reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Giovannessa, Ivette... zmienia sie, zmienia... w naszym przypadku na gorsze jesli chodzi o spanie... kiedys raz lub dwa razy w nocy a teraz co godzinke lub co pol godziny... ale do malej ilosci snu idzie sie przyzwyczaic i już nie meczy mnie to tak jak kiedys... w koncu to juz drugi miesiac trwa...
a my jutro mamy szczepienie a za 1,5 tygodnia urografie... i juz mi sie serce kraja, ze Dunia bedzie musiala tyle wycierpiec przy tym badaniu...
 
Hej dziewczyny ja mam druga zmiane w przyszłym tygodniu więc odpada,ale może po 14 mam pierwsza tylko nie we wtorek i czwartek.U nas ok dzieciaczki zdrowe oby tak dalej pa
 
U mnie Jaś też długo budził się w nocy co 3 godz cóż taki apetyt miał, cos tam mu nawet zostało do dziś bo przynajmniej raz w nocy pije:baffled:
Co do spotkania to w tygodniu o którym mówi Basia mi nie pasuje 15-16 luty:happy:
 
giovanessaa - musisz sobie wyrobić rytm karmienia i spania , trochę to potrwa a potem w miarę jak rośnie to się zmienia ;)
Wiem, wiem, ale już zapomniałam :-D

Ja nie narzekam, tylko tak chciałam dać znać, że mam w miarę normalne dziecko, a nie jakiegoś geniusza, który w wieku 2 tygodni jest uprzejmy spać całą noc...;-) Ale damy radę :-)

My do szczepienia w marcu, bioderka w marcu... rany, ile ja to sobie muszę przypomnieć, gdzie i co się z takim maluchem załatwia...

A tak z innej beczki - potrzebuję kupić taki leżaczek do leżenia i może bujania, co by moje młode mogło sobie leżeć w celach towarzyskich ze mną u mnie w pracy, a nie ze mną w łóżku :-) Macie może jakieś sprawdzone? No i gdzie w Bielsku najlepiej takie coś kupować, jak ktoś wie, bo ja mało ruchoma teraz jestem z wiadomych przyczyn...
 
Witam:-),
Skoro nie przyszły tydzień to może kolejny, czyli między 21 a 27 lutego:confused:? Wtorek, czwartek albo weekend - u mnie tylko te dni odpowiadają:blink:.
Miłego dnia:-D.
 
No ale sie napociłam taki długo post napisałam i ciule internet mi wyłączyli. no więc jeszcze raz
Giovanessa ja z czystm sumieniem polecam ci leżaczek taki jak na allegro FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK T4145 KURIER!!! (1426131164) - Aukcje internetowe Allegro
naprawdę jest super ja byłam z niego mega zadowolona a na zdjęciach widziałam go u Ivette to może ona też się wypowie.
My jutro idziemy na ten bal karnawałowy kreacje dziewczynek już przygotowane wkleje później zdjęcia na nk. No a popołudniu znowu relax bo idziemy na imieniny do siory i mamy w planie wściekłe psy dla wściekłych bab:wściekła/y:, tabasco już w torebce sie leżakuje.
Co do spotkania to jak będziemy szukać terminu odpowiedniego dla każdej z nas to spotkamy sie jak będziemy na emeryturze:-). Może we wtorek w nast tyg Basia chyba ma wolne jak dobrze pamiętam może uda jej sie troszę nakłamać Andzię że karate odwołane i się wyrwie, bo cos kiepsko widzę ten nasz wspólny wypad. A jak nie to poproszę o inny termin.
Co do spania naszych kochanych pociech to ja jestem na tym forum chyba Guru bo u mnie dakej lipa ale kiedyś się wyśpimy bo dzieciaki rosną tylko obawiam się tego że jak już moje zaczną spać w nocy to później zaczną wychodzić na imprezy wiec znowu lipa ze spaniem bo nerwy a później wnuki i takie to życie bez snu:tak:.
A ja odliczam jeszcze 2 godz pracy mam po tym tygodniu dość starsznie jestem padnięta. No a jak wrócę do domu to sobie sapnę przy odkurzaniu, myciu podłóg i łazienek o schodach nie wspomnę no i jeszcze takie drobne robótki:-)ale damy radę .
No i chyba tyle jak teraz sie ie wkleji to odpadam
Pa pa miłego dzionka
Aha a jak coś się zwiem jutro o mIli dam cynk
 
Giovanessa ja z czystm sumieniem polecam ci leżaczek taki jak na allegro FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK T4145 KURIER!!! (1426131164) - Aukcje internetowe Allegro
naprawdę jest super ja byłam z niego mega zadowolona a na zdjęciach widziałam go u Ivette to może ona też się wypowie.
A czy ta cena z Allegro jest w miarę atrakcyjna - bo aukcja kończy się jutro, to bym zamówiła, zamiast się pałętać i szukać po sklepach...? :-)
Właśnie o takim myślałam, ale zawsze lepiej wysłuchać dobrych rad. Jak moi starsi byli mali, to takich cudeniek nie było, ba, nawet pampersów wtedy nie było :-D
 
reklama
przejrzyj inne ja tylko dałam linka do pierwszego jaki znalazłam nawet na cenę nie patrzyłam ja jak dobrze pamiętam to 2,5 roku temu płaciłam 180zł ale w sklepach był dużo droższy. Jest tego dużo wiec myślę ze śpieszyć się nie musisz. Mam nadzieję że pomogłam.
Aha dostałam tylko na gg krótką wiadomośc od mili że za chwilę cc trzymajcie kciuki ale nic więcej nie wiem bo to było rano i teraz już nic sie nie odzywa a telefonu ni eodbiera więc może już dzisiaj będziemy witać 2 dziewczynki
 
Do góry