, to kłade ja na plecach, poduche dostaje do rak i nia sie bawi. Jak fajnie, ze takiemu maluchowi wiecej do szczescia nie trzeba :tak::-D co do fryzjerki to zadzwon wczesniej i się umów. Choć ona już od poniedziałku pracować nie będzie, bo bodajże 22 stycznia ma cesarkę :-D:-D:-D już się nie mogę doczekać jak urodzi :tak: ale nie martw się, jeszcze jest Klaudia, która jest równie dobra jak Ania :tak:Kiedy wybierasz się na zrobienie kolczyka? Chcesz go tak jak ja nad wargą, czy gdzieś indziej ?
 
Do góry