reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Traschka gratulacje
Prychatka a ty już ostatni tydzien ale to leci
U nas spoko praca dom i tak na zmianę. W piatek oddałam Patce kał na badania takie bardziej skomplikowane zobaczymy co jej tam wyjdzie jak juz coś by było bo ten jej ból brzucha to nie zaciekawy jest i pediatra mi powiedziała ze to jest ostatnie badanie jakie ona moze zlecić a później już tylko specjalistyczne badania w szpitalu więc bym musiała z nią iść na około tydzień wizja niespecjalna :-(.
Natce zostało jeszzce tylko pół miesiąca przedszkola a później wolne i ciekawe jak bedzie wyglądał powrót po wakacjach.
No spadam dalej coś robić miłego dzionka życzę
 
reklama
Ivette no prze ale tylko jak są grzeczne tak jak wczoraj normalnie byłam w szoku poszłam kosić ogród a mam trochę tego i tak fajnie sie bawiły że sama n ie mogłam uwierzyć.
Patce wyszły w badaniach te larwy więc znowu odrobaczanie mam nadzieję że teraz je wybije i polepszy sie jej apetyt i przejdą te bóle brzucha, już jest po jednej dawce następna za 10 dni.
Pozatym spoko w przedszkolu Natalii szykują sie do nadania im Komorowskich i cała akcja przygotowawcza bo maja prezydent przyjechać z żoną dzisiaj np po ogrodzie gonili antyterroryści policja i chyba cału Urząd Miasta, normalnie wariacja a w poniedziałek to czeka nas horror najazd ludzi cała ta impreza a miałam ja odpuścić to pani Natki wymysliła ze za to że ona taka grzeczna i spokojna to ją weźmie do reprezentacji przedszkola, no ale zobazcymy co to będzie.
 
No niestety Natalia została przekabacona przez panie i idzie jako jedna z chyba 15 dzieci jako reprezentacja przedszkola ciekawe jak ona biedna wytrzyma w tym kościele nie wiadomo ile i to jeszcze na samym przodzie a póxniej cała ta impreza w pszedszkolu wśród takiego tłumu i to nawet nie zapytali mnie o zgodę czy mam czas i chęć żeby iść ale ze moja mama ma zaproszenie na tą imprezkę więc moze jej podrzucimy Natkę do pilonowania ale to muszę ustalić. Obawiam sie tylko tego paraliżu komunikacji w poniedziałek bo chyba całe miasto będzie postawione na głowie.
A ja jeszcze jutro i wolne, jakas taka wymęczona jestem praktycznie cały tydzień robiłam coś w ogrodzie ale mam narazie spokoj. No i jesteśmy już przygotowani do sezonu grzewczego opał złożony drewna też mamy kupe więc ten wiekszy wydatek już za nami i mamy spokój.
A wczoraj sie dopwiedziałam że na początku następnego roku zostanę znowu ciocią bo siora męża dowiedziała się ze jest w 7 tyg ciekawe jak moja kochana teściowa zareagowała :-)
Miłego wieczorku wszystkim pa
 
A i ja się kłaniam moim kumpelą.Ja od rana zabiegana bo musiałam załatwić przyjęcie Angeliki do zerówki,o z tego przedszkola zrezygnowałam.Niby ta zerówka obowiązkowa a jak byłam w piątek pytac jak to z nia załatwić to w sekretariacie powiedzieli mi z mina,ze nie ma miejcs i musze w poniedziałek z dyrektorem rozmawiać.No i byłam.Obawiałam sie jaki on jest skoro jego prawa ręka taka wredna,ale on sympatyczny i miły.Powiedział mi,ze choćby listy były po 30 osobowe to i tak dla niej musi znależć się miejsce,kazał zapisać i opowiedział jak będzie rok szkolny wyglądać.Będą mieli dwie grupy,godziny zajęć będą jeszcze na zebraniu z rodzicami ustalane,książki 4sztuki za 119zł(takie bardziej kolorowanki wycinanki),angielski i rytmike.No i już jeden problem z głowy,albo dopiero na głowie- szkoła.A w sobote byliśmy na tym turnieju Angeliki z karaty,obroniła następny stopień,ale juz nie było tak łatwo jak pół roku temu,już sie boje co będzie w styczniu jak będzie na niebieski pas zdawać.Po sobocie nadal dochodzę do wniosku,że ona jest jeszcze za mała,żeby to wszystko pojąć.
Mateusz natomiast moje drogie pożegnał juz pampersy na dobre nawet nocne spanie jest bez dodatków,no i wkońcu.Gada jakby był nakręcony troche po swojemu a troche po kit wie jakiemu,ale gada i to się liczy.Jest typowym chłopakiem poobijany wszędzie włazi,wszędzie go pełno.Wczoraj byliśmy na zawodach jeżdzieckich,moje dzieci strasznie lubią konie.Mati jak wyszedł z samochodu to totalny szok ino mówił konie konie.Najgorzej było jak jeden koń wpadł pod tyczki i weterynarz z innymi ludzmi go podnosili mały,aż się rozpłakał a póżniej ino powtarzał,że koń bam obił-wszystkim opowiedział.Kuzyn który brał w tym udział wział go na konia pojeżdził z nim radość do końca dnia.
Anek witaj
Maryś
jak dotarłaś do pracy bo ja się zastanawiam czy oby juz nie wyjeżdzać.A jak tam Nati dała rady?
 
Mery... na stronach radio bielsko jest galeria z tej waszej imprezki z Komorowskimi... może gdzieś wypatrzysz córcię...
Trashka gratulacje...
no i Prychatka gratulacje...
Ale ten czas szybko leci... jeszcze niedawno byłam sama w ciąży a teraz Darusia już będzie miała roczek...
Lece dalej się obijać i świętować długi weekend... ;)
 
reklama
Do góry