reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Dzień dobry w to cudne sobotnie po południe:-),
Wiktor grzecznie śpi na dworze więc mam chwil dla siebie:tak:.
Dziewczyny dziękuję za wszelkie słowa otuchy z Waszej strony - jesteście wielkie:laugh2:.
Brandy będę wdzięczna za wszelką pomoc (prawnik i radcy prawni to by mnie, co do grosza oskubali:-().
Miłego dnia:-D.
 
reklama
Dorcia chętnie służę pomocą. Napisz mi na prv co byś chciała załatwić, jak go udupić a ja Ci powiem co jak i gdzie :-) mogę Ci nawet pozwy napisać jak będzie taka potrzeba :tak:
 
Cześć dziewczyny w tak ładną niedziele :-)Sylwiob nie miałam wycinanych migdałów.Wczoraj dałam sobie czadu na imprezce i myślałam że mi przejdzie ale nie. Wiktoria śpi ide uspać Julie bo dzisiaj się zamieniły idzisiaj Wiktoria jest grzeczna a rozbujnik to Julia i tak na przemian. To miłej niedzieli.:tak:
 
Dorcia gratulacje !!! Ale tak szczerze powiedziawszy nie potrzebujesz zadnego prawnika.Jak chcesz to ja Ci moge pomoc :-) jestem w temacie dobrze obeznana jakby co ;-) ale zycze wytrwalosci w tej decyzji. Pamietaj, ze najwazniejszy jest Wiktor! A ja o zaręczynach napewno Was wszystkie poinformuję :-D

Bylam dzisiaj na rozmowie o prace.... i jutro jade na pol godzinki obeznac sie ze sklepem i klientami. Jak dobrze mi pojdzie przez te pol godziny to mnie zatrudnia na probne 3 miesiace :-D Trzymajcie kciuki za mnie mocno, a noz widelec sie uda?

no to trzymam kciuki, zeby sie udalo

Cześć dziewczyny w tak ładną niedziele :-)Sylwiob nie miałam wycinanych migdałów.Wczoraj dałam sobie czadu na imprezce i myślałam że mi przejdzie ale nie. Wiktoria śpi ide uspać Julie bo dzisiaj się zamieniły idzisiaj Wiktoria jest grzeczna a rozbujnik to Julia i tak na przemian. To miłej niedzieli.:tak:

to moze tu jest problem?? wiem ze moja siora miala 20 lat jak jej migdalek wycinali

czy ktoras z was ma wozek spacerowy z fisher price??
 
Brandy gratulacje znalezienia pracy i to jeszcze w jednym z moich ulubionych sklepów.Ja się na pewno wybiorę do Ciebie na zakupy, szukam właśnie czegoś na jesień.
 
reklama
Do góry