reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Cath powodzenia na rozmowie o pracę.

Brandy no poszło mi chyba nienajgorzej, ale inni kandydaci też są, więc nic nie wiadomo. Życzę powodzenia na sprawie, nie stresuj się, będzie dobrze.
 
reklama
:)coś na wesoło

"Mezczyzna zdradza, kobieta przezywa przygode
Mezczyzna rozwodzac sie rozbija rodzine, kobieta konczy zwiazek bez perspektyw
Mezczyzna wyzywa sie na bliskich, kobieta odreagowuje stres
Mezczyzna wrzeszczy, kobieta akcentuje swoje racje
Mezczyzna katuje dzieci, kobiecie czasami puszczaja nerwy
Mezczyzna zaniedbuje rodzine, kobieta realizuje się zawodowo
Mezczyzna jest niezdara, kobieta bywa zagubiona
Mezczyzna jest skonczonym chamem, kobieta bywa zmuszana do stanowczosci
Mezczyzna jest pracoholikiem, kobieta dba o niezaleznosc
Mezczyzna sie leni, kobieta regeneruje sily
Mezczyzna klamie, kobieta stosuje dyplomacje
Mezczyzna przepuszcza pieniadze, kobieta musi czasami cos kupic takze dla siebie
Mezczyzna, kiedy dobrze wyglada, jest narcyzem, kobieta jest po prostu zadbana"

- Tatusiu, skąd ja się wziąłem na tym świecie?
- Widzisz synku, bocian cię przyniósł.
- Oj tatusiu, tatusiu, masz taką ładną żonę, a pieprzysz
bociany!
 
Witam się popołudniowo;-)

Dziś zaliczyliśmy usg brzuszka, jutro mają być wyniki z moczu i muszę się wcisnąć między pacjentami do pani nefrolog, ciekawe co powie i czy Emilka dostanie wreszcie zgode na szczepienie:confused:
Udało mi się dziś małej wcisnąć dwie łyzeczki jabluszka, może do tego z bobovity się przekona i nastepnym razem zje wiecej:tak:
Jutro tez idziemy na bioderka, tez ciekawe czy wszystko ok...

Olivia gratulacje odpadniętego pępuszka dla Emilki, mojej odpadł w 16 dniu i ja sądziłam że to długo bo się wczesniej naczytałam ze do tygodnia odpada hehe:-D jak mozesz to wstaw zdjecie tej zabawki spirali, bo szukam wlasnie czegos na gwiazdke dla Emilki a Twoj opis brzmi zachęcająco ;-)

Brandy powodzenia na rozprawie, oby wszystko poszlo sprawnie i zebys nie musiala sie denerwowac:tak:

Perełka i jak tam po rozmowie z doradzcą?

cath4 daostałaś tą pracę?

Ania napewno dobrze Ci poszło, pochwal się nam później jakie stanowisko będziesz zajmować :-)

Emilka się żali heh że za mało mleczka zjadła... znikam dorobić:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki, witam wieczorowa pora ;-):-)

Ale sie rozpisujecie, nie mam szans, zeby Was nadrobic :sorry: wybaczcie:sorry:

Sara juz spi, a ja chce zrobic cos przy sobie - jakis manicure, pedicure, peeling itd. :tak::-) wiec sie tylko witam i spadam na dol ;-):-)

W pracy coraz trudniej mi wchodzic na BB, bo sie sezon zbliza, wiec roboty dwa, a nawet trzy razy wiecej :baffled::sorry:ale moze w sobote cos mi sie uda popisac, bo bede sama :tak::-)

Buziaki dla wszystkich duzych i malych ;-):-)
 
Sandra ja też chyba sobie jakiś peeling zrobię i kąpiel na poprawę humorku, a na pedicure to się muszę wybrać do kosmetyczki, samej mi się nie chce :)

Olivia niezłe :)

Kunek jak mi poszlo to się dopiero okaże, jeszcze w pon jedna rozmowa. Jak mnie przyjmą jasne, że się pochwalę.


A ja mam dzisiaj humor pod psem. Znowu siedzę sama, bo mąż na 3 dni wyjechał, w zeszzłym tygodniu też mieli wyjazd służbowy no i w następnym znowu. Nie znoszę samotnych wieczorków. A dzisiaj Kamil mniec wyprowadził z równowagi, jakoś pokłady cierpliwości mi się skończyły. Stanowczo jest za ruchliwym dzieckiem. Najpierw na poczcie byliśmy wysłać list, pojechalam autem, bo akurat do kuzynki się wybierałam, więc bez wózka. Wzięłam go na ręce, a na poczcie puściłam, żeby sobie pochodził. To zaczął broić, zabrał ze stolika pudełko z gąbką do przyklejania znaczków, wywalił tą gąbką na podlogę i samym pudełkiem zaczął zaczepiać po nogach jakiegoś faceta w kolejce. Potem uciekł kilkakrotnie do drzwi, a jak płaciłam uciekł do dziecka, które siedziało w wózku. Więcej bez wózka się nie wybiorę. U kuzynki też porażka, próbował kilkakrotnie pogłaskać i uderzyć młotkiem gumowym 3miesięczną córcie kuzynki, potem zaczął wrzucać jej swoją plastikową łyżeczkę do wózka, aż wreszcie się 2 razy wspiął na kółko od głębokiego wózka, żeby zajrzeć na dzidziusia do środka :)A no i jeszcze rozwalił butelkę po soku. Mam nadzieję, że z wiekiem wyrośnie z takich psot.

Mały urwis na szczęście już śpi, a ja wreszcie mam błogi spokój tylko dla siebie. Zmykam więc do wanny.
 
Witajcie mamusie z Bielska!
Jestem mamusią dwóch słodkich dziewczynek - jedna ma prawie 9 lat a druga 3 miesiące. Poszukuję dobrego pediatry, takiego, który jeśli jest potrzeba, przyjedzie do domu do chorego dziecka. Oczywiście chodzi mi o lekarza przyjmującego prywatnie bo na NFZ (jak się nieraz przekonałam) w nagłych sytuacjach nie można liczyc.
Pozdrawiam
 
Witam,
Jeszcze nie wiem czy dostałam tą prace czy nie, czekam.
Co do lekarza plecam dr Bogdana Ząbka, jest z buczkowic przyjmuje w Euromedice ale jest doskonały jeździ do domu ale wielu rad udziela też jak do niego się zadzwoni.
 
Hej Mamusie!

My dzisiaj z Wiki byłyśmy u okulisty. Już od dawna wiedziałam że ucieka jej oczko ale lekarz mówił że można zaczekać bo z tego dzieci wyrastają. No ale od jakiegoś czasu mnie to bardzo niepokoiło i w końcu się zapisałam. Trochę się bałam bo szczerze mówiąc nie wiem jak się leczy zeza u takich małych maluchów. No ale naszczęście pani doktor powiedziała że i owszem jest coś nie tak ale nie jest to stały zez że oba oczka uciekają tak samo i zaleciła jeszcze czekanie. Także wizyta w maju i prosiła tylko żeby zwracać uwaga wieczorami czy aby niezchodzi to tylko na jedną strone, czy coś takiego:-). No ale bardzo mnie uspokoiła.

Co do doratctawa, to badzo mi się podobało. Podpisałam już z nimi umowe i w końcu się zmusze do odkładania jakiś pieniązków. Bo wiecie jak nie czuje jprzymusu z góry, to zawsze mi się wydaje że potrzebuje czegoś nowego, a tu sukienka przeceniona, a tu jakieś buciki, torebka;-). Zresztą wam kobietki chyba nie muszę tego mówić:-), a tak to przynajmniej mam już ustalony, jak Pan to na doradctwie ładnie ujoł- plan finansowy:) i muszę się go trzymać.
Brandy- ja osobiście zdecytowałam się na fundusze inwestycyjne z ubezpieczeniem. Facet dobrze mi to wytłumaczył i generalnie mówił w miare prostym językiem, także jak myślisz o posagu to z czystym sumieniem mogę zarekomendować osoby które były zrobić u mnie doradctwo.
A trzymam kciuki na sprawie, napewno będzie dobrze:tak:

Artemida- ja mieszkałam przez pewien czas w komorowicach i tam chodziłam do lekarza rodzinnego z moją córcią. Facet ma przychodnie, on co prawda jest na NFZ ale przez ten czas kiedy tam mieszkałam moja córcia bardzo chorowała i był kilka razy u nas w domu, bardzo dobry lekarz, zrobił na mnie ogromne wrażenie. Zresztą do tej pory się z nim kontaktuje jeśli mam jakieś wątpliwości co do diagnozy postawionej w mojej przychodni:dry:Lekarz nazywa się Andrzej Sieroń

Kunek- pamiętam jak moja córcia nie chciała jeść przecierków owocowych, zaczełam mieszać je z kaszkami. Początkowo trochę pluła ale z tego co pamiętam to szybko się przekonała.

Dobra dziewczyny muszę kończyć bo idę z Wiki na basen.
Buziaki
 
reklama
Witam się o poranku;-)

Wczoraj miałam ciężki dzień... siedziałam w kolejce do nefrologa ponad 2 godziny:szok: nie wiem co taki wysyp dzieciaczków z problemami, jak byłam tydzień temu z Emilką to nie było nikogo oprócz nas, teraz naszczęście byłam sama skonsultować te wyniki. Z usg w stosunku do poprzedniego widac nieznaczną poprawę ale zawsze coś... a wyniki moczu nareszcie super i dostaliśmy zgode na szczepienie. Już dawno temu zdecydowałam się na tą szczepionkę 5w1 i teraz czas wcielić plan w życie:-) tylko Emilka mi troche pokasłuje i obawiam się że znów się to może w czasie przesunąć:zawstydzona/y:no ale następną wizyte u nefrologa mamy 15 stycznia więc szczepionka nas nie ominie, naszczęście.
Bioderka wczoraj też zaliczone, co prawda lepiej są wykształcone niż na pierwszej wizycie, ale lewe jest troszke słabsze ale nie na tyle by trzeba bylo jakies powazne leczenie wprowadzać. Mamy tylko nosić Emilkę jak żabkę i pozycja na brzuszku taka sama, i żadnego zbędnego pieluchowania... bo spotkała nas miła niespodzianka, przyjmował inny lekarz niż poprzednim razem, na mnie zrobił niewyobrażalnie lepsze wrażenie, oprócz usg powywijał Emilce nóżkami, pobadał rękami co i jak i dopiero zrobił usg, poza tym taki przyjemny, nawet zapytał czy dziecku nic nie dolega, powiedziałam o tym nefrologu to się zainteresował nawet co z tymi nerkami i wogóle super. Kontrole mamy końcem stycznia, oczywiście poprosiłam o termin do tego właśnie lekarza:-):-):-)

Perełka super że spotkanie z doradcą zaowocowało fajną perspektywą na przyszłość Twojej córeczki:blink: Wczoraj Emilka zjadła 4 łyżki jabłuszka a jeszcze trzy dodałam do kleiku i też pochłonęła więc chyba zaskoczyła wreszcie że trzeba zacząć jeść coś poza mleczkiem:-D

Ania i jak po drugim etapie rektutacyjnym? Trzymamy kciuki, taki proces skomplikowany to i pewnie praca fajna musi być:-) eee teraz doczytałam że dopiero w poniedziałek hehe no to będziemy ściskać piąstki z Emilką, ona ma to opanowane do perfekcji:-D:-D:-D

cath4 a u Ciebie jak z pracą? wiadomo już coś?

sandra z Ciebie to taki pracuś hehe wiecznie zapracowana, ale tak to jest jak się pracuje i jeszcze Sara pewnie dużo uwagi potrzebuje i jeszcze sobą się zająć to nie ma zbyt wiele czasu na BB:-p

Artemida zaglądaj do nas częściej i daj znać jak znajdziesz lekarza godnego polecenie, my narazie jesteśmy zadowoleni z naszej pediatry z przychodni NFZ ale różnie to w życiu bywa...

Agatka, Mery, Brandy, Prychatka, Kinia, Agusia gdzie się zaszyłyście? Co tam u Was?

Pozdrawiamy wszystkie i życzę miłego dnia ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry