reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witajcie Mamusie przyszłe i obecne. Poczytuję Was od jakiegoś czasu i wreszcie znalazłam chwilkę aby sie zalogować i coś napisać. Wcześniej miałam za dużo spraw na głowie. Jestem mamusią prawie 3 miesięcznej Emilki i mam nadzieję zostanę z Wami na dłużej o ile można ;-)
Pozdrawiam
 
reklama
Witam was gorąco ponownie :-) mam nadzieje że za niedługo wrócę na forum,że czas mi na to pozwoli odetchnę znowu od pracy, bo w drodze kolejne dzieciątko :-D Jestem na etapie poszukiwania dobrego ginekologa ale nie koniecznie prywatnie:dry: czytałam wątek o Bielskich ginekologach ale tam raczej polecacie prywatnie....czy znacie kogos kto przyjmuje na kase i jest w porządku?
 
Kunek witaj serdecznie:-) Swietnie,ze dolaczylas do Nas:tak:. Moj Dominis wlasnie dzisiaj konczy 3 miesiace.
Mery mysmy w niedziele jechali do Milowki do babci to rodzice i tesciowie dzwonili od rana czy to aby napewno dobry pomysl by jechac w taka pogode,bo to slisko,niebezpiecznie i to jeszcze z dzieckiem! Takze dobrze Cie rozumiem. Tez chcemy sie wybrac do Krakowa na wycieczke...ale to moze w nastepny weekend:-)
Brandy napisz co tam na rozprawie i czy kochany tatus sie zjawil:confused:
A ja dzisiaj mam imieninki(Kasienki)i zamierzam swietowac caly dzien:-)Maz poszedl do pracki wiec dzisiaj odpoczywam:-) Od rana rodzinka i znajomi wydzwaniaja z zyczeniami...moja chrzestna to juz o 7 dzwonila:-):-D:-D
Milego dniaaaaa kochane:-p
 
Witaj Agatko.Serdecznie gratulujemy Ci z Dominisiem kolejnego potomka:-)
Ja jak bylam w ciazy to jezdzilam do ginekologa do Oswiecimia. Kocham tego czlowieka za to jaki jest delikatny i oddany kobiecie.Mial wieloletnia praktyke w Stanach i naprawde jest swietnym lekarzem.Prowadzil cala moja ciaze.Nazywa sie Jerzy Tylnicki.Jutro tez sie do niego wybieram na wizyte...A za wizyte bierze 50 zl.
W Bielsku kogo moge polecic to doktor Kawulok lub doktora Wojciecha Biernackiego(odbieral moj porod),przyjmuja w Eskulapie,ale to tez prywatnie:-(
Pozdrawiam
 
Witam!

Kunek witaj na forum! Fajnie, że nas coraz więcej. Śliczną masz córcię, a Emilka piękne imie i ostatnio strasznie popularne. Co chwilka słyszę, że ktoś ma Emilkę.

Prychatka ale Dominiś już duży. Ile waży? No i wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

Agatka gratuluję kolejnego dzieciaczka w drodze.

Więcej nie napiszę, bo mały terrorysta rozniesie mi domek.
 
Prychatka wszystkiego najlepszego dla Dominiczka z okazji tych 3 miesięcy:-) my będziemy obchodzic 3 miesiące za dwa dni hihi:-D też rodziłam w Eskulapie i wychodzi na to że 2 dni po Tobie ;-) a Twój synuś już taki duży, ile waży? Moja Emilka to drobinka straszna, ale niestety miałyśmy pewne problemy z przybieraniem na wadze w pierwszych tygodniach.
Ania_BB dziękuję w imieniu Emilki, ano popularne, miała być Kornelia (ma na drugie) albo Michalina ale tatuś się nie zgodził a to było jedyne imię które oboje akceptowaliśmy:tak:
Agatka_BB ja nie pomogę bo chodziłam prywatnie do dr Niemcewicza.

Uff ledwo co przygotowałam obiadek a teraz lece wstawić pranie zanim mała się zbudzi, bo ostatnio jej drzemki w dzień to 10-40 min i koniec, chyba polubiła swoje zabawki i wygłupy mamusi że woli to zamiast spanka, nawet jak oczka się same zamykają:dry: naszczeście w nocy nie ma problemu, a i wieczorem zazwyczaj sama zasypia ze zmeczenia po całym dniu marudzenia:-p
 
Ostatnia edycja:
Witam ja cały dzionek dziś u rodziców mała spała na polu cały czas więc spokój był a teraz znów szaleje zaraz kąpiel mleczko i mam nadzieje ze zaśnie bo jakoś nie mam cerpliwości.
Witam nowe uczestniczki naszych pogaduszek, no i jakaś kinder niespodzianka zawitał
 
Witam was

Właśnie wróciłam z pracy i pierwsze co to na BB:laugh2: widzę że polecacie prywatnie:baffled: moja gin ktora prowadzila mi pierwsza ciaze tez teraz przyjmuje tylko prywatnie ale chyba bede walic te 150 zł miesieczeni zeby isc do niej, troche duzo mi sie to wydaje ale mam nadzieje ze uda sie nam to jakos przelknac:confused2:
 
reklama
Agatka co do ginekologów to ja w ciąży chodziłam prywatnie do dr Kawulok prywatnie, a ostatnio byłam na NFZ w Supramed u dr Moniki Stankowskiej, to jedna wizyta i nie jestem w ciązy, ale wydała mi się kompetentna. I sympatyczna. Z tego co wiem przyjmuje tam także na NFZ dr Stolecka, a o niej słyszałam dobre opinie. Oczywiście jeśli masz sprawdzonego gina prywatnego to ja bym chyba, jeśli fundusze na to pozwalają pozostała przy nim. Chociaż 150 zł miesięcznie to bardzo dużo za wizytę. Ja u dr K. płaciłam 70 zł razem z USG.

Coś tutaj dziś pustki. Ja się leczę, przepisany przed lekarza Bioparox jakoś średnio mi pomaga na gardło i katar, niestety dalej męczą. Mam nadzieję, że do piątu będę zdrowa, bo mąż ma wziąć urlop i wybierzemy się na jakieś zakupki ubraniowe.
 
Do góry