reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Mery sprzedajecie samochody? A co to macie za autko?
Współczuję przejść podczas jazdy. Kamil też czasem mi się drze jak wracam od rodziny, ale to tylko niecałe 20 km, więc da się przeżyć. Mnie takie darcie podczas prowadzenia samochodu strasznie wyprowadza z równowagi. Ja mu najczęściej puszczam muzykę albo śpiewam, to się uspokaja.

Brandy to bogaty Mikołaj Cię odwiedził :)

Kinia gratuluje zdania prawka.

Kunek współczuje tych przejść w przychodni. Niestety sluzba zdrowia w Polsce pozostawia wiele do życzenia.
 
reklama
Kurcze dziewczyny, ale tu ruch :szok::-D Nie ma szans, zebym w pracy nadrobila, bo zajob mamy na 102 :baffled::-p Moze jak wieczorem Sara zasnie o przyzwoitej porze to uda mi sie siasc na chwile i poczytac co u Was :tak::-)

Tymczasem musze uciekac :blink:

Pozdrawiam i do "uslyszenia" ;-):-)
 
Chcialam wstawic fotke ale mi cos nie wychodzi
my.php
 
Ostatnia edycja:
Kunek gdybym miała auto to od razu po odebraniu bym pomykała ;-) Na początku przyszłego roku może uda się coś skołować :tak:
A gdyby miała zdawać za drugim razem to chyba na zawał bym zeszła a to tylko przez egzaminatora :baffled: Bo jakiś nie teges był...No nic ważne,że już mam spokój
Mery współczuję tej jazdy :baffled:
Brandy Amelka rośnie jak na drożdżach :tak: I oby tak dalej miesiące mijały
 
Hej Dziewczyny!
Teraz mogę już pochwalić moją niunie bo śpi:-), ale dzisiaj była wyjąkowo grzeczna. Ten wczorajszy mikołaj to chyba na nią jakoś zbawiennie podziałał;-) i dzisiaj nawet zmywała ze mną naczynia i posprzątać pomogła:-). Słuchajcie dziewczyny nie wiem czy się kiedyś spotkałyście, ale dzisiaj była u mnie pewna znajoma i przedstawiła mi oferte swojej firmy na temat posagu dla dziecka w piątek mam mieć jakieś doradctwo. Czy któraś z was spotkała się bądź ma coś takiego?? Bo szczerze mówiąc zainteresowała mnie.
 
Hej dziewczyny :-D Dzieki w imieniu Ameluszka za życzenia :tak::-)

Kunek - to przezywalas, nie powiem. Ale polski NFZ i ogólnie cala sluzba zdrowia kulala, kuleje i kulec bedzie, no coz. A My, biedne szare Polaczki nic z tym zrobic nie mozemy :-(Co do kleikow i kaszek: na 150 ml wody przypadaja 4 lyzki kleiku badz kaszki. Ja polecialam odrazu z grubej rury i nie bawilam sie w jakies mniejsze ilosci czy cos. Ameluch rano na sniadanie dostaje kleik i na kolacje kaszke:tak: skoro masz juz smoczek do kaszki to podaj malej na poczatek jedna taka porcje. Noz widelec jej podejdzie :tak:A soczek jabłkowy mieszam pol na pol z woda. Nie wiem czy taki sam by wypila :blink:

Mery to żeś miała wycieczkę nie powiem. Jeszcze z mała...:blink:

Perełka do mnie dzwonił własnie ostatnio facet z jakiejs ubezpieczalini i tez mi na maila przyslal dokladny kosztorys. Nie jest to glupi pomysl,tez sie z moimi rodzicami nad tym zastanawiamy. Placisz pieniazki, a mala kiedys przynajmniej nie bedzie miala problemow finansowych jesli wystartuje w dorosle, samodzielne zycie :tak:
 
Hej! z suwaczkeim sobie chyba poradziłam a ze zdjęciami pokombinuje wieczorkiem jak wrócę z pracy!

AGUSIAAA super pokoik ale musiałaś mieć radochę urządzając! Ja uwielbiam takie rzeczy, kurcze co chwile bym coś zmieniała u Sebka w pokoju...

Już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty u fryzjera tylko dalej nie wiem co z moim maluchem dzisiaj mi teściowa powie czy go jutro weźm ie czy nie jak nie to będę musiała odwołać i przełożyc na nastepny tydzień... :( mam nadzieję że nie dojdzie do tego bo już się napaliłam na nowa fryzurkę...
 
reklama
Do góry