reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Jejciu ale posta odstawiłam, niech mnie potrzepie no :-D Chyba najdłuższy w historii hehe :-)

Mery chcialam sprostwać - w Andrzejki siedziałam w chałpie...a raczej byłam kierowcą ojca. Zawiozłam go Mysłowic na impreze jakąś górniczą a potem zuruck nach hause i w nocy powtórka z rozrywki, trza bylo jechac po księcia i odstawić do domku :sorry: także bomba jak dla mnie nie ma co :eek:
A własnie laski - wrózyłyście z wosku ?? Bo ja dwa razy i jakie mnie bzdury wyszły - za pierwszym razem wyszedł mi zwinięty wąż ( mój przyszły facet będzie miał długieeeego :-D:-D:-D) a za drugim razem - serce z naroślą czyli rak serca ( będzie spod znaku raka :tak::-))

I dodaje zdjęcią Amelucha i moje w nowym image :-p
 

Załączniki

  • Zdjęcie1233.jpg
    Zdjęcie1233.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 29
  • Zdjęcie1245.jpg
    Zdjęcie1245.jpg
    52,1 KB · Wyświetleń: 39
  • Zdjęcie1238.jpg
    Zdjęcie1238.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 36
  • Zdjęcie1267.jpg
    Zdjęcie1267.jpg
    75,9 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Cath do fryzjera chodze na Gleboka w Bialej. Fryzjerka jest bombowa, niesamowita. Ale trzeba sie wczesniej umawiac, bo u niej zawsze pelno ludzi. Jak chcesz podam Ci namiary pozniej. Naprawde ja polecam. Przy niej nie musisz nic wymyslac...sama Ci dobierze fryzurke :tak::-)
 
No fakt ładnie wyglądasz no i sie rozpisałaś nie ma co teraz znów post przez 3 dni co?
Moja śpi na polku druga w łózeczki i chwilka spokoju bez płaczu i ciągłego gadania bo Nati jak już zacznie to jak katarynka dzisiaj o mikołaju wspomniała chyba ze 100 razy a jak nazłość wszędzie ich pełno w radiu nawijają w telewizji co chwila jakiś mikołaj no i się zaczyna że prezenty itp katarynka znikam na allegro moze cos ciekawego znajde
 
:-p:-p
A my z Dominisiem po zakupach i to bardzo udanych:tak:
Kupilam mu kombinezon w wojciku;-) Tak mi sie podoba ze sama bym taki chciala:-Dhehhe:-D:-D
Brandy fryzurka siupelowa i piknie wygladas:-):tak::tak: My z mezem lalismy wosk i mi wyszla wątroba z rakiem i nerka z rakiem:confused::confused:chyba nie ma raka nerki:-D:-D:-D,a mezowi jakis dom zabity dechami:tak::tak: Ja tez planowalam wyjscie do fryzjera ale stwierdzilam ze musze zapuszczac wlosy przed slubem wiec narazie sobie odpuszcze.Brandy daj znac kiedy masz czas to sie umowimy:tak:;-)
Dominik wlasnie zasna i musze posprzatac bo troche balagan sie nieziemski zrobil.Ale mi sie nie chce:no:
U nas to dzis byl Mikolaj,bo Dominik dostal jeszcze prezenty od meza z pracki;-)
Sandra a gdzie pracujesz?? I jak po zakupach?
Ide sprzatac...ale wieczorem powroce:-D:-D
 
Wiem że koniec pobłażania i ja naprawde robie wszystko żeby jej nieustępować, i czasami to odnosi skutek na chwile. Ale jak jej odbije to żadne tłumaczenie nic nie pomoże, a wtedy to wychodze z siebie. Problemem jest też to że trudno ją czymkolwiek zainteresować. Niechce żeby jej pokój wyglądał jak sklep z zabawkami, staram się wybierać te najbardziej interesujące, ale wszystko jest "na chwile". Finał tega taki, że Wiki nie chce się bawić sama "czymkolwiek" i wisi na mojej nodze, ja gotuje obiad i nie mogę się nią akurat zająć, ona się denerwuje i w ryk, potrafi wszystkim rzucać. Jeszcze jakiś czas temu tłumaczyłam,teraz staram się wyłączyć z tego wrzasku, bo inaczej zwariuje. Generalnie mam dwa problemy- bicie dzieci, no ale szczerze mówiąc czym częściej wychodzimy do dzieci tym rzadziej ona do nich skacze, i drugi kompletny brak zainteresowania zabawkami, najchętniej żeby cały dzień ktoś z nią się bawił, a przecierz wiecie dziewczyny że w domu też czasami trzeba coś zrobić. No więc tak to wygląda.

Brendy fryzurka śliczna , też się wyberam do fryzjera ale dopiero na 22 mam termin.

A wszystkim wam dziękuje za odpowiedź na me błagalne wołanie.;-)
No uciekam bo Wiktoria wstała i czas na mały podwieczorek.
 
Ale tutaj sie ruch zrobil.... normalnie nie moge za wami nadazyc dziewczyny....

Perełka witaj wsrod nas... pisz czesto i o czym tylko masz ochote... a co do twojego malego diabelka - Wiktorii....to tak jak Mery pisze... koniec poblazania... jak zaczniesz od teraz wprowadzac zasady to na pewno sie uda... dziecko musi znac granice... u nas np. skutkuje stawianie do konta (chodzby na chwilke).... Olek od razu wie ze cos przeszkrobal i ma kare... postoi chwilke... powie psieprasiam i wtedy moze wyjsc... Trzymam kciuki.... i zobaczysz napewno sie uda...

Brandy ty to jestes laska... a te twoje fryzurki sa superowe... daj nr do tej fryzjerki...

Co do spacearkow to wlasnie ich mi najwiecej brakuje od kiedy wrocilam do pracy... tak to mamy czas tylko w sobote i w niedziele zeby razem z Olusiem isc...

Musze sie wam pochwalic, ze wczoraj bylismy zamowic mebelki do pokoiku Lola... w piatek maja je dostarczyc... jak juz bedzie poustawiane to sie pochwale zdjeciami... ciesze sie okropnie... normalnie jak dziecko...
 
prychatka umówimy się na bak, ale ja narazie nie jestem zmotoryzowana a ze Szczyrku z Ameluchem to PKS nie za bardzo nie :eek: i teraz ja bede długi ozór bo na Sandre sie mozesz nie doczekac. Kolezanka Sandra pracuje w Informacji Turystycznej w Szczyrku heheh:-D

Perełka to faktycznie masz diabełka...:-(( czy ja czuje, ze rymuje?:-)) musisz zaczac ustalac zasady i ich sie trzmac, zero ustepstw. Tak jak pisze Agusia - nawet do kata ja postawic na pare minut ( tudzież kazać klęczeć na grochu - żart ) :-)

Agusia chwal sie mebelkami od razu...ja tez ciesze sie jak dziecko kiedy Ameluszce cos kupuję albo zamawiam...to tez wielka frajda dla rodzicow:tak: wysylam Ci numer do fryzjerki na prywatnej.
 
reklama
Witam się :-)
Ja tylko przyszłam powiedzieć, że możecie do mnie mówić per licencjat:tak::happy::happy::happy: dzięki za trzymane kciuki.
Emilka przeżyła dzień bez mamusi, ale wogóle nie spała i babcia musiała cały czas z nią sie bawić:blink:
Za dwie godzinki mamy wizytę u nefrologa, wieczorkiem wpadnę napisać co i jak to i coś więcej tutaj szkrobnę.

Pozdrawiam Wszystkie
 
Do góry