reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
asinka85, wiolonczela42... witajcie na forum... piszcie często, bo cuś co nasze forum zamiera...
Mery... mój w domku i na razie się nigdzie nie wybiera...
Dziś Oluś dostał od nas rower, bo z wyrósł z tego co miał... no i jest w 7 niebie... jak to niewiele trzeba do szczęścia... Darusia rośnie jak na drożdżach...ale butli nadal nie chce się chwycić... także jestem uziemiona z nią w domu... ale pogoda się robi fajna to będzie można częściej wychodzić na spacerki... a tak poza tym powoli do przodu...
 
Zatem i ja nieśmiało się dołączę:) Choć ja póki co jestem dopiero przyszłą mamą, termin mam na początek czerwca. Ponieważ to moje pierwsze maleństwo wierzę, że pomożecie w trudach i wątpliwościach na jakie z pewnością natrafię.

Asinka miło cię spotkać też tutaj!
 
Witam no może jak przybędzie nowych forumowiczek, które gorąco witam, to coś się ruszy na naszym forum bo NUDYYYYY!
Agusia ale Daria już jest większa więc moze jak ciebie nie będzie zjadać coś innego a cycusia jak już wrócisz do domku.
Wiolonczela ja podawałam mojej młodszej ten syrop i wcale nie taki diabeł straszny najpierw poczytałam różne fora wypytałam lekarzy i syrop ten nie uzależnia jest najbezpieczniejszym z syropów przepisywanych na receptę fakt podaje sie go dziecią z ADHD na uspokojenie ale chyba z takim słabym współczynnikiem bo wcale na moją nie działał jakoś super ekstra.
A podawałam bo miała straszne kolki i prawie wogóle nie spała i ja i ona byłyśmy wykończone wiec jeśli spotkało by cię coś takiego to jakoś nie chce mi sie wierzyć że nie szukaabyś jakiś rozwiązań farmakologicznych.
 
Mery ja bym nie podała, poszukałabym czegos innego, ale mnie samej podawała go mama,byłam po nim senna i chetnie spałam, nie uzależniłam się (chyba) i nie miałam adhd więc nie twierdzę że coś strasznego się stanie jak się go od czasu do czasu poda, namawiam jednak do powaznego zastanowienia sie nad tym i podjęcia indywidualnej decyzji, absolutnie nie krytykuje Twojej decyzji, ale tez nie zachecam do korzystania z tego rozwiazania
 
Ale dzis było wietrzenie , nawet nie zdecydowałam się wyjść z mała na spacer, dziewczyny mozecie polecic jakies fajne miejsca do spacerów i blizszych wycieczek w naszych okolicach . Narazie jezdzimy do Wegierskiej Górki, PArku w Żywcu, teraz wybieramy sie do Parku Lesnych Niespodzianek w Ustroniu
 
Hej wam,
Ja tylko na moment- Chcialam was zapytac czy znacie jakiegos dobrego alergologa? Ja juz nie wiem co myslec z ta alergia malej- od czego to- nie jem nic co ma mleko od dluzszego czasu, bebiko mala juz tez od tygodnia nie dostaje- powinno byc chyba lepiej... a tu ciagle cos nowego sie pojawia, buzka malej nieladnie wyglada i boje sie ze moze byc gorzej.

Wiolonczela42- Witaj, miło widziec Łodygowiankę. Ja tez z łodygowic :). Moze sie kiedys spotkamy na spacerku :).
 
Heh Asinka, dokładnie:) Tak z ciekawości, w którym rejonie Czechowic mieszkasz?

wiolonczela fajny nick, może przy okazji grasz na wiolonczeli? Pytam, bo sama jestem skrzypaczką:) Na specerki z bliższych miejsc lubię ścieżkę rowerowo-spacerową wzdłuż Żylicy, fajny jest fragment w Rybarzowicach w stronę Buczkowic albo w Szczyrku od skoczni.
 
reklama
Evcia mam nadzieję że kiedys sie uda, a jak LIlianka i Twoja laktacja?
Traschka niestety nick powstał pod wpływem impulsu. jestem antytalentem muzycznym, ale Ciebie juz podziwiam skrzypce, ja kiedys próbowałam uczyc sie gry na gitarze, sama i chwyty łapałam odwotnie, dobrze że kolega mnie uswiadomił, bo jak bym sie tam nauczyła gry to mogłabym byc w teleexpresie
 
Do góry