reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
a jakies oznaki zblizajacego sie porodu sa?? mialas ktg juz robione??
Hehe, ja oprócz moich 3 kg na plus nie mam w zasadzie nawet oznak ciąży :-) A przepraszam, raz miałam skurcz w łydce - no i ciężko mi się ruszać już - i to by było na tyle :-)
I nic nie wskazuje na to, żeby coś miało się urodzić w najbliższych dniach - będzie niespodziewanka :-D
 
Giovannessa- masz racje, gdzieś się urodzić muszą...byle nie w Ż...:):) co nie??:-D
O kurcze +3kg:) ale Ci zazdroszczę....ja mam na obecna chwilkę 16+:):) Według statystykl ciąz blizniaczych waga normalna to 15-21kg:) ha ha masakra co nie:)?
 
Milutek ja już pisałam rodziłam 2 razy w Żywcu i jestem bardzo zadowolona i jakbym miała jeszcze kiedyś rodzić to też tam . Przed pierwszym porodem też nie chciałam tam isc ale jakoś tak mnie przekonali że Bielsko za daleko i takie tam pierdoły i wcale nie żałuję. Nawet bliźniaczki były na oddziale i ich mama też się nie skarżyła.
tak więc jak tutaj często powtarzamy co poród to inna opinia o danym szpitalu.
Sprawa się rypła na sylwestra siora z mężem przyjeżdżają i dzieciaczkami także nici ze spokojnej nocki a dalej czuję się srednio na jeża może jak łykne coś dla rozgrzewki to mnie popuści.
Tak więc życzę wszystkim UDANEGO I SZAMPAŃSKIEGO SYLWESTRA .
Giovanessa a ty jeszcze poczekaj z porodem bo dzisiaj to lekarze będą w szampańskim nastroju . Pa
 
Mery- ja leżałam 3 razy w tej ciąży w szpitalu w Ż i nie narzekałam. Ale mojej znajomej przytrafił sie nie fajny incydent z bliźniakami i w całej tej historii chodzi o brak opieki neonatologicznej w Ż.i tak mozna rodzic blizniaki ale donoszone np.do 39-40 tyg.i najlepiej zeby mama byla wieloródka- zeby porod był sn. Na dzien dobry jak sie dowiedzialam o ciazy to Bielska w ogole nie bralam pod uwage ale teraz kieruje sie dobrem dzieci a nie swoim- mimo ze znam 2/3 personelu w Ż.
 
Mery - ja mogę poczekać, ale tatuś twierdzi, że to fajna data by była - 1.01.2011 - i najlepiej godzina 1.11 :-D
A co synuś na to - to się okaże :-) Byłby to każdym razie niezapomniany na pewno sylwester :-D

Milutek
- jak na dwa nadbagaże, to wcale nie masz tak dużo na plusie, nie przejmuj się :-)

Wszystkim udanego sylwestra życzę - no i oczywiście dużo, dużo szczęścia i radości w całym przyszłym roku :-)
 
Korzystając z tego, że Sylwestra spedzamy w domu, a mój Mąż właśnie usypia Stasia postanowiłam wejść na to forum i przywitać się z Wami - jeszcze 3-4 miesiące i po 8 letniej nieobecności wrócę na stałe do Bielska! :-) Nawet nie wiecie jak bardzo mnie to cieszy.. Widzę, że ten wątek jest skarbnica wiedzy na temat gdzie rodzić a gdzie nie ;) Ja póki co jestem na etapie zbliżania się do etapu starań o kolejne Maleństwo, więc jeszcze aż tak mi ta wiedza potrzebna nie jest, ale jeszcze troszke i może sie przydac (choć nie wykluczam, że będę rodziła po raz kolejny w prywatnej klinice..) :-D Na razie kończe to przywitania, ale przy okazji jeszcze życzę Wam wszystkiego co najlepsze w 2011 roku! :-)
 
reklama


Wszystkiego naj.....w Nowym Roku

animated happy new year greeting card glitter graphics.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry