reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Witam!
Czy mogę dołączyć do grona mam z okolic BB?
Jestem moko, mama 11 mnego synka zwanego młodym.
Mieszkam obecnie w Żywcu, chociaż za parę m-cy przeprowadzam się do BB.
 
hej hej, a ja też chcę od was zaproszenie na nk :-D
Mogę Ci wysłać jeszcze ze trzy, jak chcesz :-D

Moko, witaj :-)

Jejku, moje dziecko kochane śpi... jak fajnie... chociaż i tak generalnie nie mogę narzekać...
A na dodatek od dzisiaj mamy zwykły pępek, więc jest nadzieja, że skończy się sikanie pod prawą pachę, bo można normalnie zakładać pampersa - i będzie mniej prania...

Swoją drogą - na pewno tak będzie, bo wczoraj dostaliśmy od znajomych kupę dodatkowych ciuchów, jak wspomniałam, że moich zaczyna brakować - no i teraz mam suszarkę pełną wypranych śpiochów i ani jednych przesikanych od wczorajszego wieczora :-D Życie jest takie zaskakujące :-D

Czy ktoś wie, co u Milutka? Są już małe królewny???
 
Ivette mojej siory mała ma już drugi raz antybiotyk od świąt i do tego jeszcze w między czasie miała zastrzyki straszne jak te dzieciaczki chorują.
Giovanessa to fajnie że pępek odpadł ale strasznie szybko moje miały po 3 tyg.
Co do milutek to leży w szpitalu cc ma w planie na nast. tydzień ale dokładnie nie wie, w nocy miała skurcze takie jakich nie powinna mieć przy tych lekach przeciwskurczowych wiec też nie wiadomo co z tego będzie. a wiem to wszystko bo piszemy codziennie na gg teraz właśnie też jesteśmy w trakcie pogawędki.
Ja w pracy siedzę i marzę żeby do domku się udać moje obydwie dzisiaj miały złą noc i dały mamusi w tyłek .
Własnie napisała mi koleżanka że nasza druga koleżanka która mieszka w Anglii była wczoraj na kontrolnym usg i okazało sie że dzidziuś już od 3 tyg nie żyje coś strasznego a tak sie cieszyła ze im sie udało:-(
 
reklama
Mery - pozdrów Milutka :-)
U na pępek nie odpadł, tylko byliśmy obciąć, bo wyszliśmy ze szpitala z klamerką i jak przyszła położna we wtorek, to już był za twardy, żeby tą klamerkę zlikwidować, miało tak zostać, aż samo odpadnie - ale dla odmiany w czwartek przyszła lekarka i stwierdziła, że to nie może tak być, kazała podjechać do ośrodka - no i załatwiliśmy tą sprawę wczoraj, a że już było "dojrzałe" i ledwo się trzymało, to została obcięta nie tylko klamerka, ale całość i przynajmniej jedną rzecz mamy już z głowy :-)

Ivette
- ucałuj Kubusia, biedaczek...
 
Do góry