reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Hej. Ja czasami zaglądam...:-) chociaż ostatnio nie miałam okazji bo byliśmy na wczasach...:tak: Było super... pogoda nam dopisała i na dwa tygodnie pobytu tylko cztery dni nie byliśmy na plaży... :tak:Jestem bardzo zadowolona, dzieciaki grzeczne... Dusia smacznie sobie spała na plaży pod namiocikiem...:-p Oluś kopał dołki... ;-)Szkoda, że to co dobre to szybko się kończy... :angry:W poniedziałek powrót do szarej rzeczywistości... :wściekła/y:
 
reklama
Witam!

Pewnie mnie już nie pamiętacie :) Ostatnio tu zajrzałam i jakoś się zebrałam, żeby napisać.

Agusia fajnie, ze urlop udany i pogoda dopisała. A gdzie byliście? Nad polskim morzem?

Basiek może jeszcze forum ożyje :)

Simeone witaj :)

Myśmy też się urlopowali, ale tak dawno, że już nie pamiętam. Byłam w drugiej połowie czerwca nad morzem, pogoda też nienajgorsza była.
Mam nadzieję, że uda mi się do Was częściej zaglądać.
 
Normalnie jestem w szoku więcej niż jeden post do poczytania.
A ja jestem po ciężkim weekendzie byłam na weselu wybawiłam się wytańczyłam i popiłam wczoraj dzień wycięty bo nie mogliśmy dojść do siebie nogi mam tak obolałe że szok no a w tą sobotę znowu powtórka z rozrywki ale damy radę.
Dziewczynki są swietne dały dziadką taki wycisk przez te 2 dni że mama aż się cieszyła jak je zabieraliśmy wczoraj rano ale są super teraz jak siedzą w domu to strasznie sie zżyły ciekaw jak będzie jak pójda do przedszkola.
Agusia to jak nad naszym morzem byłas to tylko się sieszyć ze pogoda się wam trafiła bo takie paskudne to lato ze masakra.
Simone witaj i zapraszamy do pogaduch
A teraz miłego dzionka i spadam dalej pracować
 
Mery ja też na weselu w ten weekend byłam, super się wybawiłam. Uwielbiam wesela.
Fajnie, że masz córcie takie zżyte, no i już obydwie w przedszkolu będą, ale ten czas leci.
 
Simon witamy.
Agusia ja jak na nk widziałam zdjęcia z morza to nie mogłam sie napatrzeć na Darie jaka ona jest juz duża,czy to na pewno ona?Super,że pogoda wam dopisała urlop udany.
Ania ja dopiero przed urlopem,ale mam go planowanego na wrzesień a tu Angelika do zerówki i nici z jakiegoś wypadu.Ale wczoraj ni mąż powiedział,że mogłabym sobie załatwić 13sierpnia pierwszą zmiane i na ten weekend wyjechać do Zakopanego,musze podrzucić mój plan w pracy i zobaczymy.Co prawda na wielka taryfe ulgową nie licze,bo od 20sierpnia aż do 11września każdy weekend mam wolny bo mam wesela jedno za drugim po prostu wściekli się,ale się wybawię,tzn.takie mam plany.
 
Basiek to trzymam kciuki, żeby Ci dali 13 wolne i żeby się wypad do Zakopanego udał, ja też się wybieram na ten dłuższy weekend w tamte okolice, co prawda nie do zakopanego, a do białki tatrzańskiej, zobaczymy czy wypali. Mieliśmy jechać w ten weekend, ale moje dziecko trochę chore jeszcze.
A tylu wesel to zazdroszczę wybawisz się za wszystkie czasy :) Chociaż minusem jak na tyle wesel się idzie jest kombinowanie kreacji na każde no i prezent.
 
reklama
Do góry