reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
A ja śpiesze poinformowac z dumą,ze najmłodsza uczestniczka Turnieju SEIDO KARATE na Podbeskidziu styczeń 2011r obroniła pas i 10kiu.
Powiem wam dziewczyny,ze nie samowite przeżycie 78 uczestników z całego podbeskidzia 1,5godziny wycisku bez ograniczenia wiekowego,bez przerwy nie do uwieżenia co te dzieci potrafią.Jedyne to w tym wszystkim smutne,że po zejściu z hali nikt się nie cieszył nawet biedulki nie rozmawiały.Dużo nie dotarło do końca turnieju,5 osób skończyło odchodząc samodzielnie i to dorośli,jedna pani zesłabła i 10 nie obroniło się za pół roku powtórka.Powiem wam,ze w jednym momencie my rodzice z widowni zaczeli wołac,zeby tych maluchów juz puścic,bo wyobrazacie sobie dzieci do 8roku zycia cały czas ćwiczących,szok byli bladzi jak trupy,ale nie dali się.
 
Coś mi urwało i wysłało wiadomość jak jeszcze nie dopisałam.
Teraz czekamy na babcie dzidka i wójków mamy sałatke placka i będziemy swiętować Angelisi turniej,jak ktos ma ochote zapraszamy.:-)
Haniu wózek nadal mam do sprzedazy dzwonia jacyś ludzie ale nie wiem czego szukaja,więc jak jesteście zaiteresowane to mój numer na gg 20231026.Jest naprawde w dobrym stanie i za smieszne pieniądze po prostu sprzatam strych.Mam tez fotelik samochodowy i materac do łózeczka.
Prychatko oj kocha mnie ten synus tylko szkoda,ze nie zdaje sobie sprawy,ze ta miłością mnie wykańcza a ja strasznie poddatna jestem na wszelakiego wirusa lub anemie.Więc jego nie spanie nie służy mi dobrze.Wytłumaczyć mu nie zabardzo się da bo on mało jeszcze mówi i tez tyle rozumie.Ciężkie dziecko.
Giovanessa oj pamiętam to sikanie Matka:baffled:,nie raz się przebierałam.A pierwsz osoba,która przebierała Mateusza była Marysia w szpitalu,ale ona unikła prysznica.:-D
Iveet dużo zdrowia dla Kubusia.
 
hej hej :)

no u mnie już lepiej - Kubuś coraz zdrowszy - antybiotyk jeszcze muszę dawać do środy, najgorsze jest nad ranem jak się jeszcze biedaczek krztusi bo mu chyba zalega wydzielina i czasem aż zwymiotuje , ale potem cały dzień jest dobrze, to też może z kaloryferów, jak się za bardzo nagrzeje :)

mery - dziewczynki są jak aniołki - prześliczne :)

basiek - a Ty jak kameleon - nie wiem gdzie na jakim zdjęciu To ty, na każdym inna ;)
...Gratuluję sukcesów córeczki :)

A tak w ogóle dziewczyny - chcę kupić krzesełko do karmienia jakieś w miarę dobre - ma któraś do sprzedania może ???
 
Obraz 144.jpgObraz 134.jpg
 
hej jak tam po weekendzie u nas szybko i ciężko. W sobote mój kochany mąż po 23 przywiózł swojego wujka no i tak popiliśmy ze całą niedzielę umieraliśmy dobrze ze już poniedziałek:-)
Basia gratki dla andzi no i dla ciebie bo aż sie zadziwiłam że zdjecia dałaś musisz mi pokazać jak to zrobiłaś bo ja już nie pamiętam.
A ja dzisiaj z rana poszłam do tego fryzjera no ale że pod nożyczki trafiłam do jakiejś dziewczyny której nie znam wiec zrezygnowałam z tego co chciałam ale i tak mam krótkie i fajnie podoba mi sie inaczej tak, i plus taki ze ich nie zepnę czyli przez jakiś czas bedę chodzić w rozpuszczonych.
Ivette ten twój kubuś to fajny przystojniak i już taki duży jak to leci.
A Milena dalej w trójpaku i bidulka nic nie wie kiedy ani jak bo tam też znieczulica i nic nie powiedzą konkretnego
 
Witam się i ja przy popołudniowej kawce:-)
Basia info na gg;-) Gratulacje dla andzi, fotki super
Giovanessa dzwonie zaraz:-D:szok: bo schodzi mi od pt ale w pt i sobote od rana z ewa na nartach wczoraj łyżwy, a dziś już ostatni dzień miesiąca
Mery tak zerknełam na suwaczek Milutka i ona ma dopiero 37 tydz także czekają pewnie, jest pacjentką Balisia także on tam trzyma rękę na pulsie na pewno. On to specjalista od cesarek jak byłam u niego na końcówce na konsultacji w/s konieczniej cesarki to mi powiedział że jeżeli nic się nie dzieje to nie wyciąga dzieci przed 38. A kazał się jej położyć żeby mieć stały monitorig i pewnie jak tylko coś tam nie spasuje to zrobią cc. Moja koleżanka ur teraz w grudniu bliźniaki - też pacjentka Balisia leżała od 36 tyg cesrake zrobili jej w 38 tyg.
A zinnej beczki Ty to masz zrowie do tych imprez:-);-), ja zdycham przez tydzień:-D
Milutek jeśli podczytujesz to niczym się nie stresuj jesteś w dobrych rękach a każdy dzień dziewczynek w brzuszku działa na plus, a wierzę że sie nierciepliwisz i nie możesz doczekać się już księżniczek. Pogłaskaj brzuszek od e-ciotek;-):-)
 
hanna wkleiłam twój post milutkowi na gg bo ona nie ma możliwości czytania BB macie pozdrowienia od iej wszystkie a ona dalej czeka bo nic jej nie mówią kiedy właśnie poszła szukać Balisia żeby jakieś konkrety znać.
 
reklama
Buuu, poddałam się i wsadziłam młodemu smoczek do pyszczaka...

Teraz odpoczywam, jak sobie ciumka... :-)
Jakoś te paręnaście lat temu miałam więcej cierpliwości... albo nieprzeterminowane cycki :-D :-D :-D
 
Do góry