reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Agusia ja niestety nie pomogę:no: ale mam nadzieję że cos znajdziesz i wypadzik się uda:tak:

My dziś po usg bioderek - naszczęście wszystko się wyrównało i jest już ok;-) nastepna kontrola jak zacznie stawać:-)
No i przezyłam z Emi pierwszą jazdę samochodem tylko we dwie:tak: i to ja za kierownicą a ona z tyłu:sorry: bałam się ale było ok - zasneła i to bez smoka wiec nie było problemu ze jej wypadnie i nie bede miala jak jej go włożyć:-D

A wogóle to męczy ją kaszelek:zawstydzona/y: jutro sie wybieramy do lekarza, oby to nie bylo nic poważnego bo moj tata ma zapalenie płuc a miał ostatnio kontakt z Emi:zawstydzona/y::-:)sorry:

A mamusie gdzie sie podziały? Odezwać się czy u Was wszystko ok:-p
 
reklama
Kunek... Olek od zawsze lubił jeździć autem... i pewnie z Emi jest tak samo... uspokaja ich kołysanie w aucie i monotonny głos silnika... A tak w ogóle dużo zdrówka życzę malutkiej.... Będzie wszystko OK.... moja babcia mówi, że dziecko nigdy nie zarazi się od dorosłego i na odwrót... może w tym coś jest...
 
No i znowu coś zamarło. Co do jazdy samochodem to chyba każde dziecko lubi bo moje też siedzą cicho w aucie no chyba że jedziemy daleko to wole ich niezabierać.
Dużo zdrówka dla chorujących dzieciaczków moje narazie odpukać zdrowe, sąsiadka była w środe w ośrodku zdrowia z dziećmi nic im zabardzo nie było lekarka stwierdziła ze zdrowe a w nocy mały ma 2 m-ce dostał 40 st gorączki rano pojecha la prywatnie do innej pediatry no i okazało się ze mały ma cos z oskrzelami a starsza mocną infekcje gardła no i chodź tu człowieku do osrodka zdrowia ciekawe czy dzieci były faktycznie zdrowe i łapły coś w przychodni czy lekarka źle je zbadała co niebyłoby pierwszym przypadkiem.
U nas jak zwykle Patka źle sypia i ja też dzięki niej.
Kończe bo mój starszy rzep przyleciał i chce robić bałagan a dopiero posprzątałam.
 
Mery ja przy jednym Olku mam problem z utrzymaniem porządku, a co dopiero przy dwójce... to graniczy z cudem....

Dziewczyny meldować sie, bo będziemy bić po łapach.... ;-)))

A my już na 90% jedziemy do Zakopca za tydzień... nie mogę się doczekać... koleżanka znalazła noclegi... jeszcze tylko musi potwierdzić...
 
Hej dziewczynki :-)
żyjemy :tak: i mamy się całkiem dobrze. Mała broi jak nigdy. Opanowała sztukę przewracania się z pleców na brzuch i skonczylo sie.... co sie nie obejrze to mala juz na brzuchu :-D tak jej sie spodobalo ze szok :-)
A poza tym to w sumie nic sie u nas nie dzieje :dry:

Agusia Zakopane zimą musi byc piekne.... latem jest... choc ja osobiscie Zakopane znienawidziłam :baffled:

Kunek zdrówka dla Emilki !!! :tak: a faktycznie, dzieciaczki w aucie ładnie śpią. Amelka uwielbiaaa :-D
 
Ja ostatnio nie mam weny do niczego...
Dobija mnie ta pogoda za oknem... Niech już będzie wiosna!
Poza tym w pracy taka lipa,że gorzej być chyba nie może. Kryzys na całego... Ludzi zwalniają,siedzą na postojach...Póki co jakoś się trzymam i może przetrwam ten czas. No zobaczymy.
Chyba pójdę dzisiaj się rozruszać bo można w domu zwariować.
Macie jakiś fajny salon kosmetyczny? Wybrałabym się gdzieś w przyszłym tygodniu...
Dużo zdrówka dla chorowitków!
Póki co Oli zdrowa,mnie jeszcze tylko trochę katar męczy
 
witam...
Emi naszczescie w plucach i oskrzelach czysto... ale ma straszny katar i okropnie kaszle, chyba jej wszystko spływa:-(biedactwo moje:-:)zawstydzona/y:
dzis sie przebudzila o 5.30 rano ale dałam jej smoka i dospała do 8 jak zwykle.
Natomiast dzis o 20 zasnela jak zawsze ze smokiem a po godzinie obudziła się z płaczem bo nie miała jak oddychac:-(naszczescie teraz udało mi sie ją uśpić bez smoka i może jakoś to będzie, choć nastawiam sie na kilka pobudek:-:)-:)-(

a jesli chodzi o jezdzenie autkiem to wiem ze dzieci lubia i zasypiaja, bo mi chodzilo o to ze pierwszy raz jechałam z nią sama i musiała być z tyłu a ja za kierownicą:sorry2: wczesniej jezdziłysmy ale razem z tyłu a ze spaniem różnie bywało zwłaszcza po powrotach od lekarzy po jakims badaniu:dry: na szczescie tym razem bylo ok:tak:;-)
 
Witam:-D. Dawno tu nie zaglądałam z powodu choroby/ Teraz już dochodzę do siebie, a u Dzidka to chyba wszystko w porządku, ponieważ wierzga niczym źrebak:-p.
Pozdrawiam:blink:.
 
Witam w ten piękny dzień my juz po spacerku zakupach i wizycie u siory teraz dzieci śpia mąż szykuje się do pracy a ja gotuje obiadek i w miedzy czasie zerkam co tu u nas słychać.
Bylismy wczoraj u siory na imieninach no i oczywiście mój mądry chłop opił się tak że brakło mu siły zeby wyjść na pietro do łóżka i spał na schodach biedaczek a dziś jakoś dupa go boli a do pracy musi iść no ale sam sobie narobił. Dziewczynki o dziwo fajnie spały w nocy mała nafaszerowałam rumiankiem i dostałam nawilżacz powietrza wiec miały puszczony nie wiem co zadziałało ale Patka fajnie spała jak na nią tylko 4 pobudki a u mnie wyladowała dopiero przed 7 oby dziś było tak samo.
No spadam bo zapiekanka mi sie. przypali.
 
reklama
Do góry