reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam!

Coś tutaj ruch się zrobił, ale dobrze, bo jest co poczytać.

Olivia ale z Ciebie ranny ptaszek. Współczuję tych nocnych pobudek, ja bym była nieprzytomna, na szczęście Kamil odkąd skończył 2 miesiące zaczął przesypiać całą noc i tak jest do teraz. Obecnie się mu zdarza około północy zjeść butlę podczas snu i tak śpi do rana.

Mery racja z tym korzystaniem z każdej chwili, ja jak tylko Kamil polegnął od razu się kładłam, żeby chodziaż chwilkę się zdrzemnąć, bo niestety należę do tej grupy ludzi, która potrzebuje dużo snu :) To imieniny widać udane.

Kinia fajnie, że imprezka udana. Ja się w końcu nigdzie nie wybrałam na Andrzejki niestety, mimo, że mama oferowała się zostać z małym.
 
reklama
Witajcie kochane
Ja juz obiadek przygotowalam i posprzatalam,zjadlam sniadanie i teraz czekam az sie Dominik obudzi i idziemy na spacer w ten piekny wiosenny dzionek:-)
Weekend minal nam pod haslem:goscie:tak: ale bylo bardzo mlo i sympatycznie.W sobote lalismy z mezem wosk,to cala kuchnia uwalona:laugh2:
W zeszlym tygodniu bylam u gina i mam nadzerke i powiedzial ze jeszcze przed swietami trzeba zrobic tam porzadeczek:-)
I powiedzial ze musze uwazac, bo moja laktacja juz mnie nie chroni przed ciaza i ze w kazdym momencie moge zajsc w kolejna ciaze:-)ALEEEEEE BYLOBY CUDNIEEEEEEE:rofl::wink::rolleyes::biggrin2::happy2::rofl2::tak::-D. ALe maz powiedzial ze dopiero jak sie przeprowadzimy na wieksze mieszkanie to wtedy:crazy: A ja tak bardzo bym chciala miec malego Adasia jeszcze:-):-):-D:rofl2: nio ale poczekam:baffled:
Dzis mam dentyste o 16 i kanalowe leczenie mojej gornej
6-tki:baffled:
Oolivia Dominik i tak jest dokarmiany Bebilonem. Wczoraj mu kupilam soczek z owocow lesnych to byl taki szczesliwy:-) narazie mu mieszam z woda przegotowana. Dostaje 60ml sok i 40 wody:tak: Wspolczuje Ci ze Emi sie tak wymeczyla:-( ale jeszcze troche i wyrosnie z tego.Dominik to moze mial z 2 lub 3 kolki ale to trwalo chwile i nie zapadlo mi w psychike:-D
Sandra1982 dziekuje za zaproszonko na naszej-klasie i za mile slowa:-)Spoleczna rulezzzzzz:-D
Mery Ci mezowie to nigdy nas nie sluchaja,a pozniej "kochanie mialas jednak racje":-D
Kunek sliczna ta Twoja coreczka:-)
Brendy Ameklka to cala TY:-) pieknie razem wygladacie:-D
Uciekam na ten spacer,bo szkoda pogody:-)
 
Hej,
Imieniny robiłam w niedziele, na szczęście sie udało, w lipcu znowu zostane ciocią ale super, a mój skarb czwartą noc spi w swoim łóżeczku, nareszcie sami po prawie roku.
Pozdrawiam!:-D
 
Prychatka pozazdrościć pracowitości. Już obiadek :)
Ja jeszcze nie całkiem zdążyłam dom posprzątać po porannych psotach Kamila, nie mówiąć już o przygotowaniu obiadku. Zwykle zaczynam gotować dopiero ok. 14-15, bo mąż i tak wraca najwcześniej ok. 17-18. A dzisiaj i tak nie gotuje, bo mam mięsko od mamy, do tego tylko jakaś suróweczka i ziemniaczki.
Na spacer też byśmy się wybrali, ale chyba póżniej, bo teraz czekam na męża i mamy jechać obejrzeć kamień na kominek.

Współczuję nadżerki, faktycznie lepiej z tym zrobić porządek. I jestem pod wrażeniem, że chciałabyś tak od razu drugiego dzieciaczka. Hmm, ja może i też bym chciała rodzeństwo dla Kamila, ale raczej kiedyś. Na razie, gdy sobie pomyślę, że miałby mi jeszcze jeden terrorysta biegać po domu to raczej mówię stanowczo nie. Chyba mam za mało cierpliwości :)
 
Hej dziewczeta! :-)
Ja tylko mowie "Czesc" i uciekam dzisiaj, a nadrabiac bede jutro, bo widze, ze sie troche rozpisalyscie ;-):-)

Buziaki!
 
Witajcie znow:-D
Ja po dentyscie i po kanalowym leczeniu:-)Ale duzo to nie dalo bo jak zab zamkniety to boli dalej:-( wiec niestety dalej do leczenia. Dzis nie moge karmic po znieczuleniu wiec sobie winko pije:-p
Brandy ja to bym nigdy na to nie wpadla hehehe,wiec trzeba sie spotkac i pogadac o tych starych czasach:)
A teraz uciekam...na telewizorek:-)
 
Hej dziewczyny. Mam nadzieje że przyjmiecie do swojego grona kolejną mamę:). Odrazu po założeniu intrnetu postanowiłam się tutaj zarejestrować gdyż uporczywie szukam kontaktu z innymi mamami, niestety nie znam ich dużo a jak już znam to pracujące i one czasu za dużo nie mają- co rozumiem, a mnie dręczy tyle pytań i mam nadzieje na nie odpowiecie. Pozdrawiam was wszystkie serdeczn ie;-)
 
Prychatka współczuje wizyty u lekarza ja mam stersa jak ide tylko na przegląd a co dopiero leczenie kanałowe.
Perelka witaj w gronie napisz coś o sobie i pytaj o co chcesz.
Brendy ciebie trzyma jeszcze po sobocie ze wpadłaś tylko jak po ogień.
Bernadka hop hop gdzie jesteś, no a o Deisy to już nie wspomne
 
reklama
Dzien dobryyy
Perelka witaj serdecznie,pozdrawiamy Cie serdecznie z Dominisiem i czekemy az cosik o sobie napiszesz:-)
Mery nie jest zle;-) ja bardzo lubie dentyste,a jak narazie to kanalowe nie zrobilo na mnie wiekszego wrarzenia hehe:-D
Bylysy wczoraj z Oolivia na spacerze.Jaka ta Emilka jest sliczna:tak::tak::tak:Taki szkrabeczek kochany:-D
Dzis musze tylko ziemniaki obrac i obiad mam, bo tesciowa mi wczoraj dala roladki:-) wiec obiad mam gotowy:-p
Pogoda piekna,wiec kolo 10 wyruszamy na spacereeeeekkk:-D
milego dzionka:yes:
 
Do góry